Osvita.ua Среднее образование ДПА 2018 года Проведение ДПА в основной школе в 2018 году (9-й класс)
Проведение ДПА в основной школе в 2018 году (9-й класс)

В 2017/18 учебном году итоговая аттестация учеников 9-го класса проводится по трем предметам

Проведение ДПА в основной школе в 2018 году (9-й класс)

Державна підсумкова атестація (ДПА) у основній школі в 2017/2018 навчальному році проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, листа МОН Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році та листа МОН Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти.

Строки проведення. Заклади загальної середньої освіти самостійно визначають строки проведення державної підсумкової атестації, свята «Останній дзвоник» та випускних вечорів.

Атестація проводиться за місцем навчання у письмовій формі. Завдання для проведення ДПА укладають вчителі закладу освіти, відповідно до затверджених Міністерством орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань, і затверджує керівник закладу освіти.

У 9-х класах державна підсумкова атестація проводиться з трьох предметів:

  • українська мова;
  • математика;
  • предмет за вибором педагогічної ради закладу освіти з одного зазначених навчальних предметів: українська література, зарубіжна література, іноземна мова (англійська/німецька/іспанська/французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), історія України, всесвітня історія, правознавство (практичний курс), географія, біологія, хімія, фізика, інформатика. У закладах освіти з навчанням або вивченням мов національних меншин третім предметом для проведення ДПА можуть бути мова національної меншини або інтегрований курс «Література».

Виставлення оцінок за ДПА

Результати ДПА не враховуються при виставленні річних оцінок з предметів, з яких проводилось ДПА. Оцінки за ДПА виставляються в Класному журналі у колонку з написом "ДПА" без зазначення дати після колонки з написом "Річна" і додаток до свідоцтва про базову середню освіту; заносяться до Протоколу державної підсумкової атестації, книги обліку і видачі документів про здобуття базової середньої освіти.

Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних робіт у 9-му класі:

Складено на підставі листів МОН Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році та листа МОН Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти.

Освіта.ua
30.03.2018

Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
В Украине утвержден профстандарт учителя начальных классов Новый профессиональный стандарт определяет конкретный перечень функций учителя начальных классов
Профсоюз: работу учителей в субботу 1 сентября должны компенсировать Привлечение педагогов к работе в выходные дни может проводиться, но должно компенсироваться
Методические рекомендации по изучению предметов в 2018/19 году Школы получили методические рекомендации по изучению учебных предметов в 2018/19 учебном году
В МОН назвали основные положения августовских конференций Ведомство просит привлечь максимальное количество учителей к проведению августовских конференций
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Что если сдал украинский на 9, матиматику на 7, а англ на 5 - я смогу получить аттестат?
Просто интересно
Всё же, важна ли оценка? Я написал два теста (математика 10, украинский 8) скоро история, и я сильно переживаю за неё. На сколько это испортит мне жизнь, если оценка будет низкой.
Марина
Чи можна батькам глянути на допущені помилки при написанні ДПА з української мови дитиною. При викладанні даного предмету вичтель просто занижував оцінки дитині. І я не впевнена в тому що оцінка не буде занижена при складанні ДПА. І даний текст дитина проходила як раз у репетитора.
Анна
Для Марина: если вас не устроит оценка вы можете подать апеляцію
Таня
Сдавали правознавство. Были сомнения, потребовала в тот же день. Какое удивления где минус поставили на правильный ответ. Я была просто в шоке. Деректор не извинился, а начал придраться, что якобы дочь ваша прогуливаю часто уроки. Уважаемые мамы учителя как и врачи ни когда не признают ошибки. Если хотите отстоять отстаиваетп
Таня
Извините за ошибки. Экран мал, та т9 рулит
Комментировать
Katasonov_2003
а зависят вопросы на дпа от школы, или же вся страна пишет одинаковое дпа Я имею введу что к примеру харьковские и киевские школы пишут одинаковые дпа с одинаковыми вариантами(ответы на харьк. вопросы по. первому варианту такие же как и в киеве по первому варианту)или везде разные вопроссы ( к примеру в харьк. на первом варианте одни вопроссы а в киеве другие)
Директор
Для Katasonov_2003: Питання на ДПА виносяться згідно рекомендацій МОНУ однакові по всіх школах, але кожен навчальний заклад самостійно обирає номерацію варіантів та розташування питань в білетах.
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!