Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии
Вопросы
Danil Kondratenko
Як отримати стипендію? *

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Алина Святаш
Будет ли стипендия в 2015 году? *

Если стипендию отменят, то с какого месяца её прекратят выплачивать?

Вікторія
Чи припинять виплати стипендій студентам? *

Останнім часом ходить багато слухів про те, що готується багато документів, стосовно яких держава має намір радикально скоротити витрати. Одним з пунктів є скасування виплат стипендій з 1 січня 2015 року. Правда це чи ні?

Наташа Ведмідь
Коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії? *

Скажіть, будь ласка, коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії (червень) - з липня чи з вересня?

Valya
Чи виплачується стипендія після відрахуванняї? *

Закрита зимова сесія дає законне право на отримання стипендії, починаючи з лютого, закінчуючи серпнем. Чи має право студент, який відрахувався з вузу, наприклад на початку червня, отримати якимось чином свою стипендію відповідно за літні місяці, чи це неможливо зовсім? І чи має цей механізм відрегульовану нормативну-правову базу?

Julia Shtankevych
Відпішіть будь ласка 

Доброго вечора, хотіла дізнатися про виплату першої стипендії у вересні 2018 р,. (якого числа), ступінь навчання Магістратура, я дитина-сирота, дуже вдячна вам, чекатиму відповідь. Навчальний заклад ТНУ ім. Вернадського

Міла
отримання стипендії 

За результатами літньої сесії мені призначено стипендію. Отримала 2 місяці. Перед навчальним роком рейтинг змінився,так як моя однокурсниця, яка перебувала на лікарняному здала сесію і отримала місце у рейтингу. Я залишилась без стипендії і до того ще й необхідно повернути отриману стипендію. Чи правильно це і що робити далі

Светлана Михайленко
Як призначається академічна стипендія при переведенні студентів з одного вишу до іншого? 

Студентам з 1 липня за результатами семестру була призначена академічна стипендія згідно рейтингу. В літній період студенти переведені до іншого закладу вищої освіти. Чи зберігається за ними право на призначення академічної стипендії в новому закладі? Якщо так, то чи враховуються в новий рейтинг додаткові бали, отримані в попередньому закладі?

Artem Prytulenko
Як виплачується стипендія до сесії? 

Поступив в КПІ на держбюджет. Сказали, що буде загальний рейтинг для всієї спеціальності, а не спеціалізації. Тепер одна з груп вся получить стипендію, а інша - ні. В загальному рейтингу я 27, а по групі - 2.

Катя Поляченко
Соціальни виплати та стипендія дітям, позбавленим батьківського піклування. 

Я дитина позбавлена батьківського піклування. Я вже є повнолітньою. закінчила коледж і тепер навчаюсь в університеті.Чи отримаю я якісь виплати за літо, і якщо так, то як це зробити? До кого звернутись і з якими документами для отримання соціальної стипендії та виплат?

Анна Антипина
Социальная стипендия детям шахтёров 

Подскажите, выплата социальной стипендии студенту, родители которого имеют стаж работы на шахте более 15 лет будет выплачиваться только три года? Или он имеет право её получать будучи студентом 5-го курса?

Tony Iommi
Чи має право ПТУ вираховувати кошти зі стипендії за харчування 

Чи має право ПТУ вираховувати кошти зі стипендії на харчування, подібне помиям, мою стипендію? І відмовитися від харчування я не можу, аргументують що я повинна принести якусь справку, а потім кажуть що у нас дієтичне харчування, а якщо мене це все не влаштовує, чому це примусово?!

Ольга Криворожанка
Чи маю я право на одноразову адресну грошову допомогу випускникам 

Доброго дня, я закiнчила навчання в 2011роцi i здобула повну вищу освiту в Криворiзькому державному педагогiчному унiверситетi .Одразу пiсля навчання народила донечку i тiльки у 2013роцi почала пошуки роботи.В 2013- працювала в Криворiзькому театрi ляльок(за освiтою я вчительмузики та художньох культури)А вже в 2014роцi працевлаштувалась за фахом.В Криворiзький професiйний транспортно- металургiйний лiцей - керiвником гуртка художньох самодiяльностi . На данний час перебуваю в декретнiй вiдпусцi по догляду за дитиною до трьох рокiв.Тiльки зараз дiзналась протаку допомогу державну. Не отримувала , чи маю я право на одноразову адресну грошову допомогу випускникам . Зараз вступаю до Криворiзького державного педагогiчного унiверситета на iншу спецiальнiсть .також на факультет мистецтв тiльки на художньо - граiчне вiддiлення.Хочу розвитися це й цьому напрямку.На данний момент в статусi "до наказу" . Буду дуже вдячна за вiдповiдь.

Bogdan
Можно ли получать Социальную и Академическую стипендии одновременно? 

Поступаю на первый курс,в рейтинге на 4 месте. Получается что я буду получать академическую стипендию. Но я так же имею статус переселенца,по которому мне положена ещё и социальная стипендия. Можно ли получать их одновременно? На разных сайтах написана разная информация...

Sam
Стипендія 

Доброго дня, поступив на бюджет 5 курс буду я отримувати стипендію?

Ludmila Ashomko
Коли очікувати соціальну стипендію за липень і серпень місяць??? 

За декілька днів вересень місяць, а соціальна стипендія за липень і серпень місяць досі не прийшла. Скільки ще її чекати???!!!

Наталя
40-45 % стипендію отримують студенти курсу чи на кожному факультеті? 

Отримують стипендію 40-45% усіх студентів курсу чи на кожному факультеті окремо? Тобто, якщо у юристів середній 180+, а хіміків та фізиків 130+, то усі будуть отримувати стипендію у межах факультету і спеціальності чи тільки юристи?

makerw0w
Бесплатное общежитие студента переселенца 

Есть постанова кабинета министров в которой говорится о бесплатном общежитии для студентов переселенцев, если они учатся на контрактной основе, но почему-то в ВУЗе об этом ничего не знают, как быть подскажите и куда обращаться по этому вопросу

Маша Пивовар
Стипендія першокурсникам 

Скажіть будьласка як нараховуватиметься стипендія першокурсникам до першої сесії ? Її отримуватимуть усі бюджетники чи певний відсоток людей ?

Ipa
Розмір стипендії 

Розмір стипендії на філологічному факультеті 1 курс (університет)

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!