Реформа среднего образования начнется с зарплат учителей

Квит заявил, что реформирование образования невозможно без повышения уровня оплаты учителей

Реформа среднего образования начнется с зарплат учителей

Реформа среднего образования должна начаться с зарплат учителей. Об этом во время своего выступления перед студентами университета им. Гринченко заявил министр образования и науки Украины Сергей Квит, сообщает телеканал "112 Украина".

"Когда мы подходим к реформированию среднего образования, то оно должно начинаться с заработной платы, а потом мы должны вести все другие разговоры. Вместе с тем я могу четко сказать, что в этом году никакого повышения заработной платы в нашей стране быть не может", - заявил Квит.

Освіта.ua
02.10.2014

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ліля
Ще: для отримання підвищеної зарплатні учителеві необхідно буде здати екзамен хоча б з двох іноземних мов, отримати права та принести сертифікат із проходження курсів крою та шиття. Можливо, ще здати тест на IQ та пройти детектор брехні. Це у кращому випадку. У гіршому -- ще й захистити дисертацію по темі типу "Чи є життя на марсі". І це мінімум, необхідний для того, щоб гідно носити звання Вчителя.
ТАТА
Говорили, балакали - сіли та й заплакали! То методкабінети, то ліцензування вчителів... Шо ще?
олена
А ще: бюджет освітянської галузі виписаний дуже цікаво: кошти в межах кількості учнів по мікрорайону - в середньому 8364 грн на рік на навчання, харчування , обігрів, підвіз, і т.ін. кожної дитини шкільного віку. Зрозуміло, що середня цифра зразу знищує малі сільські школи, де кожен школяр для держави дорожчий. Там виходить "або-або", бо далекий підвіз - дорого бензин і утримання автобусів. Місцева школа І-ІІ ступенів з 44 учнями - недоступні більшість спеціалістів-вчителів (фізики, хімії, біології, історії, іноземної мови) через малу загруженість і відповідно малу зарплату. Вже й школи І ступеня йдуть "під ніж", бо також виходять дорогими для держави, хоча було таке твердження у владних кабінетах, що початкову освіту діти мають здобувати за місцем проживання... Ось така наша пісня...
Комментировать