Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Слава
Вступ за контрактом 

Я подала документи не на бюджет в електронному вигляді що робити дальше, та коли вести документи?

Ольга Макарова
Невідповідність із пріоритетами 

Отримала рекомендацію на бюджет за 4 пріоритетом, хоча за 1 проходила гарантовано. Чому так сталось і чи можливо щось змінити? Якщо напрям має 10 бюджетних місць, а заяв, разом із моєю, всього 8, то чи маю я право на бюджет у цьому ВНЗ? (не той, де рекомендована на бюджет) Дякую!

Алена Маранды
Вступ 

Мої дії, якщо у абітуриєнта "не рекомендовано на бюджет". Чи рекомендують нам контракт? Чи треба, як можна швидше надати оригінали, щоб прийняли на контракт? Чи досить в електроному вигляді подати заяву на контракт?

Наташа Сугак
Рейтингові списки 

Рейтинг

Улас
Рейтингові списки 

Якщо на сайті ЄДБО , на сторінці навчального закладу термін подачі заяв з 10 липня по 29 липня , то рейтингові списки до цього навчального закладу чекати 29-30 липня чи 26, як і для тих навчальних закладів , в яких термін подачі заяв з 10 по 22 липня? Чекаю на відповідь

Юлия Мин
Вступ на контракт 

Якщо я не пройшла на бюджет, то я можу вже завтра везти документи на контракт(відкрита пропозиція) ? Чи мені обов'язково чекати 1 серпня?

Vika Semeniuta
Статус заяви 

То тільки на одній заяві має писати рекомендовано до зарахування?

Юлия Мин
Вступ на контракт 

Добрий день. Мені от дзвонили з університету і казали, що я пройшла до них на контракт. Я надсилала їм дві заяви(на відкритий тип пропозиції і вказувала пріоритетність і надіслала заяву ще на небюджетний) то на який саме тип пропозиції я поступила? Бо там ідуть різні сертифікати зно і кількість місць(небюджетна тільки 10, відкрита-262). Чи ви цієї інформації не знаєте?

Елена
бюджетные места 

Когда будет известно остались ли бюджетные места после льготников?

your_joy23
Когда подавать документы? 

Сегодня должны разместить список рекомендаций на бюджет. А когда нужно нести в ВУЗ оригиналы документов, результаты зно, фото и т.д.?

Elina
Подання оригіналів документів до ВНЗ 

Доброго дня . Скажіть будь ласка чи потрібна довідка про місце реєстрації для вступу до ВНЗ. Інформація на сайті університету не збігається : в одному розділі написано що порібна, в іншому про це нічого не сказано.

Sophia
Скажіть, будь ласка, що робити, якщо я подала заяву на спеціальність, на яку передумала вступати, а поміняти пріоритети вже не мо?... 

Скажіть, будь ласка, що робити, якщо я подала заяву на спеціальність, на яку передумала вступати, а поміняти пріоритети вже не можна. Планую вступати на бюджет, усього 5 заяв. Хочу відмінити четверту. В електронному кабінеті є варіант "скасувати без права подання заяви з таким же пріоритетом", що це означає? Чи можу я скасувати заяву таким чином, якщо не хочу на 4 пріоритет на бюджет, краще вже на 5... ?

Алена Маранды
Розподіл місць держ.замовлення 

Переведення на вакантні місця державного замовлення відбувається автоматично чи потрібна якась заява від абітуриєнта (він не льготна категорія)? Дякую

Алена Маранды
Распределение освободившихся бюджетных мест 

Добрый день. Если до 26.07 абитуриенту не предлагают бюджет, то после 31.07.19 будут ли предлагаться места на бюджет, от которых отказались другие претенденты?

Аліна Мачкур
Оновлення рейтингів - щоденне чи готовий результат 26 липня? 

Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи буде щоденне оновлення рейтингових списків зі зміною порядкового номера вступника, чи відразу готовий результат 26 липня? Дякую за відповідь.

Володимир Яцків
Чи можна навчатись в коледжі стаціонарно і ВУЗі заочно. 

Дитина поступила в коледж державна форма навчання і університет заочно також-державна форма навчання.Чи так можна.

Yura33
Доброго дня у мене є запитання до вас 

Чому на сайті Osvita.ua у Львівській політехніці на спеціальність автомобільний транспорт ліцензійних місць на контракт 5 , а на офіційному сайті самої політехніки http://vstup.lp.edu.ua зазначено 10 місць ? Кому вірити?

Vashch
телефонують і пропонують бюджет 

зателефонували з інституту, який у мене в пріоритетності 4, сказали шо я якоби поступила на бюджет, і потрібно подати документи цього тижня. Що робити в цьому випадку і чи це не розвод.

Gamer
Коли зарахування? 

Доброго ранку! Подавав заявку на контракт, документи теж, коли очікувати статусу "зарахований"?