«Різдво на хуторі» Галина Пагутяк. Скорочені версії

Читати скорочені версії оповідання Галини Пагутяк «Різдво на хуторі»

«Різдво на хуторі» Галина Пагутяк. Скорочені версії

Скорочені версії оповідання Галини Пагутяк «Різдво на хуторі» дозволять шестикласникам швидко ознайомитися зі змістом цього літературного твору. Текст подано в трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія оповідання Галини Пагутяк «Різдво на хуторі» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії для школярів. Учні й учениці зможуть швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його змісту, композиції та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб, прочитавши його, шестикласники були максимально готові до опрацювання твору на уроках.

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст оповідання Галини Пагутяк «Різдво на хуторі». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час опрацювання твору на уроці. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту оповідання Галини Пагутяк «Різдво на хуторі». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю твору. Це допоможе максимально швидко підготуватися до уроку або контрольної роботи.

Публикации по теме:
14.11.2022 «Різдво на хуторі» Галина Пагутяк (скорочено)
Читати онлайн скорочено оповідання Галини Пагутяк «Різдво на хуторі»
14.11.2022 «Різдво на хуторі» Галина Пагутяк (стислий переказ)
Читати онлайн стислий переказ оповідання Галини Пагутяк «Різдво на хуторі»
14.11.2022 «Різдво на хуторі» Галина Пагутяк (дуже стислий переказ)
Читати онлайн дуже стислий переказ оповідання Галини Пагутяк «Різдво на хуторі»

Освіта.ua
14.11.2022