Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Спасибо !Была в школе 84 г.Харькова у директора и мы решили вопрос по поводу учителя.Директор очень хороший и понимающий человек!
Ольга
Прошу за ошибки !Нервы!не знаю куда писать,чтоб достучаться!Презеденту !Почему так происходит не знаю,попросила ребенка записать что происходит на уроке и ужаснулась
Галина
Для Ольга: Ольга, Ви читати вмієте? В статті наведені телефони гарячої лінії. Якщо директор не реагує, є відділ освіти, обласне управління освіти, МОН з їх гарячою лінією. Чому Ви пишите в коментарі, коди пишуть такі ж люди, як і Ви самі? Врешті, Ви самі пишете, що інші забирають документи. Чим не засіб впливу. Якщо весь клас масово напише заяву про небажання вчитись в даного вчителя та забире документи, то вплив у директора знайдеться.
Комментировать
Ольга
В школе 84 г.Харькова учитель Яцюк Людмила Николаевна тиран!Унижает и оскорбляет детей!На жалобы директор не риогирует!Учитель курит у себя в кабенете в подсобке,постоянно утром с перегаром,подговаривает детей,чтоб загнали в угол ученика,который ей не ноавиться!четверо уже забрали документы!я следующия
Галина
Доброго дня! Коли скасують олімпіаду з трудового навчання в школах? Швейних машин в школі немає, уроків трудового навчання в 10-11 класах немає, 5-9 класи не поділяються на групи хлопців та дівчат (на уроці більше 30 учнів в класах). Щоб підготувати учня на олімпіаду треба десь брати швейну машину і з нею ж їхати на олімпіаду, всі прилади до роботи треба придбати за рахунок вчителя. Не краще б було замінити олімпіаду на виставки дитячих робіт з декоративно прикладного мистецтва?
Христина
Доброго дня!!! В Івано-Франківській області в 1 класі підлога провалюється, меблі ще з союзу і теж тримаються на Божому слові, з меблів дали лиш тумбочку і парти з стільцями дітям, а вчитель обійдеться. Скажіть, будь ласка, чому батьки повинні ставити в школі підлогу, купляти шафи, вчительці стіл, стільки, килимок якщо цим повинна забезпечити держава?
123
Для Христина: Скажіть будь-ласка, до кого Ви зараз звертаєтесь? До людей, які читають портал? Ви здатні прочитати зміст статті? там наведені телефони гарячої лінії МОН!
Комментировать
Ірина
Скажіть будь ласка, чи може дитина-аутіст, яка навчається в школі право на групу подовженого дня (продленка)?
Елена
Здравствуйте!Просим помощи с учебниками для 7класса.Наша школа сельская,деток подвозят с сел,родители большей части деток не имеют возможности ксерить книги,интернет у нас плохой,гаджеты тоже не у всех есть.У нас в районе учебников нет.В 5 классе нам помогли с Донецкой обл.Может кто-то сможет нам помочь.Днепропетровская обл.Верхнеднепровский р-н с.Пушкаревка
Омельченко
Помогите решить вопрос с учебниками. Школа 56 г. Харькова, ученик 7 класса - нет учебников по алгебре, геометрии, физике, русской литературе, зато есть пение и труд. Это издевательство. Классный руководитель сказала, что учебники отсутствуют, как правило, у 10 детей из 33 в классе.
Ирина
Для Омельченко: обратитесь на горячую линию МОН; купите; скачайте в электронном виде; отксерте; отсканируйте; пусть библиотека попросит у другой школы, может у них есть (иногда и так делают).
Комментировать
Надежда
Здравствуйте. г. Николаев ЗОШ №57 7 класс не хватает учебников по всем предметам!!! Каким способом это решить?
наталья
помогите,в школе 106 в Днепре нет мест продленки.они есть для льготников. детей 103,мест 30.никто из руководства не хочет решать проблему. куда девать детей?
Галина
Для наталья: Подавайте прохання про відкриття платних груп (перелік платних послуг, які можуть надавати заклади освіти таке допускає)
Комментировать
Ксюша
Уважаемые,кто подскажет,конфликт в младшей группе,не адекватный и очень агрессивный ребенок,привели неделю назад,ему лично нужна няня,но никого не предоставили,он продолжает посещать садик.Куда обратится?Детки боятся в садик идти,заведующая говорит,не нравится,переводитесь!
