Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
В школе 84 г.Харькова учитель Яцюк Людмила Николаевна тиран!Унижает и оскорбляет детей!На жалобы директор не риогирует!Учитель курит у себя в кабенете в подсобке,постоянно утром с перегаром,подговаривает детей,чтоб загнали в угол ученика,который ей не ноавиться!четверо уже забрали документы!я следующия
Галина
Доброго дня! Коли скасують олімпіаду з трудового навчання в школах? Швейних машин в школі немає, уроків трудового навчання в 10-11 класах немає, 5-9 класи не поділяються на групи хлопців та дівчат (на уроці більше 30 учнів в класах). Щоб підготувати учня на олімпіаду треба десь брати швейну машину і з нею ж їхати на олімпіаду, всі прилади до роботи треба придбати за рахунок вчителя. Не краще б було замінити олімпіаду на виставки дитячих робіт з декоративно прикладного мистецтва?
Христина
Доброго дня!!! В Івано-Франківській області в 1 класі підлога провалюється, меблі ще з союзу і теж тримаються на Божому слові, з меблів дали лиш тумбочку і парти з стільцями дітям, а вчитель обійдеться. Скажіть, будь ласка, чому батьки повинні ставити в школі підлогу, купляти шафи, вчительці стіл, стільки, килимок якщо цим повинна забезпечити держава?
123
Для Христина: Скажіть будь-ласка, до кого Ви зараз звертаєтесь? До людей, які читають портал? Ви здатні прочитати зміст статті? там наведені телефони гарячої лінії МОН!
Комментировать
Ірина
Скажіть будь ласка, чи може дитина-аутіст, яка навчається в школі право на групу подовженого дня (продленка)?
Елена
Здравствуйте!Просим помощи с учебниками для 7класса.Наша школа сельская,деток подвозят с сел,родители большей части деток не имеют возможности ксерить книги,интернет у нас плохой,гаджеты тоже не у всех есть.У нас в районе учебников нет.В 5 классе нам помогли с Донецкой обл.Может кто-то сможет нам помочь.Днепропетровская обл.Верхнеднепровский р-н с.Пушкаревка
Омельченко
Помогите решить вопрос с учебниками. Школа 56 г. Харькова, ученик 7 класса - нет учебников по алгебре, геометрии, физике, русской литературе, зато есть пение и труд. Это издевательство. Классный руководитель сказала, что учебники отсутствуют, как правило, у 10 детей из 33 в классе.
Ирина
Для Омельченко: обратитесь на горячую линию МОН; купите; скачайте в электронном виде; отксерте; отсканируйте; пусть библиотека попросит у другой школы, может у них есть (иногда и так делают).
Комментировать
Надежда
Здравствуйте. г. Николаев ЗОШ №57 7 класс не хватает учебников по всем предметам!!! Каким способом это решить?
наталья
помогите,в школе 106 в Днепре нет мест продленки.они есть для льготников. детей 103,мест 30.никто из руководства не хочет решать проблему. куда девать детей?
Галина
Для наталья: Подавайте прохання про відкриття платних груп (перелік платних послуг, які можуть надавати заклади освіти таке допускає)
Комментировать
Ксюша
Уважаемые,кто подскажет,конфликт в младшей группе,не адекватный и очень агрессивный ребенок,привели неделю назад,ему лично нужна няня,но никого не предоставили,он продолжает посещать садик.Куда обратится?Детки боятся в садик идти,заведующая говорит,не нравится,переводитесь!
Ирина
С заведующей разговаривала она на своем, что нет мест. Что мне делать я хочу чтобы ребенок ходил с одногодками
Галина
Для Ирина: з однорічками він мав піти до школи. в школу йдуть в 6 років.
Комментировать
Анна
Здравствуйте! Мой ребенок в этом году закончил 11 классов. Не сдали ЗНО и пришлось поступать после 9 класса, Мы сдали документы и за 9 класс и за 11класс, в приемной комиссии нам сказали, что будем посещать занятия по профилю, а теперь говорят нам нужно заново проходить программу 10-11 класса. У меня вопрос может ли ребенок получить еще один аттестат за 11 класс?
