Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии
Вопросы
Danil Kondratenko
Як отримати стипендію? *

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Алина Святаш
Будет ли стипендия в 2015 году? *

Если стипендию отменят, то с какого месяца её прекратят выплачивать?

Вікторія
Чи припинять виплати стипендій студентам? *

Останнім часом ходить багато слухів про те, що готується багато документів, стосовно яких держава має намір радикально скоротити витрати. Одним з пунктів є скасування виплат стипендій з 1 січня 2015 року. Правда це чи ні?

Наташа Ведмідь
Коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії? *

Скажіть, будь ласка, коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії (червень) - з липня чи з вересня?

Valya
Чи виплачується стипендія після відрахуванняї? *

Закрита зимова сесія дає законне право на отримання стипендії, починаючи з лютого, закінчуючи серпнем. Чи має право студент, який відрахувався з вузу, наприклад на початку червня, отримати якимось чином свою стипендію відповідно за літні місяці, чи це неможливо зовсім? І чи має цей механізм відрегульовану нормативну-правову базу?

Аня Борисова
Соціальна стипендія Сироті 

Я студентка 3 курса ВНАУ получала стипендію , а тепере мені сказали що стипендію я не получатиму так як сесію я закрила по 2 відомості а не по першій , це Так ???? хтось знає за це ??? Що робити? Мене не попереджували , раніше закривала теж по другій відомості, але стипендію давали .

Pribega Tanya
Обмеження в стипендії. Попри чудово складену сесію 

Чи має право ВНЗ виставити свій відсоток? Наприклад:43,2%

Уляна Федунь
Чи матиму я стипендію? 

Я отримую соц. стипендію так як я сирота. Скажіть, будь ласка, чи я отримуватиму її і надалі, якщо я не з'явилася на один залік.

Пол Стэнли
Влияет ли ликвидации и пересдачи на количество стипендиатов ? 

Влияет ли ликвидации и пересдачи на количество стипендиатов ? В моем университете говорят что студенты с ликвидации не входят в рейтинг и влияют на кол-во стипендии. К примеру в нашей группе 20 человек, из них 10 пошли на ликвидацию или пересдачу. И вопрос 40% стипендиатов будет считаться от 20 человек или 10 человек.

Эля Ли
Социальная стипендия 

Я получала социальную стипендию так как я являюсь сиротой. За январь 2017 мне стипендию не дали, объяснив это тем, что мне уже 24 года, а по новым законам получают стипендию только до 23 лет. Так ли это? Постанову про стипендии перечитала, но такого я в ней не нашла. Спасибо.

Даниил Жеваго
Соціальна Стипендія 

Скажіть будь ласка, чи можу я отримувати соц стипендію на підставі дитини з родини, яка отримує допомогу, як малозабеспечена родина з дітьми, бо мені відмовляють у моєму вищі

алена
чи виплатили стипендії учням впу 

чи виплатили стипендії учням впу за січень

Василина Алтухова
Мне отказали в социальной стипендии. 

Мне 20.лет категория( ребенок который остался без родителей в возрасте от 18-20 лет) получала эту стипендию два года. Подала документы неделю назад, сегодня юрист университета сообщил , что мне отказано в стипендии. По причине того что не пришло розъяснение от министерства по поводу моей категории. И сиратами считаются только те, кто подал справку о присвоении статуса сироты. Как мне быть? Что делать?

Інна
Право на соціальну стипендію 

Чи має право на соціальну стипендію студент (дитина учасника бойових дій), якщо батько проходив срочну службу в Афганістані?

maestro
Куди йтимуть гроші якщо не набереться кількість студентів яка рівна 40-45% 

Як відомо за законодавством стипендію будуть отримувати від 40 до 45 відцотків студентів, на моєму факультеті у моїй групі навчається 21 людина (кожна група має свій рейтинг) на державній формі, звідси маємо 8-9 людей повинні мати стипендію, однак лише семеро немає проблем з здачею заліку і лише ці люди отримуватимуть стипендії, а це лише 33.4 відсотки від групи, тобто 7 особ, назріває питання куди йтимуть ті гроші, які б мали бути виплачені ще 1-2 особам? Особисто мене це дуже обурило так як я є четвертим в рейтинзі і отримував би стипендію, однак маю проблему з заліком (доречі з усієї групи 21 державне місце та 8 платних лише 7 людей здало залік з перошого разу, через упереджене та без підставно негативне ставлення викладача до студентів). Цікаво було б дізнатися як будуть використані ці кошти, які не отримають студенти з дуже високими балами.

Влад
Правомірність Положення про призначення стипндії 

В одному із Положень коледжу знайшов таку позицію: "Право на призначення академічної стипендії (включення до реєстру осіб, які претендують на отримання академічної стипендії) на поточний період мають студенти, які за результатами останнього семестрового контролю з кожної дисципліни не мають оцінок нижче чотирьох (семи) балів". Це означає що одна "3" і стипендії немає. Чи правомірно це?

пальма
как быть с теми студентами у которых оценки 4-5, но они не вошли в 40% 

Как быть с теми студентами у которых оценки 4-5, но они не вошли в 40%, имея равноценный рейтенг

Оксана Денисовна
Социальная стипендия сироте в 2017 году!? 

Добрый день.Как в этом году,будет осуществляться выплата сироте,которая обучается в вузе на полном государственном обеспечении ? Писали повторное заявление на получение социальной помощи.Пришло только на питание,а стипендии нет.Как это понимать,новый закон,который гласит : "Соціальна стипендія призначається на весь період навчання починаючи з місяця звернення за її наданням та виплачується щомісяця в такому розмірі: студентам (курсантам) вищих навчальних закладів I—IV рівня акредитації з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів (курсантів) вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, – 2 000 гривень.".Будет ли сирота получать и питание,и стипендию?Или только одно,что-то ?

Наталя
Соціальна стипендія 

Чи маю я право нв соціальну стипендію як особа щодо якої позбавлено батьківських прав, якщо я вийшла заміж

Наталия Дигтяр
Стипендія 

Прийшла стипендія 1094 грн., але я навчаюсь на 90-100 балів по кожній дисципліні (в т.ч. курсові і практики) і також пишу тези - думала що повинна буди повишена стипендія. Коли зателефонувала до деканату сказали що інформації по рейтенгу не складено і наказу на нарахування стипендії не має і чому взагалі прийшла мені стипендія вони не знають. Чому так?І що мені робити?До кого звертатися? Дякую за відповідь!

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!