Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии
Вопросы
Danil Kondratenko
Як отримати стипендію? *

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Алина Святаш
Будет ли стипендия в 2015 году? *

Если стипендию отменят, то с какого месяца её прекратят выплачивать?

Вікторія
Чи припинять виплати стипендій студентам? *

Останнім часом ходить багато слухів про те, що готується багато документів, стосовно яких держава має намір радикально скоротити витрати. Одним з пунктів є скасування виплат стипендій з 1 січня 2015 року. Правда це чи ні?

Наташа Ведмідь
Коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії? *

Скажіть, будь ласка, коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії (червень) - з липня чи з вересня?

Valya
Чи виплачується стипендія після відрахуванняї? *

Закрита зимова сесія дає законне право на отримання стипендії, починаючи з лютого, закінчуючи серпнем. Чи має право студент, який відрахувався з вузу, наприклад на початку червня, отримати якимось чином свою стипендію відповідно за літні місяці, чи це неможливо зовсім? І чи має цей механізм відрегульовану нормативну-правову базу?

Лила
Де можна подивитися хто пройшов по рейтингу на стипендію? 

Де можна подивитися хто пройшов по рейтингу на стипендію?

Даша Кривчак
Рейтинговий список 

Коли формується рейтинг студентів для стипендії, розглядаються успіхи усіх студентів чи лише бюджетників?

Микола
Заборгованість 

Доброго ранку). Буде в коледжах виплачена до нового року заборгованість стипендії за листопад, грудень?

ГЛ
Социальная степендия 

Сын -студент ВУЗа, с января 2017 г получал социальную стипендию как инвалид с детства. В июне 2018 г прошел повторное (очередное) обследование МСЕК. ВУЗ с июня перестал выплачувать социальную стипендию. Должен ли сын заново подавать заявление на социальную стипендию.

Альбина Хоминятич
Терміни виплаты соціальної стипендії 

Я поступила на магістратуру у віці 22 роки на бюджет та отримую соціальну стипендію як сирота. Термін навчання на магістратурі складає 1,5 років. Тобто, коли пройде рік навчання мені буде 23 роки. Питання таке: мені припинять її виплачувати останні пів роки навчання після того, як мені виповниться 23?

Наталья Нечитайло
Призначення стипендії за результатами зимової сесії студентам з незадовільною оцінкою за ЗНО 2018 

Чи можливе призначення академічної чи соціальної стипендії студентам коледжу, які за результатами ЗНО 2018 мають незадовільну оцінку за літній семестр? З одного боку вони отримали атестацію за 5 семестр без двійок і мають право брати участь у рейтингу, а з іншого боку до червня 2019 мають академічну заборгованість з ДПА. Поясніть, будь ласка! Якими нормативними документами користуватися?

Денис
Коли виплатят стипендію за листопад 2018 року 

Барському коледжу транспорту та будівницва НТУ

Андрей Фролов
Соц стипендия 

Мне будет 23 года в 2019 году и я буду учится на 4 курсе. Буду ли я продолжать ещё получать социальную стипендию?

Roman Gaevskiy Romerik
Термін виплат соціальної стипендії? 

Я студент 4-го курсу, і мені сказали що соціальна стипендія виплачується тільки 3 роки. І говорять, щоб я повернув стипендію яка нараховувалася починаючи від липня 4-го курку. Ото ж я хочу запитати чи це правда, що соціальна стипендія тільки 3 роки діє? Пільга за якою отримую стипендію: "Шахтарська праця.Батько має стаж підземної роботи понад 15-ти років.

lonagrape
як відбувається процедура переведення на вакантне місце і чому цей процес так затягують? 

Доброго дня. цього року вступила на магістратуру на денну форму, контракт. Ще в серпні мені сказали, що є вакантні місця і мене переведуть, бо я з числа дітей сиріт і позбавлених батьківського піклування. в середині вересня мені сказали в деканаті, що мене успішно перевели і все, чекаєм лист з МОН. Зараз кінець жовтня, а ніякого листа досі немає. Питаю в деканаті в чому причина і де я можу дізнатись чому так, відповідають, що справа в тому, що досі нема наказу з МОН. Супер, ніхто нічого сказати не може, а я вже 2 місяці без грошей. Розумію, що комусь це дуже вигідно, але чи маю я якийсь захист і як мені це оскаржувати? наперед дякую за відповіді

Анна Мариненко
Стипендія 

Чому вже четвертий місяць в Київський державний коледж туризму та готельного господарства не надходять кошти для виплат стипендії студентам? Коли це відбудеться? І чи в повному обсязі?

Dmitriy Oseledets
Стипендія після відрахування 

Після відрахування за власною ініціативою, чи необхідно мені повертати стипендію за два місяці? (вересень, жовтень

Stnat
Как узнать приходит ли стипендия на мое имя? 

Как узнать приходит ли на мое имя стипендия? Поступила на магистратуру, бюджет, оформила заявление на социальную стипендию ,,перемiщена особа,, , но стипендия за сентябрь, на стипендиальную карту оформленную на ,,бакалавр,, год назад, не пришла. В деканате говорят ждать. Как узнать не отказали ли мне в стипендии?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!