Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Олена
Втупник - дитина військовуслужбовця, який брав участь в АТО 

Доброго дня! Дитина вступає на основі ПЗСО на ступінь бакалавра. Вона являється дитиною військовослужбовця, який брав участь в бойових діях в зоні АТО. Які пільги надаються при вступі? Оскільки в одному із унверситетів була надана інформація про те, що в разі зарахування за кошти фізичних та юр. осіб їй потрібно сплатити повністю вартість першого року навчання, а потім ці кошти якимось чином повернуть в кінці року. Ознайомившись з правилами прийому, відносно даної категорії осіб, було написане наступне "підлягають переведенню на вакантні місця державного або регіонального замовлення...". Про операцію внесення і повернення коштів мови немає. Хотілося б отримати роз'яснення що до цього питання. І дізнатися яким чином подавати документи (в електронному чи паперовому вигляді), щоб скористатися пільгою? Які документи чи довідки потрібно надати?

Ольга
Можно получить доп. баллы к баллу зно за наличие IELTS сертификата? 

Я сдала IELTS на 6.5, уровень В2. Могу я получить доп. баллы к своему ЗНО по английскому при вступлении в университет? Поступать собираюсь на английскую филологию.

Ольга
Можно получить доп. баллы к баллу зно за наличие IELTS сертификата? 

Я сдала IELTS на 6.5, уровень В2. Могу я получить доп. баллы к своему ЗНО по английскому при вступлении в университет? Поступать собираюсь на английскую филологию.

Инна Яковишина
Різні предмети ЗНО для бюджету і контракту на одному факультеті 

Добрий день! Скажіть будь ласка, дитина обрала 4 предмета зно: укр.мова і літ-ра, математика, англ.мова і географія. На бажаний факультет на бюджетну форму навчання треба укр.мову і літ-ру, математику і анг.мову. А вже на контракт замість математики -треба зно з історії (яку він не здавав). Якщо син не вступить на бюджет, то він на бажаному факультеті не зможе навчатись навіть на контракті? Яким чином чи взагалі це можна врегулювати? Дякую.

Оксана
Щодо вступу з конкретними сертифікатами ЗНО 

На які спеціальності і в які навчальні заклади можна вступити на бюджет з сертифікатами ЗНО: українська мова, історія України та географія

Олексій Озадовський
Вивчитись на геодезиста-2 вища освіта 

Чи є факультет геодезії та кадастру?

Kate
Чи можу я поступити у ВУЗ на спеціальність сестринська справа після 11 класу ,за результатами ЗНО 

Чи можу я ВУЗ на спеціальність сестринська справа після 11 класу за результатами ЗНО?

roma
На бюджет в ВУЗ после 2 курса колледжа 

Заканчиваю 2 курс колледжа на базе 9 классов, учусь на бюджете. Хочу поступить в ВУЗ в этом году на бюджет, если не пройду по балам - остаться в колледже. Можно ли уходить с бюджета и поступать на него снова в ВУЗ? Нужно ли оплачивать 2 года обучения в колледже? Еще в колледже сказали, что могут не успеть оформить документы и сделать аттестат, все расплывчато и с угрозами. Если поступать на бюджет можно, успею ли я после объявления результатов исключиться из колледжа и подать документы в ВУЗ? Обязаны ли мне дать копию аттестата, что бы я занес их для участия в конкурсе?

Daniel228
Чи можу перейти з одного коледжа в інший на 2 курс? 

Вчуся в коледжі,провчився 1 курс,хотів би перевестися в інший коледж(коледжі від одного ВНЗ),але на іншу спеціальність(з агрономії на садово паркове мистецтво).В мене є шанси це здійснити і якщо так то яким чином?

Tenna
Возможен ли перевод иностранного студента в Запорожской государственный мед университет 

Добрый день.Подскажите пожалуйста!возможен ли перевод иностранного студента другого вуза 3 курса на перевод в запорожский государственный мед университет???

Михайло
Чи обов'язкова характеристика на вступ? 

Чи обов'язкова характеристика на вступ в училище? Якщо так, то як її отримати? Хоча я провчився 1 курс в коледжі, і забрав документи за власним бажанням.

Kate
Максимальна кількість університетів для подання заяв? 

У скільки ВУЗів можна подавати заяви ?

Sonya
Что будет,если плохо сдам ЗНО? 

Скажите пожалуйста ,смогу ли я пройти в 2020 году на медицинский,если не получиться сдать математику даже на 150 хотя бы на контракт,или можно просто не отправлять результат по математике?

Оля Тищенко
Вступ до університету після ПТУ. 

Доброго дня. Я навчаюсь в 11 класі. Хочу вступити на факультет філології, але обрала предмети, які не підходять для вступу на цю спеціальність. Скажіть, чи можна вступити, наприклад до ПТУ, закінчити навчання за рік, а вже потім вступити до ВУЗу, оминаючи ЗНО? Дякую.

doomsynth
Перепоступление в другой ВУЗ на контракт 

Добрый день! Планирую забрать документы из текущего ВУЗа (учился на бюджете 2 семестра) и перепоступить в другой университет на контракт по той же специальности этим летом (перевод сейчас не очень возможен в силу вероятно сложных итогов сессси). Поступал на 2 курс на базе диплома младшего специалиста. Возможно ли это? Какие трудности могут быть? До сессии остаётся чуть больше двух недель в моем вузе. Сертификаты ВНО в этом году для поступления ведь ещё не требуют?

Mark
Чи зможу я поступити 

Я здаю ЗНО: 1)Українська 2)Математика (не зараховується як ДПА) 3)Історія 4)Іноземна Мова(англ.) Для поступу на програмного інженера треба - 1)Українська 2)Математика 3)Фізика або Іноземна Зможу я поступити якщо в мене математика не зараховується як ДПА

Ганна
Чи можуть виникнути проблеми при поданні документів у ВНЗ 

Моя донька зареєструвалася на ЗНО по посвідченню на постійне проживання в Україні, в якій не вказано по-батькові. В сертифікат ЗНО вказали по-батькові (її зареєстрували), а в атестат - ні, тільки ім`я та прізвище (відповідно до посвідки). Чи можуть виникнути проблеми при поданні документів при вступі у ВНЗ. Будь ласка, якщо можна, дайте відповідь терміново, так як 23.05 у неї ЗНО з української мови. Нам порадили внести зміни в сертифікат ЗНО (не вказувати по-батькові). Дякую.