Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Андрей Шапрудов
пільги при зарахуванні до ВНЗ 

якщо, я маю стаж роботи у вугільній промисловості на підземних роботах 19 років має моя донька право на пільги при зарахуванні і як подавати документи в електронному чи в паперовому вигляді?

Алина
Чи можу я подати заяву на бюджет на ту саму спеціальність,якщо вже подала заяву на контракт? 

Я подала заяву на контракт на спеціальність,але хочу подати ще заяву на бюджет на ту ж саму спеціальність,можливо так чи ні? Будь ласка,підскажіть.

Никита
Поступление в ВУЗ 

Закончил 2 курс колледжа на бюджете и получил полное среднее образование. Решил поступать в университет - на бюджет, но не уверен что пройду. Могу ли я претендовать на бюджетное место, не отчисляясь из колледжа? А уже по факту вступления (в период когда несутся оригиналы документов) отчислится из колледжа и подать оригинал в университет? Потому-что слышал, что ЕДЕБО может не дать участвовать в конкурсе, ведь уже получаю образование на бюджетной основе

ksana
син навчається в коледжі 

мій син навчається в коледжі на 4 курсі, але вирішив заочно вступити на іншу спеціальність заочно в вуз на 1 курс(коледж кидати не планує, а вчитись паралельно). коледж дав тільки копію додатка до атестата, щоб він мав змогу подати заяву. Прийде час віднести документи в вуз , а атестат коледж не дає, що робити, можливо якась довідка потрібна, що документи в коледжі?

vika
Не можу зареєструватися в електронний кабінет 

Що робити, якщо не активувала електронний кабінет і пройшло вже 24 години, а зареєструватись ще раз не можна , пише що створений вже кабінет, я пробую зайти і вибиває що він не активований, пробую зайти на то посилання з активацією, то пише що час активації минув. Пробувала писати до служби підтримки на електронну пошту, не відписують, на гарячу лінію також не можна додзвонитися, ніхто не піднімає

Руслан
Особистий кабінет 

Я здавав ЗНО в 2017 році, і не склав 1 предмет. Цього року я його успішно перездав. Чи можливо те, що в 2017 р.через те, що я не склав 1 предмет, я не можу створити свій кабінет для подачі документів?

Gala
Умови вступу на бюджет повторно 

Чи можна поступити на бюджет повторно? Що для цього потрібно? Як подавати документи?

Orusia Ruda
що означає при поданні в електронному кабінеті вступника зарахування на 2 курс, хоча я закінчила 11 клас і тільки поступаю, подавши заявку? 

Що означає при поданні в електронному кабінеті вступника зарахування на 2 курс, хоча я закінчила 11 клас і тільки поступаю, подавши заявку?

Елизавета Ткачева
Як вступити на косметолога? 

Як вступити на косметологію

Елизавета Ткачева
Як вступити на косметолога? 

Як вступити на косметологію

оксана
Вступ до вузу. 

Підскажіть.Якщо вступаємо у ВНЗ на державне замовлення.Пакет документів веземо з собою до вузу на творчий конкурс.Чи потрібно реєструватися в алектонній формі у особистому кабінеті до цього вузу.

Alia
Вступ 2019 

Якщо на сайті пише що абітурієнт може подати "7 заяв на 4 спеціальності", що це означає? Що можна подавати 28 заяв?

Віка
як поступити на заочну форму на бюджет? 

і де можна глянути інфорацію про це?

Марінка
Чому коли я хочу подати заяву в електронному кабінеті мені пише що користувач здав сесію. Що робити? 

Не можу подати заяву в електронному кабінеті: або не грузить, або пише що користувач здав сесію. Що робити? Допоможіть!

Марінка
Проблеми з електронним кабінетом(( 

Чому коли я хочу подати заяву в електронному кабінеті мені пише що користувач здав сесію. Що робити?

Danka Chikalyova
Як змінити невірний завантажений файл? 

Для подання заяв необхідний додаток до свідоцтва, але завантажили свідоцтво. Перша заява сформована.

Inga
Додаток до атестату 

Я завантажила скан копію додатку до атестату, але коли тисну на "Переглянути файл" сторінка не відкриваеться. Це так і повинно бути?

Anna
Дата закінчення подачі документів в паперовій фррмі 

Добрий день, з якого по яке число можна подавати ПАПЕРОВІ заяви про вступ в університети?

Igor
чи потрібно оцінки за курси зараховувати до середнього бала атестата? 

Під час підрахунку середнього бала свідоцтва про здобуття повної середньої освіти чи потрібно враховувати бали за курс "людина і світ" та за спецкурс "основи веб-дизайну"? В інструкції вказано :"Бал розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку до атестата оцінок (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація)". Означені курси вказані в додатку і бали за ними виставлені. При цьому не вказано що це факультативні предмети. Разом з цими курсами загальна кількість предметів склала 25. Таким чином виникає запитання- "чи потрібно оцінки за ці курси зараховувати до середнього бала атестата?"

Любовь
А где в електронном кабинете указывать льготы? 

Я льготница, но не знаю где это указать