Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопрос и ответы на него

Які умови нарахування стипендії?

Tereza Sivulko
Чи повинні повертатись кошти за минулі місяці, якщо довідка про висновок МСЕК була подана в липні 2014, але стипендію я не отримувала з січня, тому що проходила медичний огляд, і тривалість цього процесу залежала не від мене, а від МСЕК. В довідці вказано: "оплатити з 25.12.2013"
Фактично я втратила 4000 грн, черз те, що МСЕК дуже довго тягнув з висновком, але перериву між попереднім і даним висновком не було. В бухгалтерії університету говорять, що вони все розуміють, але в відповідних НПА немає нічого сказано про повернення.(Цитую:"Студенти зазначені у пункті 1.8 цього порядку, які вперше претендують або поновлюють право на призначення соціальної стипендії, подають до стипендіальної комісії факультету/інституту документи, що підтверджують їх право на отримання пільг та гарантій на стипендіальне забезпечення згідно з нормативно-правовими актами. Стипендіальна комісія протягом трьох робочих днів приймає рішення щодо призначення соціальної стипендії.)
Виходить якась прогалина в праві, або є інший нормативно-правовий акт, який регулює данну ситуацію, і про який я не знаю. Скажіть, будь ласка, яким чином я...

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться: