Установлены размеры надбавки для учителей

Кабмин установил предельные размеры надбавок, теперь они могут составлять от 5% до 30%

Установлены размеры надбавки для учителей

Кабинет Министров установил предельные размеры надбавок для учителей. Об этом во время открытия одной из школ в Черновицкой области, сообщила министр образования Лилия Гриневич.

По ее словам, правительством принято соответствующее постановление, согласно которому установлен минимальный и максимальный размеры надбавок для учителей.

В частности, установлено, что нижняя граница такой надбавки должна составлять не менее 5%. Размеры максимальной надбавки педагогическим работникам вырастут от 20% до 30%.

Министр сообщила, что не менее 20% надбавки должны получать учителя школ, в которых обучение в начальных классах осуществляется по стандартам Новой украинской школы, а также учителя украинского языка и литературы школ с обучением на языках национальных меньшинств.

Освіта.ua
11.01.2018

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Lena
полностью согласна с анонимом. если бы учителя в школах действительно хорошо преподносили материал, то такого термина, как "репетиторство" у нас не было, как нет его в Европе!!!!
Лада
Для Lena: в Европе дают элементарные знания, а у нас программы перенасыщено теорией. И там или школа- тогда рабочий, или гимназия- тогда университет и другие возможности. Ну и материальная база в школе, а не учитель покупает для работы сам себе кучу всего МНОГО НЮАНСОВ КОТОРЫЕ ПОЙМЁТ ТОЛЬКО УЧИТЕЛЬ
Пенсионерка
Для Lena: репетитори були б непотрібні за умови, що кожен учень міг би вибрати необхідний йому профіль навчання. Не знаю, наскільки це реально в містах, а в сільській місцевості, де якийсь десяток учнів в класі і, наприклад, одному потрібна математика, ще двом історія, одному іноземна, а іншим взагалі нічого, профільною буде, скоріш за все, українська мова або історія для всіх. В більшості випадків батьки в іншу школу свою дитину не возитимуть, бо в сільському районі такої спеціалізації, можливо, й нема, вони знайдуть репетитора (економія грошей на бензині, бо їздити не кожного дня, індивідуальний підхід, не потрібно чекати, поки звільняться всі учні з їхньої місцевості, як при навчанні в опорній школі, тощо). Крім того, репетитор в селі або маленькому містечку багато грошей не бере. Частковим вирішенням проблеми був би вибір універсального профілю, але ж за це директора в відділі освіти заклюють. А стосовно низького рівня викладання Ви праві. На мою думку, суттєве підвищення зарплати тут і буде хоч...
Пенсионерка
...частковим вирішенням проблеми. Можливо, тоді на педагогічні спеціальності підуть навчатись дійсно розумні випускники, а не ті, що здали ЗНО на 102 бали.
Комментировать
Алла
А где же обещанные 20% ДЛЯ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ????А. фиксированная ( обязательная)-5 %!!!!Снова ложь!!!!!
Кира
А когда уже начнут в ПТНЗ повышать з/п????Мы что не люди??!!!И если повышаете з/п,то не обращайте,что всем поднимаетесь!Это не честно и не справедливо
Лариса
Шановний Аноніме. Спочатку навчіться грамотно писати, а потім когось лайте. Тому що те, що Ви написали, це образи закомлексованого хлопчика, а не самодостатньоі людини. Можливо, Вам просто не пощастило з учителями? А не щастить тим, хто бачить лише погане й упереджено ставиться до всіх.
мама випусника
Для Лариса: Я погоджуюся з анонім.Рівень викладання на низькому рівні,вчителі не можуть скласти ЗНО,батьки викидають купу грошей на рипетиторів.Ще їм зарплату підвищують за що.Я дуже хочу ,щоб вчителі проходили атестацію через ЗНО
думка
Вчителі дають знання, вмотивовують дітей, що знання їм потрібні для подальшого життя. А що ВИ батьки робите, щоб ваші діти хотіли б навчатися? Лише чути від вас ВЧИТЕЛІ ПОВИННІ.
Анонім
Шановні вчителі, ваше найважливіше завдання - це НАВЧИТИ!!!!! Мотивація-це одне, а знання (чи їх відсутність) - це інша розмова. Вам за що платять зарплатню? За мотивацію і питання батькам "ЩО ВИ ЗРОБИЛИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВАШІ ДІТИ ХОТІЛИ НАВЧАТИСЯ"???? Ви краще навчайте і робіть все для того, щоб потім не говорити батькам, що "ВАШІЙ ДИТИНІ НЕ ЦІКАВО" . Так зробіть так, ЩОБ БУЛО ЦІКАВО, ЩОБ ДИТИНА ХОТІЛА ВЧИТИ ВАШУ ЛІТЕРАТУРУ ЧИ МАТЕМАТИКУ!!!
Комментировать
Анонім
Підвищення? Вибачте, за що? Можливо за те, що 50 відсотків вчителів - латентні ідіоти, а інша половина- відверті?? Ви спочату підвищить прохідний бал в пед вузи, проведіть перекласифікацію і зно для кожного викладача (я впевнений, що більша половина наших горе-вчителів не складуть іспита й на 190 балів, а це, зауважте, екзамен для дітей). Я вже мовчу про те, що вчитель не знає свій предмет на тому рівні, на якому повинен, АЛЕ, ВИБАЧТЕ, КОЛИ У ВИКЛАДАЧА НЕМАЄ ЯК МІНІМУМ БАЖАННЯ ЦІКАВО ДОНЕСТИ УЧНЕВІ ІНФОРМАЦІЮ, ТО НА ЯКИЙ БІС ВИ ПОТРІБНІ? Дерево гниє з кореня. Починати потрібно з самого початку, коли абітурієнт, складає ЗНО на 4 і все одно має право вступити до педагогічного вишу. Чому ж ви можете навчити наших дітей, ОСВІТЯНИ????!
Анатольевна
В очереди на работу в школу уже кто-то стал? Молодежь все дальше и дальше от "счастья" отдаляется.
Елена
Скажите пожалуйста, а когда воспитателям подымут зарплаты они тоже педагоги
людмила
Для Єлєни. Вихователям не скоро піднімуть з/плату, я вважаю, що це,взагалі, дискримінація вихователів: техперсоналу дають ставку 3725, а у вихователя ставка 3150. Читаю в інтернеті, що ставки вихователя і техперсоналу зрівняли, бо у більшості вихователів немає вищої освіти. Правильно зробила вихователь мого д/садка, яка мала педучилище, магістратуру та 5 років стажу, а з/плату отримувала на 80 грн.більшу від няньки.Вона роботу покинула, пішла в школу, там з/пл вдвічі більша, а районо півтора місяця по всьому районі шукали вихователя, а потім змушені були узяти без освіти людину, яка обіцяла вступити до вузу, а вона 4 міс.пропрацювала, то сказала шо техпрацівником карще бути. Нічого не купуєш, ні за що не відповідаєш і не носиш тюрму на плечах, бо ж у д/садку за все батьки питають з вихователя
Анна
Я скажу так: якщо дитина не бажає вчитися, то як ти їй не розповідай - все до одного місця. Дуже часто чую, що батькі звинувачують вчителів, що вони не навчили їхніх дітей. А коли починаються уроки, наприклад, в 5-му класі з історії, то вибачте, мої любі батьки, деякі діти не знають що таке календар, назви місяців. А це елементарні знання, які батьки повинні навчити свої дітей ще перед тим, як йти взагалі до школи. В школах праюють майже одні пенсіонери. Якої віддачі ви від них бажаєте?
Комментировать