Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии
Вопросы
Danil Kondratenko
Як отримати стипендію? *

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Алина Святаш
Будет ли стипендия в 2015 году? *

Если стипендию отменят, то с какого месяца её прекратят выплачивать?

Вікторія
Чи припинять виплати стипендій студентам? *

Останнім часом ходить багато слухів про те, що готується багато документів, стосовно яких держава має намір радикально скоротити витрати. Одним з пунктів є скасування виплат стипендій з 1 січня 2015 року. Правда це чи ні?

Наташа Ведмідь
Коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії? *

Скажіть, будь ласка, коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії (червень) - з липня чи з вересня?

Valya
Чи виплачується стипендія після відрахуванняї? *

Закрита зимова сесія дає законне право на отримання стипендії, починаючи з лютого, закінчуючи серпнем. Чи має право студент, який відрахувався з вузу, наприклад на початку червня, отримати якимось чином свою стипендію відповідно за літні місяці, чи це неможливо зовсім? І чи має цей механізм відрегульовану нормативну-правову базу?

Агнесса Стогний
Социальная стипендия ученика ПТНЗ 377 гривен. 

Подскажите пожалуйста 377 гривен(социальная стипендия),которые начисляются ученикам ПТНЗ, плюсуются к академической стипендии (415 гривен) или это разовая социальная стипендия? Кому начислять эти 377 гривен и как?

Мар'ян Пуздрак
3 і стипендії не буде? 

Дуже поширилися чутки що якщо ти матимеш 3 а решта все 4 або 5,то навіть якщо в тебе буде дуже високий рейтинговий бал то стипендії не буде,оскільки у тебе є 3.Чи правда це,що якщо є одна трійка то стипендія нараховуватися не буде?

Наталия Дигтяр
Стипендия за январь 

Скажите пожалуйста когда придет стипендия за январь 2017?

Katya
Как перевестись с контракта на бюджет? ОЧЕНЬ НУЖНО УЗНАТЬ 

Я сдавала ЗНО 2016 и сейчас учусь в ВУЗе на контракте. Зимнюю сессию закрыла на 90+(это 5),кроме одного предмета-по нему,скорее всего,будет 80+(для 5 по допуску не хватает буквально 1 балла). Я знаю студента из нашего университета,который,пару лет назад,перевелся на бюджет с такими же баллами за сессию. Кто-то тогда забрал документы, и он перешел на его бюджетное место. Теперь,насколько я понимаю,ситуация изменилась. Если человек забирает документы после сессии-его место автоматически пропадает и возможностей перевестись на его место нет? Или все таки можно? Если все же нельзя,то подскажите,пожалуйста,как сейчас действует система перевода?Буду очень-очень благодарна!! P.S. Ознакомившись со всеми "тонкостями" этого дела я,конечно же,пойду в деканат. Просто хочу пойти туда уже точно зная,какая действует система и на что я могу рассчитывать.

Світлана Полуян
Академічна та соціальна стипендії 

Підкажіть, будь-ласка, якщо я на даний час отримую підвищену академічну стипендію, чи маю право отримувати ще й соціальну стипендію, так як я є Чорнобильцем 1 категорії? Дякую!

Іринка Лужецька
Нарахування стипендії 

Заліки тепер впливають на стипендію? Якщо всі іспити здано на 5, а один залік 3, стипендії не буде?

Xiusha Gordeeva
средний бал для поступления на стипендию в польше 

какой средний бал должен быть ,чтобы поступить на стипендию в польшу на коммуникации и дизайн ?

Владимир Шмат
Соціальна стипендія 

1. Пільговики (крім сиріт). Якщо вчаться на стипендію отримують 1100 (830) грн, якщо ні - 1000(750) грн. Можна не напружуватися і отримувати на 100 (80) грн. менше. Цікавий вибір. 2. Діти-сироти. З якого фонду виплачується 2000 грн. і доплата (п.22 ПКМУ 1050), якщо вчаться на підвищену стипендію? Як розрахувати цю доплату (розмір академічної мінус розмір соціальної)?

Ольга Божко
соціальна стипендія для сиріт 

Доброго дня! Раніше студенти із числа дітей-сиріт отримували соціальну стипендію до завершення університету. У нових Постановах Кабінету Міністерства написано, що дана категорія отримуватиме стипендію до 23 років, але в університеті навчають сироти,яким 24, 25 ...років. Органи соціального захисту пояснили, що вони при нарахуванні соц.стипендій керуватимуться тільки новими Постановами. Але є ж Закон України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», у якому говориться,що сироти можуть претендувати на соц.стипендію доти поки не закінчать виш. Питання: чи можуть студенти із числа дітей-сиріт, яким більше ніж 23 роки, отримувати соціальну стипендію? Дякую за роз'яснення!

Юлія
Скажіть чому тепер не виплачують соціальні стипендіїї інвалідам 2 групи з дитинства у навчальних закладах 1-2 р.а.??? 

Невже вважають, що соц.стипендія дітям УБД, чи шахтарям необхібна, а Інвалідам не потрібна!?? Як так? раніше отримували,а зараз ні. Як це розуміти і як вплинути???ЧОму така несправедливість???

Nataliy
Як буде розподілятися 43% стипендій, якщо студенти спеціальності погано навчаються? 

На спеціальності навчається 10 студентів.Всі навчаються на 3,65. Чи будуть 43% студентів групи отримувати стипендії

Діма Пфістер
Чи буде нарахована стипендія у січні? 

Чи буде нарахована стипендія у січні?

Ульяна Максимова
Першокурсники беруть участь у рейтингу? 

Навколо стипендії так багато пліток, одна з яких про те, що першокурсникам будуть нараховувати за середнім балом зимових екзаменів,як і раніше. Правда чи ні?

Наташа Черникова
Критерії оцінювання студентів при виплаті стипендії 

В стипендія дається на основі рейтингу до якого входить сесія чи всі предмети які були в 1 семестрі бо я не зрозуміла в постановці від 28 грудня 2016 року сказано про успішність з кожного навчального предмету. Дайте відповідь:" Що ж враховується лише іспити, тому що заліки в нашому ВНЗ не диференційовані, чи повністю всі предмети які вивчалиь і курсова робота теж? Дайте чітку відповідь,будь ласка!

Наташа Черникова
Стипендія по-новому 

При формуванні рейтингу на стипендію враховується курсова робота?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!