Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии У яких випадках виплачують соціальну стипендію учням профтехучилищ?
Вопрос и ответы на него

У яких випадках виплачують соціальну стипендію учням профтехучилищ?

леся батюк
в яких випадках виплачують соціальну стипендію учням в профтехучилищах. чи можлива одночасно академічна та соціальна стипендія

DOCENT
Можливість отримувати академічну та соціальну стипендію одночасно регламентовано пунктами 34,35 ПОРЯДКу призначення і виплати стипендій.

Vasia
Мені 17 років в мене померла мати 1 рік тому які я маю принести документи в коледж шоб мати обовязкову соціальну стипендію але до того я вже отримую пенсію чи можу я отримувати ше соціальну обовязкову стипендію

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!