Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии
Вопросы
Danil Kondratenko
Як отримати стипендію? *

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Алина Святаш
Будет ли стипендия в 2015 году? *

Если стипендию отменят, то с какого месяца её прекратят выплачивать?

Вікторія
Чи припинять виплати стипендій студентам? *

Останнім часом ходить багато слухів про те, що готується багато документів, стосовно яких держава має намір радикально скоротити витрати. Одним з пунктів є скасування виплат стипендій з 1 січня 2015 року. Правда це чи ні?

Наташа Ведмідь
Коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії? *

Скажіть, будь ласка, коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії (червень) - з липня чи з вересня?

Valya
Чи виплачується стипендія після відрахуванняї? *

Закрита зимова сесія дає законне право на отримання стипендії, починаючи з лютого, закінчуючи серпнем. Чи має право студент, який відрахувався з вузу, наприклад на початку червня, отримати якимось чином свою стипендію відповідно за літні місяці, чи це неможливо зовсім? І чи має цей механізм відрегульовану нормативну-правову базу?

Мар яна Гончовська
Стипендія за літню сесію 2017 р.? 

Коли формуються списки і призначається стипендія за результатами літньої сесії (останя була до 30.06.2017 р.), а іцспити закінчуються 3.07.17 р. ???

Lili
Чи треба повертати кошти? 

З другого семестру навчання в інституті мене перевели з контракту на бюджетну основу й виплачують стипендію. Але я маю в планах забрати документи. Мене цікавить, чи повинна буду я повернути усі кошти назад, які виплатили мені (стипендію), якщо буду забирати документи з інституту?

Mattew
Соціальні стипендії 

Чи мають право студенти контрактної форми навчання отримувати соціальну стипендію (категорія "внутрішньо переміщенні особи із зони АТО. магістратура)?

Інна Бабенко
сироты - задолженность 

Если у сироты емли академ задолженность, то будет ли она получать стипендию?

гризлі
Яка найвища сипендія в Україні на даний час 

В яких вузах найбільша степендія

Svitlana Andriiuk
Стипндія Президента України 

Моя дочка (учениця 11 класу) отримує стипендію Президента України з вересня 2016 року . З 1 січня 2017 р розмір даної стипендії було збільшено. Проте їй надходять кошти в попередній сумі. Куди порібно звернутися для перерахунку стипенії та збільшення виплат?

annanovel
Коли мають виплатити соціальні стипендіі 

Я в середині лютого надала перелік документів на отримання соціальної стипендії як інвалід. Досі нічого не нарахували. І новин немає. Чи є якийсь аксимальний термін для очікування?Не отримали і інші люди з такою ж причиною

Розалина Филонец
Социальные стипендии 

Здравствуйте. Я отношусь к категории детей-сирот, учусь в Харьковском ВУЗе сейчас конец марта, и меня интересует когда придет социальная стипендия, ведь на 2100грн государственного обеспечения, которые сподобился выплатить ВУЗ, невозможно прожить месяц в мегаполисе.

Тамила Таран
Соціальна стипендія по інвалідності 

Чи маю я право отримувати соціальну стипендію у ВНЗ 4 рівня акредитації, якщо я інвалід 3 групи?

Ира Демиденко
Чи призначається соціальна стипендія студенту контрактику? 

Чи призначається соціальна стипендія студенту контрактику, батько якої є учасником БД?

Вадим Габрусь
Який термін подачі документів на соц стипендію? 

В звязку з втратую студ квитка довелось його перевипускати ( квітень включно-це до 30 квітня?)

anna
Соціальна стипендія 

Как инвалид в начале года я перестала получать социальную стипендию. Сейчас закон снова изменили. Я сдала список документов в середине февраля и напиала заявление. Когда можно ожидать выплату?И мне начнут платить за март и апрель или можно получить еще и за январь и февраль?

Ольга Виноградова
Соціальні стипендії 

Мне 23 года, я обучаюсь в ВНЗ , ВНЗ не выплачивает социальную стипендию хотя по закону "Стаття 8. Повне державне забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа { Назва статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом N 230-V ( 230-16 ) від 05.10.2006 } " она должна быть , что делать? В ВНЗ толком нормально не чего не говорят

olga
Почему отличники не получают стипендию? 

Здравствуйте!Мой сын учится в ВНУ им.Даля г. Северодонецк,на 4 курсе,кафедра КИ.Зимнюю сессию сдал на отлично,все предметы по 90 баллов,но стипендии нет.Почему ?

vlad
не выплачывают в ПТУ СТИПЕНДИЮ 

С НОВОГО ГОДА НЕ ХОТЯТ ПЛАТИТЬ,ГОВОРЯТ ЗАКОНЧИТЕ ПОТОМ ВЫПЛАТИМ ,В СЕЛЕ ГОВОРЯТ ЧТО ДЕНЬГИ ЗАБИРАЕТ ДИРЕКТОР С МЕСТНЫМ ПРОКУРОРОМ ,ЧТО ДЕЛАТЬ , И ДЕНЬГИ ЕЩЕ ТРЕБУЮТ ЗА СОЛЯРКУ И БЕНЗИН , А МЫ НЕ ЕЗДИМ ,НЕ ДАДИТЕ ХРЕН ПРАВА ПОЛУЧИТЕ !

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!