Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Olya
Помилка в свідоцтві 

Якщо в розділі оцінок за дпа написано з української мови та літератури, а не просто з української мови, це рахується помилкою???

Юлия Мин
Якщо я хочу поступити в певний університет на державне 

Якщо я хочу поступити в певний університет на державне або на контракт, я визначаю пріоритетність і надсилаю заяву, щоб спробувати потрапити на державне. Якщо я раптом не проходжу на державне, то мене автоматом скидають на контракт? Чи мені потрібно надіслати ще одну заяву, щоб я могла в разі відмови поступити на державне, поступити на контракт?(і чи можливо взагалі надсилати в один університет і на одну спеціальність заяву на державне та на контракт?)

nick
налаштування в ЕК та особливості подання заяв на вступ 

Дублюю питання,оскільки невірно зазначила тему. Чи передбачається в ЕК попередження або неможливість проставлення відмітки "бюджет+контракт" по небюджетних пропозиціях, щоб уникнути помилок( якщо невірно обрано пропозицію,яка є небюджетною) ? Таке ж питання щодо пріоритетності : якщо помилково обрали небюждетну пропозицію,-по ній дасть проставити номер/значення пріоритету,чи ця дія буде не можлива ?

nick
заяви на вступ в ЕК 

Ще раз уточнюю: відмітку "бюджет+контракт (в разі непроходження на бюджет)" та пріоритетність ставити тільки по відкритим або фіксованим(закритим) пропозиціям ? Чи можлива ситуація,що по деяким ВНЗ подібні пропозиції відображаються/завантажуються тільки з 10 числа ?Досі є тільки небюджетні. Чи обов`язково подавати всі заяви за один раз? Можливо подати,на приклад, чотири, а іншим днем ще три ?

Дмитро
Калькулятор з найкращими балами показує 190.6, а не 200 

https://osvita.ua/consultations/konkurs-ball/ Ваш конкурсний бал: КБ = (200×0.2 + 200×0.5 + 200×0.25 + 12×0.05) = 190.6 А повинно працювати так: (200×0.2 + 200×0.5 + 200×0.25 + 12/12*200×0.05) = 200 Необхідно застосовувати для переходу від шкали навчальних досягнень (1-12) до шкали ЗНО (100-200) наступний вираз (x/12*200*y). Де x - це середній бал документу про освіту, а y - це коефіцієнт.

Валентина Чепіга
створення е- кабінету 

Скажіть, будь ласка, якщо ще не видали дитині атестат (він у нас з відзнакою),чи можу я розпочати реєстрацію е-кабінету. Якщо, ні то як бути далі? Дякую

Людмила Цветкова
Неможливо створити електронний кабінет 

При реєстрації вибиває «Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності з даними, вказаними в документі про ПЗСО та/або сертифікаті ЗНО. Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П3.3».Всі сканкопії документів надіслали, скільки чекати відповіді?

Volodymyr Zagranovskyi
Які вимоги до фото для електронного кабінету вступника? 

Чи є якісь обмеження для фону фото чи кольору одягу, так як це є для фото на паспорт, наприклад не підходить біла футболка чи сорочка? І чи обов'язковим є дотримання розміру обличчя на фото у 80% від загальної площі?

Олександр
немає клавіші для завантаження довідки про місце проживання 

Доброго дня, в мене відсутня клавіша для завантаження довідки про місце проживання, про те всі інші необхідні файли успішно завантажились на сайт. Що мені робити?

Diana
Заочна форма навчання 

Скажіть будь ласка, чи можу я вступити на заочну форму навчання на бюджет, якщо зараз я вже навчаюсь у ВНЗ на контракті? Як мені бути з документами про середню освіту, якщо вони знаходяться у вузі якому я навчаюсь на денній формі? І як походить подача документів на заочну форму, якщо я вже на даний момент навчаюсь у Вузі?

Ксюша Мерица
Поступление 

Могу ли я имея диплом бакалавра БГПУ филолог поступить в ЧНУЦЗ на другую специальность, сколько учится и правила поступления?

віра
реєстрація електронного кабінету 

які терміни реєстрації електронного кабінету до 10 чи 22 липня? дякую

Леся Добрынина
Вступ до ЖДАЕУ 

11 класі. ЗНО не здав історію. Чи є можливість вступити на платній основі до Житомирський Агроекологічний університет.? Коли кінцевий теомін подачі документів.

Алена
неможливо зареєструвати електроний кабінет 

при реєстраціі син вводить свої дані вибиває помилка п,3,3 пише що дані не сходяться його з ЄДЕБО, відправили лист на vstup3@inforesurs.gov.ua відповіли надіслати для підтвердження копії документів,відправили все 02,07,19 досі відповіді нема,на телевони не можем дозвонитись ,завжди занято,час іде,що нам робити?

Gamer
Сільський коефіцієнт 

Доброго вечора!!! Чи сильно впливає Сільський коефіцієнт на вступ? закінчив школу того року, тому тепер Сільський коефіцієнт, але планую вступати на контракт, то на скільки мої шанси отримати місце менші ніж від того, у кого цей коефіцієнт є?

Gamer
Сільський коефіцієнт 

Доброго вечора!!! Чи сильно впливає Сільський коефіцієнт вступ? закінчив школу того року, тому тепер Сільський коефіцієнт, але планую вступати на контракт, то на скільки мої шанси отримати місце менші ніж від того, у кого цей коефіцієнт є?

Born_to_Die
Однакова кількість балів 

Що буде, якщо після вступних іспитів у декількох абітурієнтів буде однакова кількість балів? Кого приймуть на бюджет, а кого на контракт?

nick
пошук спціальностей для подання заяв на вступ в ЕК 

Добрий день! Знаю,що подання заяв на вступ через ЕК почнеться 10 числа. Але з ціікавості та з тренувальною ціллю спробували виконати пошук спеціальностей, на які хочемо подати заяви (першочергово цікавлять бюджетні).Для пошуку задали населений пункт,ВНЗ,спеціальність (код).По одному з ВНЗ видало список чомусь із позначкою: небюджетна, навіть сума оплати за навчання є. Попередньо робили пошук конкурсних пропозицій по тим самим ВНЗ та спеціальностям через vstup.edbo.gov.ua,там була наявна інформація про всі пропозиції (бюджетні та небюджетні). До речі,яка різниця у видах пропозицій :Закрита, із вказанням пріоритетності та Відкрита, із вказанням пріоритетност ? Дякую за допомогу та відповідь!