Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Сергей Гончаренко
Поповнення на 2 курс 

Сын после 11 кл. сдал ЗНО и поступил в коледж на 2-ой курс на Контракт а группа будет в конце года сдавать ЗНО зачем ему посещать историю, укр мову если он уже по ним сдал ЗНО?

Назар Бакрі
Заклад відмовляється зараховувати на різні рівні освіти за кошти державного бюджету. 

Вступив на магістратуру на бюджетне місце. Наказ уже опублікований в університеті. Паралельно навчаюся у тому ж закладі на бакалавраті. Також за кошти державного бюджету, але за іншою спеціальністю. Сьогодні отримую дзвінок від приймальної комісії з повідомленням, що навчання на двох "бюджетах" неможливе, хоча і рівень бакалавра, і магістра здобуваю вперше за рахунок державного бюджету. У мене уже є освіта бакалавра за скороченим терміном (після коледжу) здобута за власні кошти. Якщо хтось стикався з таким, підкажіть, будь ласка, яким чином мені діяти.

Анна
Вступ додаткова сесiя з 15.10 

Доброго дня, регистрацiя елекатронного кабинету продовжена до 30 серпня, але не можимо податы заяву на додаткову сесiю прийму до вузу Харкiвського полiтеха, хоча согласно умов вступу э додаткова сесiя строк с 15.10 до 15.11 на заочну форму (контракат). В чому справа? Куди можна зателефонувати? Бо телефони гарячих лiнiй вже не працюють.

Ana Nauk
Подання при поступанні сертифікатів Зно за 3 роки 

Чи можливо подати документи на вступ якщо у менея 3 Зно здавалися у 3 різні роки?

Maryana Baloha
Квотні місця 

Чи перерозподілені квотні місця для зарахування на бюджет дітей сиріт? Для справки: було одне місце по К1.друга дитина ( з дещо меншою кількістю балів )потрапила на бюджет, але опікун не має можливості оплачувати навчання. Знаю,що якщо у якихсь вузах не було вступників по цій квоті, то Київ віддає їх вузам, які мали таких вступників, але не всіх задовільнили і просять про додаткові місця.

Тамара Шашкова
переведение на бюджетные места за спец. условиями 

Когда огласят, кто имеет право перевестись на бюджетные места за специальными условиями(ребенок шахтера 15 лет стажа)

Наталія Наталія
Повторний вступ на бюджет 

Добрий день. Попередній ВУЗ, у якому навчалася дочка, не хоче видавати академдовідку про фактично прослухані години (навчалася два місяці, сесію не здавала). Видали довідку про кількість годин, які б вона прослухала, навчаючись повний семестр. Чи впливає це на суму, яку ми маємо повернути? Чи варто все ж таки наполягати на довідці про фактично прослухані години? Як взагалі зараховуються чи не зараховуться навчальні кредити? Спасибі.

Влад Бородий
Чи можу я отримати бюджет на магістратуру , якщо в цей же час отримую бюджетну освіту з бакалавра у іншому інституті на заочному? 

Чи можу я отримати бюджет на магістратуру , якщо в цей же час отримую бюджетну освіту з бакалавра у іншому інституті на заочному?

Оксана
Строк дії сертифікатів ЗНО 

Доброго дня. Чи будуть дійсні сертифікати ЗНО отримані у 2020 році, якщо вступати до вищого навчального закладу дитина буде не раніше 2022 року після навчання у коледжі.

Екатерина Шумкова
До наказу 

Можно ли забрать документы с одного факультета,чтоб отдать на другой после зачисления.

Різотто
прошу допомоги 

вітання всім. підкажіть будь ласка що робити в даній ситуації. завезли документи на контрактну форму навчання до оголошення рейтингового списку. після того як список з,явився то нас у списку не має, (документи прийняли і підписували заяву на контрактне навчання),

Олег
До наказу 

Какая разница между ,,включено до наказу,, и ,,до наказу,,?

Тамара Шашкова
Почему стоит "включено до зарахування"? 

Почему в ВУЗ,в который я не подавала оригиналы документы,но прошла на бюджет стоит включено до зарахування.И причём стоит плюсик,что говорит о том ,что я подала документы,но это не так.В этот ВУЗ я не намереваюсь поступать. Помешает ли такой статус заяви на моё поступление в другой ВУЗ?

Khodzha Nasreddin
Рекомендовано на контракт 

Претендуем только на контракт. Оригиналы документов на контракт в ВУЗ (наш приоритет 1) подали ещё 27.07. Сегодня напротив фамилии на сайте ВУЗа появился статус "рекомендовано контракт". Из контрактников в списке перед нами всего 7 чел. Означает ли это что мы по сути приняты или этот статус может измениться? И что мы теперь должны делать? Бежать и платить за учёбу? Спасибо.

Людмила Сушко
Чому не запропонували навчання за бюджетні кошти? 

Моя донька Сушко Аліна Олегівна. Подавали заяву за прилрітетом #6 до Харківського нац. університету ім. В. Н. Каразіна на спеціальність Міжнародна електронна комерція, за результатами підрахунків в рейтингу посіла #9, всі хто зайняв місця в рейтингу вище, або отримали пропозицію на навчання за бюджетними коштами в інших вузах, або подали заяву без приорітету, але нам не запопонували навчання за бюджетні кошти, хоча за вищими приорітетами ми також не отримали таких пропозицій. Поясніть чому?

Настя
Переступ 

Доброго дня. Поступила на бюджет бакалавр. ЗНО здавала цього року з математики, української, географії. Наступний рік планую здавати зно з біології і пробувати поступати на магістра медицини на бюджет. Чи можу я претендувати на бюджет? Чи потрібно буде відшкодувати кошти? Чи потрібно буде відрахування з бакалавра до вступу? Допоможіть, будь-ласка.

Ruslan Grechenko
Вступ на бюджет 

Якщо я проходжу на бюджет в двох вузах, чи обов'язково потрібно писати відмову від бюджетного місця в одному із них, чи 1 серпня воно стане вакантним?

Тетяна
Потрібна інформація, допоможіть, будь ласка. 

Доброго дня! Чи можете допомогти інформаційно? Мій син вступив на бюджет і рік буде навчатися. Чи може він не забираючи документів знову вступати на наступний рік? При цьому укр.м. бали залишаємо а англійську і математику хоче перездати, щоб вступити в інший. А якщо не вийде, залишитися в цьому. Що для цього потрібно? Дуже дякую за відповідь.

Ruslan Grechenko
Отримання бюджету без оригіналів документів 

Чи мають право подати копії моїх документів для зарахування на бюджет?

Vlad Korn
Переведення з контракту на бюджет 

Чи можу я перевестись з контракту на бюджет, якщо я був рекомендований на бюджет у іншому вузі