Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии
Вопросы
Danil Kondratenko
Як отримати стипендію? *

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Алина Святаш
Будет ли стипендия в 2015 году? *

Если стипендию отменят, то с какого месяца её прекратят выплачивать?

Вікторія
Чи припинять виплати стипендій студентам? *

Останнім часом ходить багато слухів про те, що готується багато документів, стосовно яких держава має намір радикально скоротити витрати. Одним з пунктів є скасування виплат стипендій з 1 січня 2015 року. Правда це чи ні?

Наташа Ведмідь
Коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії? *

Скажіть, будь ласка, коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії (червень) - з липня чи з вересня?

Valya
Чи виплачується стипендія після відрахуванняї? *

Закрита зимова сесія дає законне право на отримання стипендії, починаючи з лютого, закінчуючи серпнем. Чи має право студент, який відрахувався з вузу, наприклад на початку червня, отримати якимось чином свою стипендію відповідно за літні місяці, чи це неможливо зовсім? І чи має цей механізм відрегульовану нормативну-правову базу?

Дмитрий Сергеев
Смерть и стипендия 

Выплачивают ли родственникам оставшуюся стипендию в случае смерти студента?

Наталія Іщенко
Соціальна стипендія 

Чи буде виплачуватися соціальна стипендія якщо відправили на офіційну перездачу із заліку?

Kolya Listopad
Выплатят ли мне стипендию после отчисления? 

Я на первом курсе, первый семестр получаю стипендию, не в зависимости какие оценки ( по результатам зно и аттестата ). В декабре отчислился с универа, придёт ли мне последняя стипендия за декабрь?

ЮЛяКан
Стипендії 2018 р. 

Скажіть, будь ласка, який відсоток студентів буде отримувати академічну стипендію в 2018 р. (25% чи залишиться 40-45%)?

Стив Рождерс
Відсоток стипендіатів 

Скажіть, будь-ласка, який відсоток студентів (40 чи 25) будуть отримувати стипендії у 2018 році?

Олександр Сидоренко
Підвищення стипендії на 18% 

Постанову пр підвищення стипендії прийнято? Чому ж знову таки різниця підвищення складає лише 42гривні? Де ж 18% Отримую 1208 ( підвищена 1-2 рівень акредитації) ,а після підвищення вказано що розмір стипендії буде складати 1250гривень.По моїм розрахункам стипендії повина бути 1425 гривень. Прошу відповісти Дякую

Alexander Bespoyasnij
Чи є в мене шанс отримати стипендію, якщо у мене з одного екзамену 3? 

Чи є в мене шанс отримати стипендію, якщо у мене з одного екзамену 3?

Вікторія Бондаренко
Як нарховуватимуться стипендії у 2018 році? 

Зараз стипендію отримують 40 відсотків з бюджетників. Чи зміниться ця цифра у новому році? Дякую!

Кристина Авдеева
Не приходить стипендія за минулі 2 місяці 

Доброго дня. Я студентка першого курсу, і справа в тому, що спочатку мені не хотіли видавати карточку в банку через те, що не було прописки за новим місцем проживання. Прописку робили довго і ось тільки в цьому місяці я забрала паспорт і отримала картку. В банку сказали, що стипендія повинна прийти за 3 місяці відразу(вересень, жовтень, листопад), проте сьогодні мені прийшла смс про зарахування стипендії лише за цей місяць - листопад. В чому справа, чи маю я змогу отримати стипендію за минулі місяці? До кого звертатись?

Тетяна
Чи дитина - інвалід має право на виплату соціальної стипендії в ПТНЗ? 

Доброго дня, підкажіть будь ласка у професійно - технічний заклад вступила на навчання дитина - інвалід (отримує соціальну допомогу з пенсійного фонду у розмірі 1130,00 грн. та у навчальному закладі стипендію у розмірі 415,00 грн. (з листопада 2017 р.-490,00 грн.)). Чи дитина - інвалід має право на виплату соціальної стипендії, якщо має то в якому розмірі? Дякую.

Doctor
Задерживают стипендии 

По какой причине в ВГУЗУ УМСА задерживают стипендии?

Олена Лозовська
повышение стипендий с 01.11.2017 

Почему не повысили академическую степендию студентам ХПИ с 1 ноября 2017 года как было обещано, 21.11.2017 на карту пришла без повышения, где обещанное повышение академической стипендии студентам ХПИ. Куда обращаться?

Владислав Левченко
Де обіцяне підвищення з 1 листопада? 

Доброго вечора! Я студент фізико-технічного факультету ДНУ ім.О.Гончара. Цікавить питання,як так,що в ЗМІ запевняли про підвищену стипендію на 18 % ,яку студенти отримають вже в листопаді,а прийшла стипендія сьогодні 2016 грн ? Без будь-яких підвищень. Моя підвищена стипендія за спеціальністю "ракетно-космічна техніка" . Мало того,що в ДНУ немає ні опалення, ні гарячої води , стипендія приходе то 15 го то в передостанню середу місяця то 30 го ,не знаєш,коли її чекати. Так і підвищення якесь липове. Роз ясніть, будь-ласка ситуацію! З повагою,Владислав

Олечка Заблудовская
Почему стипендия в ноябре меньше? 

С 1 ноября у всех ВУЗов с 3-4 аккредитацией, в ноябре должна быть выплата в размере 1298 Грн, выплатили 02.11.2017 1034 (соц выплата) . Почему вуз не выплатил обещаные деньги. Стоит ли идти в бухгалтерию своего ВУЗа?

Oksana Strimovskaya
Стипендія Президента України для переможців міжнародних мовних конкурсів ім. Петра Яцика і Тараса Шевченка: 

Кто ведает начислением стипендий победителям конкурса Шевченко?Кто организаторы,помогите найти координаты-телефон,е-мэйл,где узнать -дочь заняла первое место, отправили документы для стипендии и никаких больше новостей ни от кого не возможно добиться.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!