Osvita.ua Вопросы Высшее образование
Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Kolya Ustinov
Отчисление 

Могут ли отчислить сразу после основной сессии без права на пересдачу?

Тіна
Поновлення 

Доброго дня! Чи можна поновитись на навчанні у ВУЗі? Чи є певні терміни після виключення , за які потрібно поновитись? Коли краще звертатись до вишу з питаннями поновлення?

Valerie Kohan
Я отучился 4года в коледже а потом продолжыл учится ищьо 2 года на бакалавра получается 6 ето даже больше чем у магистров значит ли ето что я должен служыть гол ?помогите пожалуйста 

Я отучился 4года в коледже а потом продолжыл учится ищьо 2 года на бакалавра получается 6 ето даже больше чем у магистров значит ли ето что я должен служыть гол ?помогите пожалуйста.

Наталия Кривовяз
міжнародна конференція 

хто може брати участь у міжнародній освітянській коннференції в катовіце 1-3 квітня 2019 року

Наталя
Відшкодування як розраховується? 

Якщо закінчити перший курс на бюджеті, то скільки треба відшкодувати державі, якщо хочеш знову вчитись на бюджеті, але на іншій спціальності. Вартість навчання за контрактом 16 тис. На рік. Відшкодовувати як наче за контрактну форму чи більше?

Ирина Ирина
где и как получить развернутый план практических и лекционных занятий 

Окончила факультет Стоматологии Донецкого медицинского университета.Проживаю в Чехии.Как получить развернутый план лекционных и практических занятий всего курса обучения.

Руслан Замостовий
Куди поступити на заочну форму навчання 

В мене є диплом молодшого спеціаліста з лікувальної справи. Куди краще поступити на заочну форму навчання щоб швидко отимати вищу освіту. Маючи на увазі швидко це не вчитись 4-5 років, а, наприклад 2 -3 роки

Julia
Підкажіть, будь ласка, на рахунок магістратури після отримання бакалавру "Право" 

Чи можу я після навчання на юридичному факультеті за спеціальністю "Право" поступати на магістратуру на спеціальність "Правоохоронна діяльність"? Яким чином?

Julia
Підкажіть, будь ласка, і на рахунок магістратури після отримання бакалавру "Право" 

Чи можу я після навчання на юридичному факультеті за спеціальністю "Право" поступати на магістратуру на спеціальність "Правоохоронна діяльність"? Яким чином?

Sophia
Скажіть, будь-ласка, як це можливо, що на сайті ВНЗ перелік конкурсних предметів для однієї спеціальності різний (на бюджет одні предмети, на контракт - інші)? 

Скажіть, будь-ласка, як це можливо, що на сайті ВНЗ перелік конкурсних предметів для однієї спеціальності різний (на бюджет одні предмети, на контракт - інші)? А, якщо людина планує вступити на бюджет, а в разі невдачі піти на контракт, вона має здавати 5 предметів??

Валентина Паніотова
відпустка на написання дипломної роботи 

Чи має право вчитель,який навчається заочно в магістратурі,на додатково оплачувану відпустку для написання магістерської роботи протягом декількох місяців?

Ольга
На яку спеціальність вступити до КНУКІМ 

Я хочу вступити до КНУКІМ але не можу ще зупинитися на виборв професії, предмети ЗНО здаю такі: Українська мова і література, Історія України, Географія та Маиематика

Дарина
Як правильно перевести стулента коледжу на вакантне бюджетне місце, якщо у нього є заборгованість по оплаті 

У коледжі з`явилось вакантне бюджетне місце, отрмали дозвіл з МОН про переведення на це місце студента з пільговою категорією, дитина, учасника АТО. Виявилося, що студент має заборгованість по оплаті за навчання та пеню. Студент та його батьки були попереджені про це, але мати відмовляється сплачувати борг, пояснюючи це тим, що студентам, вище згаданої категорії, можна не сплачувати пеню та інші борги по оплаті за навчання посилаючись на відповідь МОН, яку вона отримала під час розмови по гарячій ліній. Але як бути з контрактом , який вони підписали, де чітко прописані усі пункти і відносно пені теж. Згідно слів матері конртакт для них ніщо!

Алена Хомич
вступ в мед. коледж після ВНЗ 

я в этом году заканчиваю четвертый курс университета, после хочу поступать в мед колледж. подскажите, на каких условиях проходит вступительная кампания, нужно ли сдавать вступительные экзамены или ВНО?

Александра Поночевная
Якими пільгами я можу скористуватися як дитина участика бойових дій,інваліда війни в отриманні освіти? 

В Україні 1 січня 2019 року набув чинності закон № 2300-VIII, який поширює підтримку держави в отриманні освіти на всіх учасників бойових дій та їхніх дітей, а також осіб з інвалідністю внаслідок війни.В цьму році я закінчую школу і буду вступати у ВНЗ.Мій тато учасник бойових дій, інвалід війни. На яку саме державну підтримку я можу розраховувати згідно цього закона?

людина
Скільки має коштувати навчання у ВНЗ 

У новинах прозвучала інформація про те, що у ВНЗ помітно завищують плату за навчання на контракті. Чи може хтось підказати, скільки має сплатити студент за своє навчання в державному виші ( за рі) ? Дякую.

Dmitro Lazorik
Я навчаюсь в впу і виїхав за кордон чи мають право мене від рахувати? 

Якщо я під час навчання виїхав за кордон чи мають право мене відрахувати? Якщо на україні я працюю і нехожу на заняття і плачу 1000 грн то можна а закордоном ні чому так? Навчаюсь в Впу

Dmitro Lazorik
Я навчаюсь в впу і виїхав за кордон чи мають право мене від рахувати? 

Якщо я під час навчання виїхав за кордон чи мають право мене відрахувати? Якщо на україні я працюю і нехожу на заняття і плачу 1000 грн то можна а закордоном ні чому так? Навчаюсь в Впу

Dodger2001
Перепоступление на бюджет 

Здравствуйте! Можно ли поступить на бюджет в 2019 году в ВУЗ по результатам ЗНО 2018, которое уже использовалось для поступления в 2018?

Олександр23
Вступ після коледжу 

Закінчив коледж де вчився на бюджеті, поступив на контракт в ВНЗ на зовсім іншу спеціальність . Чи можу я, здавши ЗНО поступити на бюджет у ВНЗ ще раз ?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!