Учитель школы издевается над первоклассниками. Аудио

Учитель одной из столичных школ по словам родителей унижает детей. В школе на жалобы родителей не отреагировали

Учитель школы издевается над первоклассниками. Аудио

Учнів 1-Б класу київської школи №15 принижує вчитель Демиденко Юлія В'ячеславівна.

Про це "Українській правда. Життя" у листі повідомив батько учня - Олександр Каплюк, додавши аудіо запис принижень.

"Буквально через місяць, ми перестали впізнавати свою дитину, він періодично став просити - не йти у школу, на питання чому, він відповідав, що просто не хоче. Це не було схоже на нашу дитину", - зазначає батько.

Каплюк розповідає, що під час хвороби класного керівника Демиденко Ю.В. її заміняла інша вчитель протягом тижня.

"Дитина після першого заняття з нею прийшла щаслива, сказавши: У нас зараз дуже добра і розумна вчитель! От би вона залишилася у нас! Ми зателефонували декільком батькам однокласників Вови і як виявилося, реакція дітей така сама... На питання: "А як же твій вчитель Демиденко Ю.В.?". Вова відповів: "Вона ж вчитель, вона теж хороша, тільки нова, на нас не кричить, і уявляєш, навіть грає з нами!", - пише батько.

"Останнім моментом, який нас насторожив, стала ситуація, при якій Юлія В'ячеславівна, на очах усього класу почала цькувати батьків з класу, активістів з батьківського комітету, обраних іншими батьками класу. Вона поводилася просто і брудно - для себе вона вибрала 8 "ручних" батьків, яким, наскільки я знаю, пообіцяла "особливе ставлення" до їхніх дітей та добрі оцінки в початкових класах", - згадує Каплюк.

Батько розповів, що вони вшили в пенал своєї дитини старенький диктофон, і по його поверненню зі школи були шоковані почутим, а на наступний день придбали новий диктофон з чутливим мікрофоном, здатним записати весь навчальний день.

"Почуте на уроках, для нас було повним кошмаром! Постійні приниження дітей, агресивна і груба манера вести урок. Ми з болем у серці відправляли дитину в школу і збирали записи садо-уроків, так як розуміли, що якщо вчитель з порушеною, на наш погляд, психікою, вже багато років викладає у школі - то існує система, яка її захищає", - пише батько.

"Тому ми вирішили записати якнайбільше, щоб надалі не дати такому вчителю знущатися над дітьми і повністю усунути її від викладацької діяльності. Але останньою краплею був урок, на якому на нашого сина з божевільним криком накинулася Демиденко Ю.В", - уточнив він.

"Удар головою об дошку, удар, удар сильніше, розгін і ще сильніше!!! (несамовито кричала вона) -Вова, давай !!! Вова, давай !!! Вова, давай !!!", - записано на записі.

Причиною цього, за словами вчителя (їх теж чутно на записі), стало, те що дитина стукала пальцями по парті.

"Для нас це був шок... Причому пригнічена страхом дитина, на наші запитання про те, чи нічого незвичайного не сталося в школі, говорила: "Ні все як завжди (сумним і засмученим голосом). Тільки наступного дня він розповів нам про те, що трапилося: "Юлія В'ячеславівна, змусила мене - розбити собі голову", - цитує батько.

Каплюк повідомляє, що в цей день (14 січня) вони звернулися до директора школи - Чухно Т.Т.

"Прослухавши 1 хвилинний відрізок, з багатьох годин записів, вона сказала, що таким викладачам не місце в школі і пообіцяла звільнити Демиденко. Але через два дні після цього на нашу адресу почали надходити погрози з боку "кишенькових" батьків. Вони погрожували "не дати життя" нашій родині і нашій дитині, а деякі, особливо активні погрожували позбавити нас життя", - пише батько.

Каплюк уточнює, що "є багато годин записів повних уроків" і заяву до міліції батьки вже написали.

За словами ще одного із батьків, його дитина теж постраждала від слів вчительки. "Я вважаю, що це не виховання. Я не так уявляв собі викладача, особливо молодших класів, який би допоміг адаптуватися дітям", - каже він.

За словами тата, він очікував наставництва, аби на дітей не кричали. "Якщо її щось не влаштовує, можна сказати батькам, а не тиснути морально", - додає він.

Найжахливіше те, на його думку, що дитина стала вважати це нормою. Коли її запитуєш, що відбувалося у школі, дитина каже, що все нормально, все, мовляв, як завжди. "Тобто для дитини вже норма, що вчитель принижує та кричить", - розповідає він.

Ще одна мама додає, що її дитина доволі спокійна та не жалілася на вчителя. Утім, прослухавши записи, вона твердо вирішила, що не лишить дитину у класі, доки не буде з'ясована ситуація із вчителем. "Для нас із чоловіком таке спілкування з дитиною - неможливе", - каже вона.

