Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
your_joy23
Не скасована заява 

Подаю заявление в вуз, это уже второе заявление на один и тот же факультет, но теперь на бюджет (ранее была на контракт). Но появляется сообщение, что "заява не скасована". Что делать?

Наталія Горайчук
Пріоритетність 

Якщо я не проходжу на бюджет на спеціальність із першою пріоритетністю, чи буде моя заява із другою пріоритетністю розглядатися на рівні із першими пріоритетами на моїй другій спеціальності? Поясніть, як це відбувається.

your_joy23
Количество заявлений 

Хочу поступить в медицинский ВУЗ. Могу ли я подать 5 заявлений: 2 заявления в один университет (1 на бюджет и 1 на контракт, чтобы точно пройти туда) и по 1 заявлению в 3 других ВУЗа (все на бюджет). То есть, 5 заявлений в 4 разных университетов

your_joy23
Подача заявлений 

можно ли подать в один и тот же ВУЗ, на одну и ту же специальность 2 заявления? я уже подал заявление на контракт. могу ли подать еще одну на бюджет (туда же) и если да, то какой номер приоритета ставить - 1 ли 2?

your_joy23
Приоритет 

Подал одно заявление на контракт и не указал приоритет. Сейчас буду подавать заявление на бюджет в другой ВУЗ и буду указывать приоритет. Вопрос: нужно указывать приоритет №1 ил №2?

Владислав Гриник
Щодо вказання пріоритетів при поданні заяви на вступ. 

Якщо абітурієнт не проходить на бюджет за заявою із першим пріритетом, чи тоді заява із вказаним пріоритетом (2) розглядається як заява з пріоритетом (1)?

Olya33
Подавати оригінали документів на контракт в Ужну можна вже після 18:00 22 липня 

Подавати оригінали документів для вступу в Ужну на контракт можна вже після 18:00 22 липня?

Olya33
Коли розпочинається дата подачі оригіналів документів в Ужну для контрактників? 

Коли розпочинається дата подачі оригіналів документів в Ужну для контрактників?

Mary
Заяви на вступ 

Подавала заяви на вступ у паперовій формі ( маю квоти ). Чому в кабінеті вступника не видно цих заява ( подавала у 3 університети, вже минув тиждень від дня подачі )?Коли я намагаюсь сформувати заяви повторно пише, що вони вже подані.

Никита
Що робити, якщо загубив паспорт? 

Я загубив паспорт, і відновити в ближайший час не виходить, підкажіть, чи можна замість паспорту подати наприклад свідотство про народження та ідентифікаційний код?

Bohdan Gorokhovskiy
Подача заяв на відкриту і небюджету пропозиції 

Якщо подавати заяви на одну і ту саму спеціальність і ВНЗ, але на відкриту і нкбюджетну пропозиції, шанси бути зарахованим загалом збільшаться? Бо ліцензійні обсяги різняться

Андрій
Чи можу я поступити в один ВНЗ на 2 спеціальності? 

Чи можу я поступити в один ВНЗ на 2 спеціальності, 1 на заочну форму навчання, а 2 на денну? Дякую за відповідь.

Ольга Дереш
син -учасник бойових дій.але посвідечення ще не виготовлено. чи може він поступати на основі довідки УБД 

син -учасник бойових дій.але посвідечення ще не виготовлено. чи може він поступати на основі довідки УБД

Роман Гольцман
Как не пролететь с бюджетом и контрактом 

Если я хочу сравнить, КП на бюджет и на контракт. При этом контракт известен только 1 августа, а к этому времени уже нужно подать заявку на бюджет... Как можно раньше понять прошел ли ты на контракт в том или ином ВУЗе?

Роман Гольцман
9 августа 

Прошу объяснить Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти — не пізніше 09 серпня. Какие критерии перевода с контракта на бюджет? Если уже подал документы на контракт и подписал его, возможно ли перевестись на бюджет ? Спасибо

Саша Стрельцов
Пріорітет 

По балах я прохожу скрізь,на вся 7 пріорітетів, але трішки змінилися плани ,і тепер хочу вступити на 2 пріорітет, чі маю я цю можливість?

RusLan Zherrus
вид пропозиції 

При поданні заяви до ВНЗ вид пропозиції для однієї ж спеціальності показує відкрита та небюджетна, при чому в обох варіантах зазаначена вартість навчання. Поясніть , що це значить (бюджет, контракт чи ще щось)

Юлия Белаш
Чи можна абітурієнту запросити свою екзаменаційну роботу 

Хочу ознайомитись зі своєю втупною екзаменаційною роботою після того, як її оцінили

Олег
Подача документов 

Скоро я еду подавать оригиналы документов вуз на контракт до оглашения окончательных списков. Если я увижу после 26 июля, что я могу попасть в другое заведение, то могу ли я забрать документы и подать их в другой вуз во вреия вступительной кампании? Допустим я поеду подавать в ,,технологии и дизайна,,, а увижу после 26 ,,рекомендовано,, например в торгово-экономическом. Они же не успеют по сути зачислить меня, а только возьмут документы

Ліля Качан
Чи можна 

Чи можна вчитись на державній форм заочно і в Прикарпатському університеті після державного в медичному коледжі, та одночасно вчитись в медунівері?