Ирина
С заведующей разговаривала она на своем, что нет мест. Что мне делать я хочу чтобы ребенок ходил с одногодками
Галина
Для Ирина: з однорічками він мав піти до школи. в школу йдуть в 6 років.
Комментировать
Анна
Здравствуйте! Мой ребенок в этом году закончил 11 классов. Не сдали ЗНО и пришлось поступать после 9 класса, Мы сдали документы и за 9 класс и за 11класс, в приемной комиссии нам сказали, что будем посещать занятия по профилю, а теперь говорят нам нужно заново проходить программу 10-11 класса. У меня вопрос может ли ребенок получить еще один аттестат за 11 класс?
Галина
Для Анна: По суті Ви намагаєтесь обманути державу і отримати безкоштовно одні й ті ж послуги двічі. Якщо не здасте ЗНО після 2-го курсу - відрахують, незалежно від того чи будуть хороші успіхи в навчанні за проф.предметами. Вам слід було вступати не на базі 9-го класу, а в ПТУ на базі 11 класу. А потім, отримати спеціальність, знову спробувати скласти ЗНО і, якщо вийде, вступати до коледжу на базі диплома кваліфікованого робітника (якщо за тією ж спеціальністю) або з сертифікатом ЗНО та атестатом (якщо на іншу спеціальність).
Анна
Ми навчаємося за контрактом,.
Анна
Я запитала чи може один учень мати 2 атестата?
Комментировать
Ирина
Заведующая знала списки детей которые остаются в садике ещё в мае месяце, почему она не оставила за нами место в старшей группе?
Галина
Для Ирина: "Чому? А може вам краще спитати це в завідуючої?Ви з нею взагалі розмовляли?
Комментировать
Ирина
У нас в садике есть группа где документы числятся, а ребенок уже года полтора не ходит. Они уехали. Почему он таким образом занимает не нужное ему место, а я хочу чтобы мой ребенок ходил в эту группу и к педагогу. Это старшая группа. Подскажите как мне перевести ребенка в старшую группу, а не слушать программу средней
Наталія
Скажіть будь ласка Чи по закону лінійка на день має проходити майже дві години? Так як 2 вересня 2019 року це проходило в Одеській області Біляївського району с.Троїцького.Це було знущання над дітьми.Діти падали в обмороження.Но адміністрації школи було наплювати.Нашим дітям нав’язували Поздоровлення всього родинного підрозділу ,і колишніх вчителів школи,які нав’язували свої монологи про війну 41 року.
Галина
Для Наталія: "падати в обмороження" - це якийсь місцевий діалект саме Одеської області чи Ви з іншої території? (просто цікавлюсь незвичними термінами яких раніше не чула)
Наталія
Вибачте я мала написати діти втрачали свідомість від жари
Комментировать
Ирина
Ребенок остался в садике, ему 6 лет. Может ли заведующая отправить нас в Среднюю группу? И сколько детей может быть в группе?
Галина
Для Ирина: 1. Ви маєте бути в підготовчій групі. Можеливо завідуюча пояснила Вам чому саме в середню групу відправила? Наприклад, дитина вже провчилась в підготовчій групі, а нова група переповнена, тому сенсу вивчати те саме завідуюча не бачить, а оскільки Ви все ж хочете продовжити перебування в садочку, то відправила до групи де є місця? 2. Згідно ст. 14 ЗУ "Про дошкільну освіту" в групах для дітей віком від трьох до шести (семи) років - до 20 осіб
Комментировать
111111111111111
после окончания девяти классов ,ребенку отказано в дальнейшем обучении.... директору школы плевать на конституцию и законы украины. да здравствует мафия г.Мариуполь
777
Для 1: якщо Ваша дитина не змогла успішно здати ДПА, то навіщо йти до 10 класу? Можна вступити до ПТУ та отримати і повну середню освіту і професію. Конституція при цьому жодним чином не порушується.
ujcnm
ви скажіть, шановна, які оцінки у вашого чада і яка поведінка? чому ваше недолуге дитя повинно заважати іншим ВЧИТИСЯ?
Комментировать
родители
Легально ли загружать детей по 9 уроков дети учатся в 10 классе Родительский комитет харьковская область н
Анастасия
Здравствуйте. Г Краматорск зош5 3 класс не хватает учебников по всем предметам. Можно ли решить вопрос обеспечения детей учебниками без покупки за личные средства. Каким способом это решить?
Людмила
Для Анастасия: в нашем районе библиотекари берут по возможности учебники в других школах, где есть лишние, а в июне возвращают.
Комментировать