Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопрос и ответы на него

Чи повинна проводитись індексація стипендій?

Валентин
Чи повинна проводитись індексація стипендій? Якщо так, то яким чином?

DOCENT
Так.
Проводиться відповідно до Закону України
"Про індексацію грошових доходів населення"
у затвердженому Постановою КМУ № 1078 від 17 липня 2003 р.
"Порядку проведення індексації грошових доходів населення"

Стаття 2. Об'єкти індексації грошових доходів населення

Індексації підлягають грошові доходи громадян, одержані ними
в гривнях на території України і які не мають разового характеру:
стипендії;

Валентин
А якщо минулого семестра отримував стандартну стипендію, а зараз підвищену?

DOCENT
Тоді індексації не буде. Стипендія відмінника на 100 гривень вища ніж ординарна (звичайна) академічна стипендія. При підвищенні доходу індексація може нараховуватися лише тоді, коли сума індексації вища ніж розмір підвищення.

13. Учням і студентам, які за результатами семестрового
контролю мають 10-12 балів з кожного предмета за дванадцятибальною
або середній бал успішності 5 за п'ятибальною шкалою оцінювання,
розмір ординарної (звичайної) академічної стипендії збільшується
порівняно з призначеним згідно з пунктом 12 цього Порядку на:

для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня
акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем
"бакалавр", "спеціаліст" або "магістр", - 100 гривень.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!