Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Анна Нагорянская
Отримала бюджетне місце, але група не набралася 

Моя донька отримала бюджетне місце, але група не набралася. Чи має вона шанс отримати бюджетне місце на інший факультет даного університета або отримати грошову компенсацію на перевступ?

Mia16
Бюджетні місця 

Що це значить, якщо зранку ти бачив себе в списку « до наказу( бюджет)», а тепер статус заяви світиться « рекомендовано на місця небюджетної форми навчання» і не показує жодного бюджетного місця на сайті ВНЗ??

Лілія
Спавку віддали , а чи ще потрібно 1 ? 

Якщо вже подали медичну справку приймальній комісії. Потрібно робити ще 1 для подачі документів в общежитіє?

lucky
на сайті вже є наказ на контракт 

на сайті вже є наказ на контрактну форму навчання, хоча сьогодні тільки повинні зявитися накази на бюджет. Чи означає це, що документи туди вже не приймають? Чи, можливо будуть додаткові (уточнюючі) списки?

Iryna
Рейтингові списки на котракт 

Як оновлюються списки бажаючих навчатися за контрактом? Діти, зараховані на бюджет в іншому ВНЗ виключаються із списків всіх навчальних закладів,куди вони подавали заяви?

makerw0w
Перепоступление на бюджет и возвращение средств 

Скажите, могу ли в новом ВУЗе уже назвать сумму необходимую к возвращению или единственный вариант ехать в прошлый ВУЗ? Просто прошлый ВУЗ имеет довольно нехорошую администрацию и я чувствую что пока мне дадут справку выйдет время на оплату. И второй вопрос, почему новый ВУЗ насчет этого ничего не сказал, ведь в заявке я отметил что есть незаконченное образование

Misha Chernyavsky
Бюджет 

Подав документи вчора о 9 годині ранку для зарахування на бюджет. До сих пір не з'явився знак "+", що я подав орігінали документів. У чому справа? Якось не по собі..

Петренко Сергій
Відніс оригінали до ВНЗ на контракт, але в кабінеті досі "Допущено до конкурсу". Коли статус зміниться? 

Відніс оригінали до ВНЗ на контракт, але в кабінеті досі "Допущено до конкурсу". Коли статус зміниться?

Egor
Вступ без електронної заяви 

Чи можу я поступити в університет, якщо я не подавав заяви в кабінеті. Можливо написати заяву і щоб її переглянули? В мене гарний середній бал і характеристика учня.

valentina
чи буде набрана група? 

Цього року в НПУ ім. Драгоманова на спеціальність "Програмна інженерія" рекомендований до зарахування на бюджет лише один з вступників, хоч ліміт бюджетників - 10 чоловік. З чим це пов*язано, і чи буде набрана група на дану спеціальність?

Катерина Дегтярёва
виконання вимог Правил прийому для зарахування до 18.00 години 18 серпня; стосується магістратури і в КНУТД, для всіх вузів? 

виконання вимог Правил прийому для зарахування до 18.00 години 18 серпня; стосується магістратури і в КНУТД, для всіх вузів?

Євген
Якщо пройшов на бюджет, але подам на іншу спеціальність на котракт, чи не пролечу? 

Якщо я пройшов на бюджет, але більше хочу навчатись все ж на іншій спеціальності, на котру я не пройшов на контракт, але яку я обирав першою по пріорітетності, і звідти вже дзвонили, що можна привозити документи (на котракт. Але по балах там в рейтингу є набагато успішніші кандидати, але пріорітетність вони виставили нижчу, а в мене перша... Тут http://osvita.ua/vnz/consultations/61473/ писали, що в першу чергу буде грати роль все ж пріорітетність, а не бали... І от якщо я проігнорую бюджет і подам документи на контракт, чи не може статися, що на котракт не візьмуть?

Вика Герус
В які ВНЗ можна вступити після закінчення 11 класу на спеціальність ветеринарія? 

У всіх вишах на спеціальність "ветеринарія" вказано "на основі "молодший спеціаліст". Що робити тим, хто хоче вступити після школи?

Slana
Вступ до магістратури 

Підкажіть будь ласка якщо подаю заяву на контракт а здавши єкзамен раптом підійду по балам мене розглянуть на бюджет?

Джані
Можливість навчатися на бюджеті в майбутньому 

За 1-м пріоритетом я потрапила на контракт, а за 3-м - на бюджет. Якщо я піду на контакт за 1-м пріоритетом, чи не втрачу я можливість вступити на бюджет в майбутньому?

Алена Каберник
Вступ на бюджет 

Доброго вечора. Подали заяву в елнктронці на контракт, бо не було бюджетної пропозиції, а коли дали держ замовлення 18.07 подали оригінал до коледжу на бюджет. Після творчого конкурсу отримали високий рейтинговий бал, а нам пропонують лише контракт, оригінал заяви в коледжі на бюджет до уваги не беруть. Чи це правомірно?

Olena
документы при поступлении 

В праве ли ВУЗ требовать при поступлении кроме списка основных документов медицинскую справку и регистрацию, можно ли их хотя бы дослать на приемную комиссию?

Olena
документы при поступлении 

В праве ли ВУЗ требовать при поступлении кроме списка основных документов медицинскую справку и регистрацию, можно ли их хотя бы дослать на приемную комиссию?

Galina Zaluska
У якому вузі може навчатися моя дитини? 

Моя дитина поступила на бюджет, але вуз не набирає групу, що можуть запропонувати в такому випадку?

Аврам
Помогите пожалуйста!!! Как можно поступить в колледж на платной основе (заочка) 

Могу ли я поступить в колледж на платной основе (заочка), после первого высшего образования (магистратура), если мои сертификаты ЗНО уже прострочены? ЗНО сдавал в 2009 году?