Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии Як призначається академічна стипендія при переведенні студентів з одного вишу до іншого?
Вопрос и ответы на него

Як призначається академічна стипендія при переведенні студентів з одного вишу до іншого?

Светлана Михайленко
Студентам з 1 липня за результатами семестру була призначена академічна стипендія згідно рейтингу. В літній період студенти переведені до іншого закладу вищої освіти. Чи зберігається за ними право на призначення академічної стипендії в новому закладі? Якщо так, то чи враховуються в новий рейтинг додаткові бали, отримані в попередньому закладі?

DOCENT
Вирішується стипендіашьною комісією з урахуванням вимог пункту 14 ПОПОРЯДКУ призначення і виплати стипендій

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!