ДПА-2019 по математике в основной школе (9 класс)

Порядок государственной итоговой аттестации учеников 9-х классов по математике в 2019 году

ДПА-2019 по математике в основной школе (9 класс)

Державна підсумкова атестація з математики проводиться за програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України, а саме: «Математика. 5-9 класи» та «Навчальна програма для поглибленого вивчення математики в 8-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів», розміщені на сайті МОН.

Для проведення державної підсумкової атестації готують не менше 10 варіантів контрольних робіт (якщо кількість учнів в класі менша 10, то по одному варіанту на кожного учня). Для учнів загальноосвітніх класів пропонується поділити роботу на 3 частини.

Перша частина – 10-12 завдань у тестовій формі з однією правильною відповіддю на кожне завдання. Для кожного тестового завдання рекомендується подати 4-5 варіантів відповіді. Завдання з вибором відповіді вважається виконаним правильно, якщо в роботі указана тільки одна літера, якою позначена правильна відповідь. При цьому учень не повинен наводити будь-які міркування, що пояснюють його вибір.

Друга частина атестаційної роботи може складатися із 4-6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю. Такі завдання вважаються виконаними правильно, якщо записана правильна відповідь (наприклад: число, вираз, корені рівняння тощо). Усі необхідні обчислення, перетворення тощо учні виконують на чернетках.

Третя частина атестаційної роботи може складатися з 3-4 завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Завдання третьої частини вважаються виконаними правильно, якщо учень навів розгорнутий запис розв’язування завдання з обґрунтуванням кожного етапу розв'язку та надав правильну відповідь. Правильність виконання завдань третьої частини оцінює вчитель відповідно до критеріїв і схеми оцінювання завдань з якими учні завчасно ознайомлені.

Для класів з поглибленим вивченням математики пропонується додати четверту частину роботи. Її рекомендується скласти із 3 завдань, що відповідають програмі поглибленого вивчення математики.

У кожній із частин атестаційної роботи рекомендується поєднати завдання з алгебри і геометрії у орієнтовному відношенні 2 до 1. Також завдання мають охоплювати весь курс математики 5-9 класу.

Завдання третьої та четвертої частин атестаційної роботи учні виконують на аркушах зі штампом відповідного загальноосвітнього навчального закладу.

Державна підсумкова атестація з математики проводиться протягом 135 хв. для учнів загальноосвітніх класів.

Учні класів з поглибленим вивченням математики виконують атестаційну роботу протягом 180 хвилин.

При оцінюванні письмової роботи необхідно користуватися критеріями оцінювання затвердженими наказом МОН від 21.08.2013 № 1222 «Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти». Систему переведення балів у оцінку обґрунтовують і оприлюднюють.

Складено на підставі орієнтовних вимог до змісту атестаційних робіт для учнів 9 класу, відповідно до листа МОН №1/9-196 від 27 березня 2019 року.

Освіта.ua
20.04.2019

Документы вместо выпускников смогут получить доверенные лица Доверенность должна быть удостоверена нотариально или руководителем учреждения или органа местного самоуправления
МОН поручило начать прием учеников в школы Министерство образования и науки поручило организовать прием заявлений о зачислении в школы
Депутаты предлагают отменить норму 175 учебных дней Депутаты предлагают отменить нормы по продолжительности учебного года во время военного положения
Расходы на образование в 2022 году сократили на 14 млрд грн Образовательная субвенция местным бюджетам в 2022 году будет сокращена почти на 11 млрд гривен
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
7го пишу
ну, желаю себе не сдохнуть)))) я же все провалюююю, о боже я не знаю математику от слова НЕ ЗНАЮ!!!
каво
Для 7го пишу: сдал?
Я
Судя по тому что не ответил то нет
Комментировать
Тупой ученик
Бля завтра сдаю, что делать? Какие формулы на шпаргалку пихать?! Ааааа... У меня истерика. А я в кадеты блять хотел, кому я там нужен?!
Цибуля
Для Тупой ученик: Пиши формулы с торца книги. Ну, когда только открываешь, и сразу на обложке множество подсказок есть! (Только сейчас их заметила, если честно)
Комментировать
Oleg
помагите мне пожалуйста!какой проходной бал в математике? если 4 то сколько заданий нужно выполнить чтобы получить 10
Бодя
Народ, кто сдаёт завтра по матёше дпа? Говорят готовиться, когда всё перемешено. Говорят готовиться, когда сами в душе не ебут, какие там будут задания.
Oleg
Для Бодя: у меня 7 июня
Комментировать
Стас
Они берут 1 и 2,3 часть с одного и того же варианта? Просто говорят что будут мешать, но мне кажется что нас просто запугивают
29числа сдаю
памагити памагити сос сос памагити памагити,,!11 па - ма - ги - ти хелп хелп хелп хелп
все что я хочу это умереть
Для 29числа сдаю: УДАЧИ ТЕБЕ ЗАВТРАНА ДПА.
29числа сдал
Спасибо, я все списал, чувак :)
Александр
Сом сом сом сдаю 4числа
Комментировать
bikapo
ПРОСТО ПИЗДЕЦ ПОЛНЫЙ БЛЯТЬ, надеюсь я сдам. Кто сдаёт удачки^^
Президент
Пацаны фартумасти ауе кто читает эту дич ,наверное вы будете сдавать ДПА в это году ,не пуху ,а если всретесь залетаем на сварщиков там будем отмывать бабосы как президенты настоящие
путин
Для Президент:оруу
Комментировать
енотик полоскун, полоскаю свой писю
хуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуйхуймхуйхуй
енотик полоскун, полоскаю свою писю
Для енотик полоскун, полоскаю свой писюн
Комментировать
Redpoll
Блин не верится что Я закончил 9 классов))) как-то быстро прошёл год неправда ли ? Всем удачи на сдачи экзамена по математике! Да будет у меня 8 баллов!!! И у ВСЕХ хто просмотрел мой комментарий . Да супувствует НАМ удача!!!
Помоги мне Бог написать ДПА
Для Redpoll: Благословит тебя Бог за такие слова
Комментировать
Артем
Скажіть, по яких книгах будуть проводити дпа із Математики і українськой мови 9 класс?
Лиза
Для Артем: в каждой школе по разному, например у нас математика - Мерзляк 2016 ,а укр.мова - Авраменко 2019
путин
у нас сборник по ДПА 2013 это по матеше
Комментировать
Катя
Скажіть , чи можна використовувати ДПА 9 клас 2017 за Істер.О.С.? На МО заборонили , сказали, тільки 2013 року збірнички.
путин
Для Катя: желательно 2013
Комментировать
виарика девушка рика
це тупа вы неумники кто сюда заходит тут всё легко
Настя
Для виарика девушка рика: Поможешь?)
аноним
виарика девушка вика, тогда скинь ответ последней задачи
Аниме
Ну че пацаны ДПА?
Комментировать