Местные бюджеты должны направить в школы, - Яценюк

Премьер отмечает, что местные власти могут отремонтировать школы и рассмотреть вопрос доплат учителям

Местные бюджеты должны направить в школы, - Яценюк

Премьер-министр Арсений Яценюк подчеркивает необходимость финансового обеспечения школ из местных бюджетов. Об этом он заявил во время своего выступления на заседании коллегии Министерства образования и науки Украины, которое состоялось 3 июля.

По его словам, благодаря децентрализации местные органы самоуправления стали получать больше средств.

"Доходы местных бюджетов за последние полгода выросли на 40 процентов, и должны быть направлены на систему образования. Местные бюджеты сегодня могут купить и автобусы, и провести ремонт в школах, и оптимизировать сеть, и рассмотреть вопрос доплаты учителям", - отметил премьер.

Также Яценюк сообщил, что новый закон об образовании может быть рассмотрен парламентом осенью.

"В первую сессионную неделю сентября мы должны внести в парламент закон об образовании и продолжить всеобъемлющую реформу образовательной системы", - подчеркнул глава правительства.

Освіта.ua
06.07.2015

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Яка реформа???? Хто її має реалізовувати. До мене в школу прийшла вчителька музичного мистецтва з червоним дипломом, яка просту мелодію зіграти не вміє. А що стосовно ЗНО з іноземної, то я як директор пропоную для експерименту запропонувати завдання ЗНО спочатку вчителям, а вже потім учням. Я впевнена що після цього у МОН відпаде таке бажання. Що зроблено для того щоб діти знали цю саму іноземну мову??? Комп’ютери в школі уже 15 років. А ми вихваляємося що ввели інформатику з 2 класу. Перш ніж вводити реформу порадьтеся з практиками. Вони вам багато чого розкажуть.
закарпаття
ПРО ЩТО ГОВОРИТЬ Яценюк.Хватить говорити,перевірь свою інформацію. Крейду купує учень при цьому списують у районо, що нібито виділено; ремонт класу у приказному порядку роблять учителі за рахунок своїх коштів, бо клас не зібрав певну суму(до речі оплату кабінетів скасовано то ж хто ремонти повинен проводити-адміністрація, яка сидить у кабінеті і поїдає шкільні обіди щодня)Шкільне майно зовсім не сокотиться, легше списати і вимагати нове. Що це за робота адміністрації, де кожен вчитель повинен свої розробки роздруковувати вдома, бо школа маючи багато принтерів немає то бумагу то краски, приходиться збирати гроші у випускників щоби розпечатати екзаменаційні роботи, вкладиші до атестат…будь що .Короче нетреба говорити а треба перевірити на місцях. Тому для чого так багато інспекторів ,методистів та прочих бюрократів- взяточників які просто отримують гроші ? Скоротивши їх держава з економила б на придбання елементарного необхідного для школи, будуть і вчителі і учні і батьки задоволені....