Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии
Вопросы
Danil Kondratenko
Як отримати стипендію? *

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Алина Святаш
Будет ли стипендия в 2015 году? *

Если стипендию отменят, то с какого месяца её прекратят выплачивать?

Вікторія
Чи припинять виплати стипендій студентам? *

Останнім часом ходить багато слухів про те, що готується багато документів, стосовно яких держава має намір радикально скоротити витрати. Одним з пунктів є скасування виплат стипендій з 1 січня 2015 року. Правда це чи ні?

Наташа Ведмідь
Коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії? *

Скажіть, будь ласка, коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії (червень) - з липня чи з вересня?

Valya
Чи виплачується стипендія після відрахуванняї? *

Закрита зимова сесія дає законне право на отримання стипендії, починаючи з лютого, закінчуючи серпнем. Чи має право студент, який відрахувався з вузу, наприклад на початку червня, отримати якимось чином свою стипендію відповідно за літні місяці, чи це неможливо зовсім? І чи має цей механізм відрегульовану нормативну-правову базу?

Татьяна Дуба
шифри, окремих спеціальностей 

Згідно проекту "Про внесення змін до стипендіального забезпечення": мінімальна ( окремі спеціальності) - 907,50. Які саме ці спеціальності, які їхні шифри?

Helen
Стипендія Президента України аспірантам 

В якому розмірі виплачується стипендія Президента аспірантам. Який розмір мінімальний, а який максимальний. В Постанові становить на 25% вище окладу викладача-стажиста. Чи є правомірним виплата іменної стипендії у розмірі 60% від окладу стажиста*1,25.

Татьяна Годына
Чи можуть напівсироти подати заяву на отримання стипендії? 

У законі про нарахування стипендій сказано, що стипендії можуть отримувати соціально незахищені студенти. Якщо людина напівсирота, вона відноситься до цієї категорії? Навчаючись у магістратурі, чи має вона право подати заяву на отримання стипендії?Людині 22 роки.

леся батюк
соціальна стпендія 

учень навчається в училищі, приніс корінець про те що він дитина-інвалід, де написано діагноз - керотоконус IV степені правого ока і ІІІ степені лівого ока. чи потрібно йому виплачувати соціальну стипендію. як дитині з інвалідністю по зору

Natali Kachkova
Имеет ли право гос. училище подать в суд на возмещение им стипендии в полном размере, если я не сдавала экзамен? 

Я не сдавала экзамены, состою на свободном посещении, грозятся подать в суд, если я не сдам экзамены, на полное возвращение стипендии. Имеют ли оно на такое право?

notyka
Які конкретні умови отримання стипендії на 2017 рік 

За яким принципом буде розподілятися стипендія із січня? На акадамічну стипендію потрібно мати середній бал 5.0 чи ні? Ніде не зустрічала деталей, всюди написано за хороші успіхи у навчанні. І ще як стипендія може по-новому нараховуватися, якщо сесія триває до кінця січня, за яким принципом тоді буде виплачуватися стипендія, адже не можливо подати результати успішності студентів у грудні , через сесію у січні.

Игорь Джемесюк
Чи може бути мінімальна стипендія аспіранта меншою за прожитковий мінімум? 

На даний момент мінімальна стипендія аспіранта денної форми навчання є більшою за прожитковий мінімум і становить 60% від посадового окладу викладача-стажиста. Проте якщо з першого січня прожитковий мінімум становитиме 3200 грн ( а зарплата викладача-стажиста буде рівної мінімальній) то виходить що стипендія буде нижчою за прожитковий мінімум. Чи є це можливим?

Pacahontas
Здравствуйте я аспирант, закончила 1 год учебы на бюджетной основе, сейчас необходимо уезжать в другую страну по семейным... 

Здравствуйте я аспирант, закончила 1 год учебы на бюджетной основе, сейчас необходимо уезжать в другую страну по семейным обстоятельствам. Как мне лучше поступить чтоб не возвращать деньги за стипендию? Перевестись на заочно?

Тата Редколес
соціальна стипендія 

чи має право на соціальну стипендію дитина, мати якої отримувала допомогу одиноким матерям(з урахуванням доходів)

Бестужева Анна
чи правомірно позбавили стипендії? 

Сина подруги, що під час літньої сесії в університеті захворів на вітряну віспу і вчасно повідомив ректорат, після чого надав усі необхідні документи, все одно позбавили стипендії і почали платити за вересень, а от за літо ніхто не повернув. Чи правомірні дії бухгалтерії та стипендіальної комісії, адже дитина вчасно не склала іспити не з власної волі?!

Андрей Скитер
Нужно ли возвращать стипендию при отчислении по собственному желанию? 

Поступил в этом году на бюджет. Не проучился полугода, резко испортилось мнение о специальности и изменились взгляды на обучение. Планирую подать заявление на отчисление. Обязан ли я вернуть полученные стипендии?

Анастасия Ботвич
должен ли студент возвращать университету/государству стипендию, или вообще, в целом, стоимость обучения? 

При исключении из ВУЗа с бюджетного места, должен ли студент возвращать университету/государству стипендию, или вообще, в целом, стоимость обучения за прошедшее время с момента поступления?

Mickey Mouse
Навчання на вихідних 

Чи мають право в університеті змусити мене поїхати на додаткові заняття в інший населений пункт в суботу та неділю?

Ярина Бабій
чи відбудеться скорочення стипендій ? 

чи відбудеться скорочення стипендій ?

Ярина Бабій
стипендія 

чи відбудеться скорочення стипендій ? хто буде отримувати стипендію?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!