Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Наталья Козьменко
Медична довідка 

Скажіть,будь ласка,чи потрібно проходити медичний огляд для вступу за спеціальністю туризм або готельно-ресторанна справа?

Juliya Senisko
Помилка при реєстрації електронного кабінету вступника(Зміна логіну) 

При реєстрації електронного кабінета вступника була допущена помилка в електронній адресі.Мені повідомили, що бот прийняв та перейшов по ссилці котра є підтвердженням реєстрації, замість мене!У свою чергу, я не маю доступу до кабінету, проте пише, що номер такого сертифікату уже є в базі даних!Мені повідомили, що я маю написати заяву на зміну логіну!Я відіслала її на електронну адресу, проте відповіді досі немає!Що мені робити, адже до завершення реєстрації електронного кабінету залишилось обмаль часу!?

Sashka Kostenchuk
До якого числа можна завантажити скан копії документів? 

При умові,що я вже зареєструвала кабінет

nick
вимоги ВНЗ до зарахування 

...Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12.00 години 05 серпня...Що мається на увазі під вимогами ? Подача оригіналів документів до ВНЗ чи щось інше?

nick
подача зяв на вступ до ВНЗ: бюджет чи контракт 

...Подається 7 заяв на втуп до ВЗН на бюджет (в першу чергу).Подавати одночасно ще зяви на контракт на ті ж самі спеціальності треба? чи в разі непроходження на бюджет буде автоматом запропоновано на контракт? Ваша відповідь : "Ні повторно подавати на контракт немає потреби". Тобто,на контракт подавати заяви на інші спеціальності (як варіант на випадок не зарахування на бюджет по раніше вказаним спеціальностям) ?

nick
реєстрація та активація ЕК для подачі заяв до вступу 

Добрий день! Виконали створення,реєстрацію та активацію електронного кабінету.Як впевнитись,чи вірно все зроблено (чи підходять сканокопії документів,-не розмір,а якість)? Фото було видно,що завантажилось,але не на все віконце,як в інструкції (це норм ? ). А от сканокопія додатка завантажилась,але продивитись її в кабінеті не дає.Іші дані дійсно автоматично видало (бали по ЗНО,ідентифікація призера МАН в дод.інформації теж.Я так розумію,якщо щось не вірно-видало би помилку або зауваження? Дякую.

lidiy
Який найвищий бал по ЗНО з хімії та біології можна отримати? 

кий найвищий бал по ЗНО з хімії та біології можна отримати?

Irina Mischenko
Срок выдачи дипломов бакалавра? 

Подскажите, в какие сроки Вуз должен выдать диплом бакалавра? До сих пор студенты одесской юридической академии не имеют никакой информации о дате получения дипломов

nick
пошук пропозиції від ВНЗ 

Добрий день! Як вірно зрозуміти інформацію,викладену ВНЗ для пошуку конкурсних пропозицій: "Вид пропозиції: Відкрита, із вказанням пріоритетності " та "Ліцензійний обсяг:15 Обсяг на контракт:15 " ? усі місця контрактні ?

nick
подача заяв на вступ на бюджет та на контракт 

Добрий день! Подається 7 заяв на втуп до ВЗН на бюджет (в першу чергу).Подавати одночасно ще зяви на контракт на ті ж самі спеціальності треба? чи в разі непроходження на бюджет буде автоматом запропоновано на контракт?

Anna Osipova
Сколько минимально правильных ответов нужно набрать в ЄФІ ? 

Хочу сама предварительно посчитать приблизительное количество баллов, которое набрала на экзамене по английскому на магистратуру, но нигде не могу найти как это расчитать. У меня 24 балла.

nick
приорітетність заяв при втсупі до ВНЗ та додаткові бали 

Добрий день! Як вірно проставляти приорітетність при поданні заяв на вступ через електронний кабінет?Маємо намір подати на декілька ВНЗ на бюджет.В одному є цікаві для нас спеціальності.їх декілька.В інших- по одній.Маємо проставити приорітет 1..2...3 і т.д. для першого ВНЗ,а для інших - настіний номер приорітету,чи в інші ВНЗ знову 1 ? Або для всіх заяв на бюджет незалежно від ВНЗ притрітет 1 ? Та чи автоматично в кабінеті буде інформація про додаткові 10 балів призерам МАН третій етап? Дякуємо !

Іван
Сканкопія документів (зроблена за допомогою сканера) чи все ж таки і фотокопія(за допомогою телефона)? 

Деякі абітурєнти говорять що при реєстрації електронного кабінету потрібно виключно надсилати скановані копії всіх необхідних документів і ніяких фотокопій, скажіть будь ласка то як все ж таки може бути, виключно сканкопії чи можна надіслати свої документи у вигляді фотокопій зроблених навіть за допомогою телефона?

Cia
Відповіді до агістерського ЗНО 

Доброго вечора! Коли будуть викладені правильні відповіді на ЗНО (магістратура) з англійської мови?

Таисия Сапрыга
Сім заяв на чотири спеціальності 

Поясніть будь ласка, чи можна в один ВУЗ подати одну заяву на 4 спеціальності і так сім разів в різні ВУЗи. Тобто фактично це буде 28 варіантів . Чи це не правильно?

Марія
Подача заяви у паперовій формі 

Чи необхідно додатково створювати електронний кабінет,якщо подаєш заяву до внз у паперовій формі(на повторне безоплатне здобуття освіти)

Anna
Пільги для дітей- сиріт при вступі 

Підкажіть будь ласка, чи є якісь пільги для дітей - сиріт? Чи дійсний позаконкурсний вступ для таких дітей?

Елена Мирко
Як подати заяву в ел.кабінеті на бюджет 

Ваш текст...чому при подачі заяви в електронному кабінеті висвічуються тільки небюджетні пропозиції!?

Тетяна2000
Як подавати на вступ предмети з сертифікатів за різні роки 

За наявності сертифікатів ЗНО за 2018 і 2019 рр. хочу подати на вступ дві оцінки з останнього з них і одну - за попередній рік. Як це маю зробити технічно у електронному кабінеті? Дякую.