Галина
Для Анна: По суті Ви намагаєтесь обманути державу і отримати безкоштовно одні й ті ж послуги двічі. Якщо не здасте ЗНО після 2-го курсу - відрахують, незалежно від того чи будуть хороші успіхи в навчанні за проф.предметами. Вам слід було вступати не на базі 9-го класу, а в ПТУ на базі 11 класу. А потім, отримати спеціальність, знову спробувати скласти ЗНО і, якщо вийде, вступати до коледжу на базі диплома кваліфікованого робітника (якщо за тією ж спеціальністю) або з сертифікатом ЗНО та атестатом (якщо на іншу спеціальність).
Анна
Ми навчаємося за контрактом,.
Анна
Я запитала чи може один учень мати 2 атестата?
Комментировать
Ирина
Заведующая знала списки детей которые остаются в садике ещё в мае месяце, почему она не оставила за нами место в старшей группе?
Галина
Для Ирина: "Чому? А може вам краще спитати це в завідуючої?Ви з нею взагалі розмовляли?
Комментировать
Ирина
У нас в садике есть группа где документы числятся, а ребенок уже года полтора не ходит. Они уехали. Почему он таким образом занимает не нужное ему место, а я хочу чтобы мой ребенок ходил в эту группу и к педагогу. Это старшая группа. Подскажите как мне перевести ребенка в старшую группу, а не слушать программу средней
Наталія
Скажіть будь ласка Чи по закону лінійка на день має проходити майже дві години? Так як 2 вересня 2019 року це проходило в Одеській області Біляївського району с.Троїцького.Це було знущання над дітьми.Діти падали в обмороження.Но адміністрації школи було наплювати.Нашим дітям нав’язували Поздоровлення всього родинного підрозділу ,і колишніх вчителів школи,які нав’язували свої монологи про війну 41 року.
Галина
Для Наталія: "падати в обмороження" - це якийсь місцевий діалект саме Одеської області чи Ви з іншої території? (просто цікавлюсь незвичними термінами яких раніше не чула)
Наталія
Вибачте я мала написати діти втрачали свідомість від жари
Комментировать
Ирина
Ребенок остался в садике, ему 6 лет. Может ли заведующая отправить нас в Среднюю группу? И сколько детей может быть в группе?
Галина
Для Ирина: 1. Ви маєте бути в підготовчій групі. Можеливо завідуюча пояснила Вам чому саме в середню групу відправила? Наприклад, дитина вже провчилась в підготовчій групі, а нова група переповнена, тому сенсу вивчати те саме завідуюча не бачить, а оскільки Ви все ж хочете продовжити перебування в садочку, то відправила до групи де є місця? 2. Згідно ст. 14 ЗУ "Про дошкільну освіту" в групах для дітей віком від трьох до шести (семи) років - до 20 осіб
Комментировать
111111111111111
после окончания девяти классов ,ребенку отказано в дальнейшем обучении.... директору школы плевать на конституцию и законы украины. да здравствует мафия г.Мариуполь
777
Для 1: якщо Ваша дитина не змогла успішно здати ДПА, то навіщо йти до 10 класу? Можна вступити до ПТУ та отримати і повну середню освіту і професію. Конституція при цьому жодним чином не порушується.
ujcnm
ви скажіть, шановна, які оцінки у вашого чада і яка поведінка? чому ваше недолуге дитя повинно заважати іншим ВЧИТИСЯ?
Комментировать
родители
Легально ли загружать детей по 9 уроков дети учатся в 10 классе Родительский комитет харьковская область н
Анастасия
Здравствуйте. Г Краматорск зош5 3 класс не хватает учебников по всем предметам. Можно ли решить вопрос обеспечения детей учебниками без покупки за личные средства. Каким способом это решить?
Людмила
Для Анастасия: в нашем районе библиотекари берут по возможности учебники в других школах, где есть лишние, а в июне возвращают.
Комментировать
Екатерина
Добрый день! Подскажите пожалуйста, может ли занимать должность директора школы человек, который на пенсии уже десять лет (Апостоловский р-н, Днепропетровская обл.)?
Галина
Для Екатерина: А Ви знаєте закон за яким можна звільнити людину через вік?
Комментировать
Ірина
Чи можна перевести дитину до протилежного класу за тиждень до початку навчального року?Що для цього потрібно зробити? Дякую!
123
Для Ірина: а що таке протилежний клас?
Комментировать