Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
nastianastia95
вступ на бюджет 

Чи можна по закінченню 1го курсу(контракт), не забираючи документи з ВНЗ, знову намагатися вступити на бюджет (використовуючи електронний кабінет)?

Виталий
Відношення балів до університету 

Я хочу дізнатися, в який університет та на яку спеціальність Я зможу поступити на бюджет с середнім балом атестату: 8.7. Знову з математики : 8, з української мови :7, з географії :8, з фізики :7.

Олександр Ящук
Пільги для абітурієнтів 

Доброго вечора, підскажіть , які переваги для вступу мають військові , учасники бойових дій??? Це на заочну форму навчання мені потрібно, у Львівський університет МВС

Наталя
Так 100 чи 130 балів? Чому різні умови вступу? 

У вас на сайті пишуть, що для вступу на міжнародника чи юриста треба 130 балів з кожного предмета, але на єдебо і вступ.освіті в умовах вступу на ці спеціальності значиться 100 балів. В універі Т.Шевченка - 101, торгово-екномічний - 100, Харківський Я.Мудрого - 100. То треба 100 чи 130 балів?

Viktoria Sokolova
Переваги диплома бакалавра з відзнакою при вступі до магістратури 

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, якщо я маю червоний диплом бакалавра з психології, чи маю я якісь переваги при вступі до магістратури за спеціальність менеджмент?

Marta
Чи можна поступати на денну форму навчання якщо вже вчишся на денній, але прагнеш спробувати піти на іншу спеціальність?Чи потрібно забирати документи з іншого внз перед реєстрацією на творчий конкурс якщо я хочу спробувати поступити на платне? 

Я навчаюсь на державному денна форма і хочу поступати на інший факультет того ж університету на денну форму навчання. Чи можливо не забравши документи з попереднього подавати на денну форму навчання на іншу спеціальність? Тобто чи можу я напрклад вже поступивши на платне забрати документи з іншого університету і продовжити навчання в другому?

Olga Leshchenko
Чи зможу я подати для вступу сертифікат зно 2017 у 2019 році? 

Хочу вступити в ще один вуз із сертифікатом зно 2017 року. Чи дісниий сертифікат 2017 у 2019? Чи зможу я окремо здати англійську в цьому році і подати два сертифікати?

Daria
поновлення 

я хочу поновитися в університеті на заочне відділення(буле денна), потрібно чекати вступної кампанії чи просто йти в деканат?

Олена Галепа
До якого університету можна вступити за наявності диплому молодшого спеціаліста за спеціальністю: "Сестринська справа" 2019р? 

До якого університету можна вступити за наявності диплому молодшого спеціаліста за спеціальністю: "Сестринська справа" 2019р?

Артем Войцеховский
Сохраняется ли за мной бюджетное место после Академ отпуска? 

Хотел бы поинтересоваться, учусь в мед колледже,мне разрешили взять академ отпуск по семейным обстоятельствам,пришло время восстановления,сохраняется ли за мной бюджетное место,если я учился все время на бюджетной форме обучения.?

Артем Войцеховский
Сохраняется ли за мной бюджетное место после Академ отпуска? 

Хотел бы поинтересоваться, учусь в мед колледже,мне разрешили взять академ отпуск по семейным обстоятельствам,пришло время восстановления,сохраняется ли за мной бюджетное место,если я учился все время на бюджетной форме обучения.?

абитуриент
Вступ 2019. 

Доброго дня. Мене хвилює запитання, якщо ти випускник 2018 року, то необхідно буде знову створити електронний кабінет в 2019 році?

Sofi
Поступление 2019 

Здравствуйте. Я учусь на втором курсе, бюджет. Сертификат ЗНО за 2017 год. Могу ли я забрать документы в ближайшее время и использовать свой сертификат (в некоторых источниках просто пишут, что в 2019 году можно использовать сертификат за 2017, это правда?) для поступления на заочную форму в другой университет. Если ли у меня шанс повторно поступить на бюджет? С какими сложностями я могу столкнуться вообще? Благодарю.

Sophia
А чи мають право ВНЗ змінювати перелік конкурсних предметів, якщо вже не так багато часу залишилося до здачі ЗНО? 

А чи мають право ВНЗ змінювати перелік конкурсних предметів, якщо вже не так багато часу залишилося до здачі ЗНО? Наприклад, я дивилася перелік на сайті одного університету як тільки він з‘явився для 2019 року (для вступу на мою спеціальність була обов'язковою здача Історії України). А вчора просто так зайшла на сайт ще раз, а вони змінили перелік майже по всіх спеціальностях, і написано, що остання редакція - 19.02.19. Отже, мені тепер здавати математику, але як? Якщо я вже готувалася до історії. Це нормально?

Назар Ліннік
Повторний вступ 

Думаю забрати документи з університету, навчався за контрактом. Чи можна мені повторно вступати до іншого ВНЗ? І чи можливо подавати на бюджет?

Наталія
Кількість поданих заяв при вступі 

У 2019 році кількість заяв до закладів вищої освіти має бути не більше 7 на 3 спеціальності. Чи сумуються до цієї кількості заяви на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, якщо абітурієнт виявив бажання подавати заяви як до ЗВО ІІІ-ІV р.а. так і І-ІІ р.а.? (Мова йде про можливість навчання за кошти державного чи регіонального замовлення)

Вика Раевская
Какие нужно сдавать предметы на пищевые технологии? 

Какие нужно сдавать предметы на пищевые технологии?

Поліщук Анастасія
Підкажіть будь ласка якщо я хочу вступити на хірурга то на який факультет потрібно поступати 

які найменші результати потрібно мати з предметів зно , щоб поступити на бюджеті на контракт; які предмети потрібно здавати на контракт та бюджет

Irina
Реєстрація електронного кабiнету вступникiв 

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронного кабінету необхідних документів розпочинається 01 липня. До якоI дати проходить Реєстрація кабiнету?