«Хазяїн» Іван Карпенко-Карий. Скорочені версії

Читати скорочені версії сатиричної комедії Івана Карпенка-Карого «Хазяїн»

«Хазяїн» Іван Карпенко-Карий. Скорочені версії

Скорочені версії сатиричної комедії Івана Карпенка-Карого «Хазяїн» дозволять десятикласникам швидко ознайомитися зі змістом цього літературного твору. Текст подано в трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія сатиричної комедії Івана Карпенка-Карого «Хазяїн» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії для школярів. Учні й учениці зможуть швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його змісту, композиції та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб, прочитавши його, десятикласники були максимально готові до опрацювання твору на уроках.

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст сатиричної комедії Івана Карпенка-Карого «Хазяїн». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час опрацювання твору на уроці. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту сатиричної комедії Івана Карпенка-Карого «Хазяїн». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю твору. Це допоможе максимально швидко підготуватися до уроку й іспиту.

Публикации по теме:
25.05.2022 «Хазяїн» Іван Карпенко-Карий (скорочено)
Читати онлайн скорочено сатиричну комедію Івана Карпенка-Карого «Хазяїн» 
25.05.2022 «Хазяїн» Іван Карпенко-Карий (стислий переказ)
Читати онлайн стислий переказ сатиричної комедії Івана Карпенка-Карого «Хазяїн»
25.05.2022 «Хазяїн» Іван Карпенко-Карий (дуже стислий переказ)
Читати онлайн дуже стислий переказ сатиричної комедії Івана Карпенка-Карого «Хазяїн» 

Освіта.ua
25.05.2022