Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии
Вопросы
Danil Kondratenko
Як отримати стипендію? *

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Алина Святаш
Будет ли стипендия в 2015 году? *

Если стипендию отменят, то с какого месяца её прекратят выплачивать?

Вікторія
Чи припинять виплати стипендій студентам? *

Останнім часом ходить багато слухів про те, що готується багато документів, стосовно яких держава має намір радикально скоротити витрати. Одним з пунктів є скасування виплат стипендій з 1 січня 2015 року. Правда це чи ні?

Наташа Ведмідь
Коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії? *

Скажіть, будь ласка, коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії (червень) - з липня чи з вересня?

Valya
Чи виплачується стипендія після відрахуванняї? *

Закрита зимова сесія дає законне право на отримання стипендії, починаючи з лютого, закінчуючи серпнем. Чи має право студент, який відрахувався з вузу, наприклад на початку червня, отримати якимось чином свою стипендію відповідно за літні місяці, чи це неможливо зовсім? І чи має цей механізм відрегульовану нормативну-правову базу?

Андрей Фролов
Соц стипендия 

Мне будет 23 года в 2019 году и я буду учится на 4 курсе. Буду ли я продолжать ещё получать социальную стипендию?

Roman Gaevskiy Romerik
Термін виплат соціальної стипендії? 

Я студент 4-го курсу, і мені сказали що соціальна стипендія виплачується тільки 3 роки. І говорять, щоб я повернув стипендію яка нараховувалася починаючи від липня 4-го курку. Ото ж я хочу запитати чи це правда, що соціальна стипендія тільки 3 роки діє? Пільга за якою отримую стипендію: "Шахтарська праця.Батько має стаж підземної роботи понад 15-ти років.

lonagrape
як відбувається процедура переведення на вакантне місце і чому цей процес так затягують? 

Доброго дня. цього року вступила на магістратуру на денну форму, контракт. Ще в серпні мені сказали, що є вакантні місця і мене переведуть, бо я з числа дітей сиріт і позбавлених батьківського піклування. в середині вересня мені сказали в деканаті, що мене успішно перевели і все, чекаєм лист з МОН. Зараз кінець жовтня, а ніякого листа досі немає. Питаю в деканаті в чому причина і де я можу дізнатись чому так, відповідають, що справа в тому, що досі нема наказу з МОН. Супер, ніхто нічого сказати не може, а я вже 2 місяці без грошей. Розумію, що комусь це дуже вигідно, але чи маю я якийсь захист і як мені це оскаржувати? наперед дякую за відповіді

Анна Мариненко
Стипендія 

Чому вже четвертий місяць в Київський державний коледж туризму та готельного господарства не надходять кошти для виплат стипендії студентам? Коли це відбудеться? І чи в повному обсязі?

Dmitriy Oseledets
Стипендія після відрахування 

Після відрахування за власною ініціативою, чи необхідно мені повертати стипендію за два місяці? (вересень, жовтень

Stnat
Как узнать приходит ли стипендия на мое имя? 

Как узнать приходит ли на мое имя стипендия? Поступила на магистратуру, бюджет, оформила заявление на социальную стипендию ,,перемiщена особа,, , но стипендия за сентябрь, на стипендиальную карту оформленную на ,,бакалавр,, год назад, не пришла. В деканате говорят ждать. Как узнать не отказали ли мне в стипендии?

Daria Berg
нужно ли отдавать колледжу стипендию 

параллельно колледжу учусь в ВНЗ на заочной форме обучения, магистратура, контракт. в колледже очно, на индивидуальной форме, последний 4 курс. получаю социальную стипендию так как являюсь инвалидом. хочу забрать документы из колледжа. вопрос о стипендии, потребуют ли ее вернуть? и нужно ли будет платить за обучение, если я на бюджете?

Богдан Проданов
Стипендія за вересень 2018 року 

Чому затримують стипендії за вересень у Київському технікумі електронних приладів? Бахгалтерія сама не знає, коли прийде.

Богдан Проданов
Стипендія за вересень 2018 року 

Чому затримують стипендії за вересень у Київському технікумі електронних приладів? Бахгалтерія сама не знає, коли прийде.

Tamara
Стипендія за перший семестр 

Дитина зарахована на бюджет в цьому році. Але стипендию давати відмовляються, але деяким іншим групам вже дали.

Nikima
Колы буде стыпендия 

Я хочу запытаты колы буде стыпендия яки числа аоны выплачююця

Vanya Bohuta
Якщо я відрахований,з 1 жовтня,чи буде нарахована стипендія за вересень???Дякую 

Якщо я відрахований,з 1 жовтня,чи буде нарахована стипендія за вересень???Дякую

Julia Shtankevych
Відпішіть будь ласка 

Доброго вечора, хотіла дізнатися про виплату першої стипендії у вересні 2018 р,. (якого числа), ступінь навчання Магістратура, я дитина-сирота, дуже вдячна вам, чекатиму відповідь. Навчальний заклад ТНУ ім. Вернадського

Міла
отримання стипендії 

За результатами літньої сесії мені призначено стипендію. Отримала 2 місяці. Перед навчальним роком рейтинг змінився,так як моя однокурсниця, яка перебувала на лікарняному здала сесію і отримала місце у рейтингу. Я залишилась без стипендії і до того ще й необхідно повернути отриману стипендію. Чи правильно це і що робити далі

Светлана Михайленко
Як призначається академічна стипендія при переведенні студентів з одного вишу до іншого? 

Студентам з 1 липня за результатами семестру була призначена академічна стипендія згідно рейтингу. В літній період студенти переведені до іншого закладу вищої освіти. Чи зберігається за ними право на призначення академічної стипендії в новому закладі? Якщо так, то чи враховуються в новий рейтинг додаткові бали, отримані в попередньому закладі?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!