Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Тетяна2000
Електронний кабінет 

Чи потрібно реєструвати новий електронний кабінет, якщо минулого року кабінет вже був створений і у ньому зафіксовано минулорічні сертифікати?

Людмила Мороз
на який факультет можна поступити? 

Маю сертифікат з укр.мови-148 балів, історії-169, географії-175

Віталіна Рибак
Доброго дня, підкажіть, коли видадуть свідоцтва медалістам? Дякую 

Коли видадуть свідоцтва медалістам

Людмила
Чи потрібно обов'язково подавати електронні заяви? 

Чи потрібно обов'язково подавати електронні заяви в своєму електронному кабінеті, якщо освітньо-кваліфікаційний рівень " молодший спеціаліст", на другий курс вищого навчального закладу? Адже, вступ іде за фаховим випробуванням.

Alla Kraynik Mys
Чи можливий вступ у вересні? 

По хворобі й непереподачі вчасно на ЗНО,ми здаємо ЗНО в липні і атестат про повну загальну освіту видадуть у вересні,чи є такі можливості поступити в вищий навчальний заклад у вересні ,як нам бути в цій ситуації?Син хоче у медичний коледж,потрібні ЗНО здані на високий бал??

Аліна
магистратура 

як подати електрону заяву на вступ

Диана Чайковская
Де брати серію та номер документа про повну загальну середню освіту 

Те що написано під гербом україни , чи те що написано від руки, над прізвищем та імям?

Диана Чайковская
де брати серію та номер Документа про повну загальну середню освіту 

те що написано під гербом україни чи те що написано від руки над прізвищем та імя?

Екатерина
Подсчет среднего балла свидетельства 

При подсчёте среднего балла надо ли учитывать баллы по предметам - курс за выбором?

Eleonora
Вартість навчання за бюджетні кошти і за кошти юр осіб однакова? 

Потрібно розрахувати компенсацію за навчання. Студент провчився один семестр (2018 рік, РТФ КПІ), був відраховатий через нездачу одного екзамена.

please dont
Доброго дня) Скажіть, будь ласка, в які ВНЗ можна вступити на основі диплома молодшого спеціаліста "Медсестринство" та ЗНО з балами( укр мова 150, німецька мова 126, біологія 136, математика 114)? 

Доброго дня) Скажіть, будь ласка, в які ВНЗ можна вступити на основі диплома молодшого спеціаліста "Медсестринство" та ЗНО з балами( укр мова 150, німецька мова 126, біологія 136, математика 114)?

Романія
Які саме маються на увазі документи і де їх отримати? 

Які саме маються на увазі документи і де їх можна отримати: "документів, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1, квотою-2 або квотою-3 на основі повної загальної середньої освіти". ??

lidiy
Де можна отримати фах СТОМАТОЛОГА на бюджеті? 

Де можна отримати фах СТОМАТОЛОГА на бюджеті?

Люда
Дополнение к свидетельству (аттестату) о полном среднем образовании 

Здравствуйте, я в этом году закончила 11 классов, собираюсь поступать в ВУЗ. В списке документов, которые нужно: дополнение к свидетельству (аттестату)о полном среднем образовании. Хотелось узнать: КАК И ГДЕ МНЕ ПОЛУЧИТЬ ЭТО ДОПОЛНЕНИЕ? А то на выпускном выдали только само свидеиельство (аттестат).

Xore
Вступ на базі диплому молодшого спеціаліста 

Доброго дня. Цього року отримую диплом ОКР "Молодший спеціаліст". З новим законом про вищу освіту ліцензовані коледжі зможуть випускати бакалаврів уже з 2020. 1. Чи потрібно мені здавати ЗНО у разі, якщо я схочу поступити назад в коледж для отримання ступеня бакалавра? Що взагалі я повинен буду здавати? 2. Скільки років триватиме навчання до бакалавра? 3. Чи це правда що мій диплом прирівняний до диплома "Молодший бакалавр"? 4. Мій диплом відноситься до вищої освіти чи все таки середньої?

Olexander
Затримка видачі свідоцтва про загальну освіту 

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка отримати свідоцтво! Дочка закінчила другий курс Деснянського Економіко-правового коледжу (МАУП), здала ЗНО і вирішила поступати в університет. Але коли вона отримає свідоцтво, керівництво коледжу не знає. Таким чином ми не зможемо зареєструвати електронний кабінет. Може керівництво це робить навмисно... Що робити в такому випадку?

Анна
Заяви про вступ на магістратуру. Де можна знайти зразок? 

Можете кинути зразок заяв про вступ на магістратуру? Дякую

bakulich
вступ до інституту вмс 

Мій син в цьому році закінчив Тернопільський професійний коледж з пфвп.Які льготи він має при поступленні у військові виші?