Вона розповідає, що її спілкування із цим учителем не завжди було простим, але каже, що те стосувалося вирішення дорослих питань. Натомість, як викладача, вона її не знала, додає мама.

Жінка також каже, що більшість батьків не знали про такі методи спілкування учителя із дітьми.

Освіта.ua
26.01.2016

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Чому батьки бачать помилки і неправильні методи виховання вчителів та зовсім не бачать неправильної поведінки своїх дітей, що є результатом їхнього ж неправильного виховання. Хіба можна виховати особистість для якої не існує елементарних норм поведінки. що привививаються не вчителями, а батьками і не колись, а саме, можна сказати, з пелюшок. Чому батьки з такою легкістю перекладають свої обовязки на будь-кого, лиш би залишитись перед дитиною "добрими". Так не може бути завжди. Таке ставлення до виховання своїх дітей їм же повернеться, повірте, не добром, а злом, але час буде втрачений, і на жаль , безповоротно.
Тетяна
у нас зараз стало "модно" паплюжити вчителів. Та чому ж такі хороші батьки не навчили свою дитину гарно поводитись на уроці? Невже ви думаєте, що вчителю дуже приємно кричати на ваших дітей. Дуже багато дітей, прийшовши до 1 класу, не чують з першого разу, коли до них звертається вчитель. Хто в цьому винен? Може теж вчитель? Чи все таки сім"я? Хотілося б почути манеру спілкування з дитиною саме в цій сім"ї, а вже тоді говорити про манеру спілкування вчителя. Про цих батьків хочеться сказати " На злодії й шапка горить"
гість
Була передача по стб... А не можна було розібратись на рівні школи? Зафіксовано систематичні скарги на вчителя? Це такий вже кричущий випадок? Думаю, це була якась помста вчителю. Змішали людину з брудом, зламали життя, а підловатий батько - герой! Досить вже засуджувати, а потім розбиратись!
Оксана
Фрази вирвані з контексту) Будь-який вчитель може іноді сваритись на дітей. Я не захищаю правильність таких методів, але фрази вирвані з контексту. І , можливо, була навмисна провокація з боку учнів на подібні висловлювання. Матюків не було, прямих погроз також. А фраза "Бийся головою об стінку - це так само небезпечно" не є закликом розбивати голову. "Зміщення векторів" для однобічного показу ситуації притаманна заангажованій журналістиці. Неправильно було писати повне ім*я жінки, адже це може зіпсувати їй подальшу професійну діяльність. "Не пойман - не вор" - фраза не для нашого менталітету
да, я учитель
Факты проверили? Подлинность записи проверили? Ущерб, нанесенный словами, установили? Нет! Зато поспешили грязь с "Украинской правды" перепечатать! Что-то жалобы учителей с такой скоростью не публикуются. Да и на разумные предложения такой моментальной реакции нет. Создайте людям спокойные условия работы, защитите учителя от произвола, а потом что-то требуйте от него! Сколько уже говорилось, что учитель бессилен перед хамством и непослушанием детей! Какое у него есть средство воздействия, кроме крика? Родители дома с ОДНИМ справиться не могут, не приучают детей к элементарному послушанию, не говоря об уважении! А потом скинули 30-35 таких ЛИЧНОСТЕЙ на одного учителя, задерганного со всех сторон! Да если бы даже учителя оставили в покое тучи чиновничьих и администрационных "зеленых мух" , и то тяжело унять нынешних детей! И позор "Освите"! Вместо того, чтобы защитить учителя, поспешили пнуть его! Держитесь, Юлия Вячеславовна! Учительство с Вами!!!
Олександра
Для да, я учитель:
Олександра
Для да, я учитель: Погоджуюсь з Вами. Останніми роками в соцмережах та інших ЗМІ паплюжать педагогів хто як може. Ніхто не задумується, що вчитель повинен навчити дитину, а батьки повинні її виховати і співпрацювати з педагогом. Огульну критику і ненависть до педагогів породжує і "наша" влада, яка завантажить їх різноманітними непотрібними звітами і конкурсами, розмовами про постійне "підвищення" освітянам зарплати (більше нікому не підвищують?!), а в результаті таких "підвищень" зарплата стала меншою. Шановні педагоги, поважаю Вашу працю, не мовчіть, Ви не обслуговуючий персонал, Ви - носії знань, культури. Об’єднуйтеся на свій захист, ні профспілки, ні держава цього робити не будуть. Шановні батьки, будьте толерантні, не " шукайте голку в стіжку сіна", підтримуйте своїх дітей, але не таким способом. Ви принижуєте себе, свою дитину, вчителя. На порядність журналістів не потрібно розраховувати, вони в своїй більшості не компетентні, не грамотні, продажні.
Комментировать