Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопрос и ответы на него

ЯЧи буде у мене стипендія?

Уляна Федунь
Якщо я сирота, і не пройду по державному замовленні у ВНЗ. В мене буде степендія в повному розмірі, чи не буде виплачуватись?

Руслан Олийнык
В абзаці першому пункту 12 слова і цифри “Установити з 2012 року” замінити словами і цифрами “Установити з 1 січня 2012 року”.
3. Доповнити постанову пунктом 13 такого змісту:
“13. Установити з 1 вересня 2012 року розмір соціальної стипендії:
для учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, — 850 гривень на місяць;
для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, — 1760 гривень на місяць.”.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!