Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Синди Бондаренко
Правила нарахування стипендії для магістра першого курсу... 

Правила нарахування стипендії для магістра першого курсу

Evhen Dmytroshchenko
Чи буду я отримувати соціальну стипендію, якщо працевлаштуюсь офіційно і уду працювати повний робочий день? 

Я планую працевлаштуватись офіційно, наразі я отримую соціальну стипендію, як дитина позбавлена батьківської опіки. У випадку мого офіційного працевлаштування, на момент навчання в університеті. 4й курс, чи є підстави позбавлення мене соц.стипендії?

Ксения Цыток
абитуриентам 

Как происходит начисление стипендий поступивших на 1 курс на бюджет??

Анна
Кому із першокурсників буде призначена стипендія, якщо по рейтингу бал однаковий? 

Вступили до коледжу. Першокурсникам буде призначена стипендія в розмірі 40%, а по рейтингу у нас однакові бали з іншою дівчиною. У мене вищі бали по ЗНО, а бал атестату меньший- в дівчини бал атестату вищий, а бали по ЗНО у неї менші. Ми з нею останні підпадаємо під ці 40%. Або я буду отримувати стипендію, або вона. В коледжі нам відповіли, що це буде виришувати степіндиальна комісія. Тобто ми з нею конкуруємо. Хто згідно законодавства повинен отримати стипендію-в кого вищі бали ЗНО, чи бал атестату?

ulianka
Соціальна стипендія 

На бакалавра, я навчалась по держ. замовленню і получала соц. стипендію На магістра поступила на контракт. Питання: чи отримуватиму я соц. стипендію, так як рахуюся сиротою?

Марія Гурьєн
Виплата стипендії 

Я студентка СумДУ. У травні склала підсумковий контроль, за результатами якого ввійшла в 40% кращих студентів по рейтингу. До цього я півроку стипендії не отримувала. У червні мені прийшла стипендія у розмірі 200 грн ( одногрупники з такою ж ситуацією нарахували 1100). За липень і серпень стипендія прийшла у розмірі 1100 грн. Поскаржилась в деканат. Сказали наказ на стипендію на всіх за липень місяць, так як деякі групи на курсі здавали екзамени частково в травні, частково в перших числах липня. Допоможіть розібратися в цій ситуації!!

pivpiv
Студенти будуть отримувати стипендію до зимової сесії? 

Студенти, які поступили в магістратуру на бюджет(денна форма) до зимової сесії будуть отримувати стипендію, якщо так, то хто буде її отримувати, всі студенти, чи не всі?

Тетяна
Працевлаштування 

Доброго дня. Моя дочка у 2015 році закінчила Рівненський державний гуманітарний університет факультет математики. Навчалась на державній формі,отримувала стипендію. Цільових направлень та відношень не мала. Зараз знаходиться у декретній відпустці до 16.10.2017р. Чи потрібно їй відпрацювати у школі певний період ,так як вона отримувала стипендію?Дякую.

Alexander
Смогут ли контрактники? 

Смогут ли контрактники получать социальную стипендию? Ребёнок-инвалид. Спасибо!

Анна
Стипендія першокурсникам 

Як буде нараховуватися стипендія першокурсникам? Чи правда, що не всі першокурсники матимуть стипендію?

Наталія Лагоржевська
СТИПЕНДІЯ 

Підкажіть будь ласка чи буде нараховуватись стипендія всім першокурсникам? Чи то залежить від конкурсного бала і скільки % студентів будуть отримувати стипендію?

Анастасия Шотт
Не получила социальную стипендию! 

Здравствуйте. Я учусь в Харьковском университете питания и торговли, получаю социальную стипендию как переселенец из зоны АТО, но в июле стипендию не получила. А университете сказали, что Верховная Рада подписала указ об отмене социальной стипендии для переселенцев. Ответьте пожалуйста, правда ли это и в каком документе можно прочитать.

Петро Тимчак
Стипендія магістра 2017-2018 (перший семестр) 

Успішно поступив на магістратуру. Заклад IV рівня акредитації, галузь: Освіта/Педагогіка. Чи буду я отримувати у першому семестрі стипендію (незалежну від рейтингу, таку як у першому семестрі балаврату, коли її отримувала вся група студентів-державників), якщо так - то в якій кількості (приблизно)?

leet
Стипендии до первой сессии первокурсникам 

В этом году стипендии будут начислятся до зимне сессии абсолютно всем студентам, которые учатся на бюджете, или лишь определенному проценту поступивших, исходя из их рейтингового списка при поступлении?

Олександр Тимонін
Социальная стипендия 

Можно получать социальную стипендию, если учиться на контракте? Сын участника АТО

Kristina Morozova
Яким законом діти-сироти залишаються без стипендії на літній період? 

Станом на 27.07.2017 рік, соціальної стипендії за липень ще не має... Бухгалтерія університету говорить, що її в цьому місяці не буде! Чому ми повинні через когось страждати, особливо через цю нову та дурну та нову рейтингову систему!? Рейтинги рейтингами, а нам сиротам жити ні на що, за нас- малозахищених нікому подумати. Так поясніть мені будь-ласка за яким таким законом ми залишаємось без стипендії?

Алина Кошкина
Когда будет стипендия за июль 2017 года? 

Здравствуйте , подскажите пожалуйста , будет ли вообще стипендия за июль 2017 года??

Олександр Тимонін
Социальная стипендия 

Можно получать социальную стипендию, если учиться на контракте? Сын участника АТО.

Dikanos
Соціальна стпендія 

Я закінчив університет в Глухові .Але мені не виплатили соціальну стипендію за остані два місяці.Маю я право отримати їі.

Денис Платонов
Буду ли я получать первые пол года повышенную стипендию? 

У меня конкурсный балл 200, я в списках второй. Буду ли я получать повышенную стипендию до первой сессии? И какая она будет в этом году?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!