Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопрос и ответы на него

Як рахується бал для отримання степендії після переводу з контракту на бюджет?

Лена Попенко
Мене перевели на бюджет 10 вересня з рейтингом 4,9. Останній семестр я закінчила на відмінно, після переводу на бюджет я повинна отримувати підвищену степендію чи звичайну?

DOCENT
Ваше повідомлення суперечливе.
Якщо у Вас 4.9, то це менше ніж 5. За таких умов у Вас може бути лише стипендія у мінімальному розмірі.
Але, якщо на відмінно, то Ви маєте право на підвищену стипендію.

12. Академічна стипендія у мінімальному розмірі призначається:

студентам, які за результатами семестрового контролю мають середній бал успішності 7.00 - 9.99 за дванадцятибальною або 4.00 - 4.99 за п'ятибальною шкалою оцінювання;


13. Учням і студентам, які за результатами семестрового контролю мають 10-12 балів з кожного предмета за дванадцятибальною або середній бал успішності 5 за п'ятибальною шкалою оцінювання, розмір ординарної (звичайної) академічної стипендії збільшується порівняно з призначеним згідно з пунктом 12 цього Порядку на:

для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня
акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем
"бакалавр", "спеціаліст" або "магістр", - 100 гривень.

Лена Попенко
4,9 це середный бал за три роки поки я навчалась, саме по ньому я отримала бюджет, але стипендыя ж наділяється по середньому семестровому балові, правельно? А середній семестровий у мене 5.0.

DOCENT
В такому випадку Ви маєте право на підвищену стипендію (п.13 Порядку призначення стипендії)

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!