Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Вікторія Мариняк
Не відображає пріорітетність, пише "-" 

Скасувала свою заяву із 2 пріорітетністю (з можливістю подання заяви з такою пріорітетністю) , через хвилину створила нову заяву і написала 2 пріорітетність, але у поданих заявах відображає як "-" .

Павел
коректировка рейтингового списку 

У рейтинговому списку, абітурієнт перемістився на сходинку вище мене. виявляється у нього змінився середній бал атестата. Таке можливо?

Алена
пріоритет 

що робити якщо при поданні зав не вказали пріоритет

Jktcz
Що обрати у графі "Обраний освітній ступінь (рівень) за бюджетні кошти", якщо я вже навчалася у коледжі на бюджеті за спеціальністю фармація і вступаю у ЗВО за цією ж спеціальністю 

Що обрати у графі "Обраний освітній ступінь (рівень) за бюджетні кошти", якщо я вже навчалася у коледжі на бюджеті за спеціальністю фармація і вступаю у ЗВО за цією ж спеціальністю

Ольга Ольга
Имеют ли дети участников АТО льготы при поступлении на контракт? 

Имеют ли дети участников АТО льготы при поступлении на контракт?

Роман Гольцман
Бюджет и контракт одновременно 

Добрый день Один и тот же ВУЗ. Одна и та же специальность. Хочу принять участие в конкурсе и на на бюджет и на контракт. Эти два отдельных заявления или в одном модно выбрать два источника финансирования? Спасибо

Дмитрий Макаренко
7 заяв на 4 спеціальності 

Будь ласка, поясніть про "7 заяв на 4 спеціальності". Я правилно розумію - абітурієнт може подати ЛИШЕ 7 заяв по 4 спеціальностям для зарахування на бюджет?

Я НЕ ХОЧЮ В АРМІЮ!!!!
Що означяэ червона зірочька над предметами для вступу? 

Над деякими придметами для вступу висить червона зіронька що воно таке?!

your_joy23
что выбрать в пункте "Участь в конкурсi за джерелами фiнансування"? 

Участь в конкурсi за джерелами фiнансування * 1. претендую на участь у конкурсі на місце державного або регіонального замовлення і на участь у конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб у разі неотримання рекомендації за цією конкурсною пропозицією за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) 2. претендую на участь у конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, повідомлений про неможливість переведення в межах вступної кампанії на місця державного або регіонального замовлення ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Что мне выбрать, 1 или 2, я не пойму? Я поступаю в мед, там бюджет от 186 баллов, на контракт от 150. Мои баллы (160-170 по 3 предметам) позволяют пройти только на контракт, да я и так хочу только на контракт. Но если повезет, то бюджет тоже не помешает. Приоритет №1 этот вуз (точнее, там только 1 факультет меня интересует - мед). И вот, что выбрать? Мне бы хотелось узнать: если я выберу 1-й пункт, но не пройду на бюджет, я стану контрактником? Не будет ли это считаться, как за неправильную подачу заявления? А когда я выбираю 2 пункт, кстати, то приоритет №1 исчезает. Это нормально? только, пожалуйста, ответьте не ссылкой, где ничего не понятно, а словами, прошу!

Лариса Кравчук
Сколько приглашений можно получить , если ребенок проходит по всем приоритетам 

Если ребенок проходит по баллам по нескольким приоритетам, он имеет возможность выбрать вуз или, система отправляет приглашение по первому приоритету и все остальные автоматически аннулируются.

Ксенія
Вступительная компания 

Подскажите пожалуйста,подача документов в университет на бюджет проходит до 31 июля включительно?

Vika Semeniuta
Чому змінились дані лише в першій заяві? 

Чому змінилися дані лише в першій заяві з бюджету на контракт у першій заяві, і з не здобувалось на раніше здобувалось

Vika Semeniuta
Чому змінились дані? 

Чому змінилися дані з бюджету на контракт у першій заяві, і з не здобувалось на раніше здобувалось

ksana
чи можна піднятися в рейтингу за бюджетне місце? 

якщо є 10 бюджетних місць, і перед абітурієнтом вже є 10 охочих вступити на це місце, чи означає це, що на бюджет можна вже не розраховувати, чи ще є вірогідність, що хтось не подасть оригінали, і він підніметься в рейтингу. Раніше так було, а як в цьому році?

Юлия Мин
Вступ на контракт 

А можна надіслати дві заяви на контракт, бо на відкриту можуть бути зайняті всі місця? (маю на увазі на відкриту(контракт) і небюджетну)

Юлия Мин
Вступ на контракт 

Якщо я планую подати заяву на контракт, то який краще вибирати тип пропозиції? Небюджетна чи у відкритій пропозиції поставити позначку виключно за кошти юридичних осіб?

Юлия Мин
Вступ на контракт 

Якщо я планую подати заяву на контракт, то який краще вибирати тип пропозиції? Небюджетна чи у відкритій пропозиції поставити позначку виключно за кошти юридичних осіб?

Екатерина Черникова
Обраний освітній ступінь (рівень) за бюджетні кошти 

Добрий день! Я навчаюсь на другому курсі на очній формі за бюджетні кошти. Зараз хочу вступити в інший ЗВО на заочну форму на контракт і здобувати дві освіти одночасно. Що мені обрати де "Обраний освітній ступінь (рівень) за бюджетні кошти"? "Вже здобутий раніше" чи "Вже здобувався раніше (навчання не завершено)"? Я зараз навчаюсь на бюджеті, вступаю ще раз, а не перевожусь. Дякую.

Gamer
Допущено до конкурсу Що далі? 

Здравствуйте! Допущено до конкурсу (навчання за коштифізичних осіб) це означає що вже можна подавати документи до ЗВО ?

Arthur
Як додати довідку про реєстрацію в кабінет вступника коли реєстрація закінчена? 

Як додати додаток 13 в кабінет вступника коли реєстрація вже закінчена