МОН: все учителя будут получать 30% надбавку за престижность

Показатели бюджета позволят всем регионам выплачивать полную надбавку за престижность

МОН: все учителя будут получать 30% надбавку за престижность

В проекте Государственного бюджета предусмотрены средства, которые позволят всем без исключения регионам страны выплачивать учителям надбавку за престижность в размере 30%. Об этом во время презентации проекта Государственного бюджета - 2020, сообщила министр образования и науки Анна Новосад.

По словам министра, в этом году в образовательной субвенции впервые заложены средства на решение очень важной проблемы, которая сопровождала предыдущие правительства - это выплата заработных плат учителям из расчета старого контингента.

«Что это значит очень простыми словами. Мы платили заработную плату по количеству детей, которое значительно меньше реалистичного. А на самом деле это означает, что мы просто не доплачивали последние 4 года заработную плату учителям. Мы наконец эту проблему исправляем и добавляем 2,2 млрд для того, чтобы учитывать то количество учеников, которое является реалистичным. На сегодня это позволит всем без исключения регионам выплачивать полную надбавку за престижность в размере 30%, а не играть надбавками, как это любят делать на местах», - подчеркнула Анна Новосад.

Освіта.ua
05.11.2019

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Все це брехня, в очі!!! Уже отримали і за лютий, і ніякої 30% надбавки немає. Як уже обридло все це!!!
Роман
Миргород. За січень 2020 отримали 5%, як і раніше. І кому вірити? Незрозуміло? Якщо вже міністр говорить неправду, ну тоді взагалі!
Вячеслав
Цікаво чи читає коментарі , а то по них зрозуміло все зрозуміло..Вже вуха болять від лапші ... 5% платять. Миргород
Альона
У Згурівському районі в січні взагалі зняли за престижність !!! А тут пишуть ще за 30%.
Задолбали
Если выделили деньги на надбавки, то проконтролируйте их. И постанову выдайте выплатить 30 % надбавку, а не просите на местах. А то не понятно денег выделили достаточно или надо просить местных добавить.
Учитель
Доброго дня. Чому ви не виконуєте свої обіцянки. Ось січень 2020. Надбавка 30%відсутня. Чому не має постанови
Викладач
Так звані "реформи" потрібні тільки для того, щоб виправдати своє недолуге керівництво освітою. Освіта та медицина потребує тільки поступових змін, які опираються на досвід минулих поколінь. Розтрощити систему - це зовсім не означає, що ви в змозі створити щось працездатне, тим більше коли "реформатори" заглядують тільки у закордонні школи, а приїхати до пересічної школи та поспілкуватись з фахівцями - зась!
1492
В Овруцькій громаді Житомирська область очильник громади Коруд І.Я. постійно лякає, що не вистачає коштів на зарплатню, оскільки виплачується надбавка. Якщо гроші виділяє держава, то чому так педалюють це питання на місцях. Мова йде й про закриття навчальних закладів, скорочення педперсоналу. Але в МОН на це не звертають уваги. "Рехформи" ж треба проводити!!!
Катерина
Шановна, Ганно! А що ж заробітною платою працівників дошкільної освіти??? Диплом магістра дошкільної освіти, любов до дітей, 15 років стажу, вища категорія і все це перекреслює зарплата в п’ять тисяч гривень. У нас залишилися одні пенсіонери, всі звільняються. У мене особисто двоє діток 14 і 3 роки, я просто вже не можу їх прокормити, не те, що одягнути, чи не дай Бог, лікувати. Я в розпачі. Або щось робіть, або залишиться освіта України без працівників дошкільної освіти. !!! ????
Олена
А мы вот недавно подписали приказ, что ознакомлены с тем, что местная власть будет нам платить 5% с 01.01.20
1762
Для Олена: Місцева влада утримує ПТУ, коледжі та позашкільні заклади. Школи фінансуються за рахунок освітньої субвенції, яка має враховувати і 30% надбавки.
учитель
На місцях в ,так званих, громадах очільники "душать" школи, щоб зменшували надбавки. Застосовують навіть аргументи, що треба закрити школи, щоб іншим ( хто залишиться) платити ці відсотки. Так що - "Плавалі - знаєм"
Комментировать
Просто я
Интересно, это коснется только средней школы? Или и преподам в ВУЗах повезёт? Хотелось бы получать не меньше учителей ( как минимум) :)
Анатолий
Для Просто я: Преподователи в Вузах получи от студентов больше чем все учителя вместе взятые))) и ездят на лексусах и БМВ, вам и так хватит
Комментировать
Вчитель
Ми працюємо в 1 класі нуш з 2018року і жодного разу нам не платили ні 5%, ні 30%. Реформа - на ініціативі вчителів- ні обладнання, ні матеріального забезпечення. Донецька область. Добропілля
Галина
Для Вчитель: а скільки платять? якщо хочаб 1%, то порушень немає. якщо не платять взагалі, то можете скаржитись в інспекцію з праці.
Комментировать