Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопрос и ответы на него

Хто отримає стипендію за новим законом?

Христина Жибак
Власне потрібне уточнення. За новим законом не менше ніж 2/3 і не більше ніж 3/4 бюджетників будуть отримувати стипендію. І питання, тепер для стипендії не обов'язково потрібно мати середній бал 4, достатньо буде бути вище за рейтингом? ( тобто якщо нас 30 людей бюджетників і я буду 15 за рейтингом, причому мій середній бал нижче 4, я все одно отримаю степендію?)

DOCENT
Ще рано про це говорити

Розділ XV
ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

2. Установити, що:

12) до приведення нормативно-правових актів з питань оплати праці, пенсійного та стипендіального забезпечення у відповідність із вимогами цього Закону умови оплати праці, пенсійного забезпечення педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників, стипендіального забезпечення осіб, які навчаються, зберігаються

5. Кабінету Міністрів України:

2) визначити до 1 січня 2015 року терміни поступового збільшення розміру мінімальної академічної стипендії до рівня прожиткового мінімуму в розрахунку на одну особу на місяць;

Даниил Швец
Подскажите пожалуйста почему об этом рано говорить, с какого момента это может вступить в силу? и можно вырезку с этого закона где конкретно какие то цифры написаны?

Славик Ципоренко
ето будет вступать в действие с 1 січня 2015 года

Александра Плотникова
тоді чому білоцерківський ТЕК БНАУ ще й досі не отримав степендію Яка щомісячно надходила 26 числа а вже 31 хто видає степендію і чому її затримують чи не виплачуватимуть????

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться: