Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Nik
Рейтинг магістрів 

Добрий вечір. Чи рухається рейтинг магістрів? Якщо на конкурсній пропозиції виділено 10 місць, я 11, якщо хтось з цих 10 не виконає вимоги до зарахування, мене зможуть зарахувати на бюджет чи місце згорає? Якщо можна посилання на нормативку

Олег
Подписание контракта 

Может ли 17 летний абитуриент подписать контракт или оформить, как правильно, без участия родителей? (Документы уже поданы)

Юлия Никитина
Повторний вступ на бюджет 

Я навчаюся на другому курсі коледжу на бюджеті. Після закінчення планую вступати до університету. Чи потрібно мені повертати кошти щоб повторно вступити на бюджет?

Katya Malyhina
Статус «допущенно» что означает? 

Поступаю на заочное обучение. 26 июля 2 университета только показали «рекомендовано до заразування», остальные до сих пор пишут «допущено». И что делать?

Людмила
спеціальність 242 

У мене запитання до тих хто подавав заяву на спеціальність 242 ,ви всі є в широких списках. Я знайшла списки на цю спеціальність тільки від Мінкульта, від МОН немає.Але в списках від мінкульта нас в них немає,немає і інших дітей що подавали в наш вуз на 242 спеціальність

Людмила
широкий конкурс 

Є ще одне запитання.Чому в широкому конкурсі немає спеціальності 242 від МОН, від мінкульта Є а від МОН немає.Навіщо було взагалі тоді на конкурс ставити цю спеціальність від ПНПУ им Короленка та КНУ ім Остроградського, якщо вони взагалі виходить навідь не брали участь у широкому конкурсі.Це ж не одні ми такі.Навіщо було виставляти що на ці спеціальності є держзамовлення. На два полтавських вуза не дали жодного державного місця?

Andrey111_1
Подача документів на контракт. 

До якого числа я можу подати документи у ВНЗ на бакалавра на контрактну форму навчання? Дякую за відповідь.

Людмила
електронній кабінет 

Й досі немає змін в електронному кабінеті. так і висить допущено до конкурсу. В рейтингових списках вузу на одну спціальність стоїть не рекомендовано, на іншу допущено.Що далі?

Андрей Шапрудов
Подача документів 

Вітаю.Можлива подача документів у два ВНЗ?В один,якщо рройшов на бюджет,а в інший на контракт?

Viktoria
Навчання після коледжу у ВНЗ без ЗНО 

Чи можна піти вчитися після коледжу(фармація -молодший спеціаліст) у ВНЗ на заочне на таку ж спеціальність без повторної здачі ЗНО? І що потрібно здавати: вступні іспити чи проходити співбесіду?

Viktoria
Вступ у ВНЗ на заочне без зно 

Чи можна поступити у ВНЗ на заочне з сертифікатом ЗНО який вважається не дійсним (допустим сертифікат 2016р.)? Чи потрібно знову здавати ЗНО і чи можливий якийсь інший варіант без повторної здачі ЗНО?

oleg78
Немає рекомендації до зарахування на заочне 

Немає рекомендації до зарахування на заочне і коли вона з'явиться, скрізь по балам проходжу куди подавав, і скажіть якщо всього 3 людини подали заяву на напрямок, по ньому буде підготовка чи ні?

Evgeny
Информация в "личном кабинете" 

При заполнении в "личном кабинете " сын не указал приоритет, может ли это что-то изменить?

Дмитрий Скрипник
Як відбувається широкий конкурс? 

Добрий день! Поясніть, будь-ласка, принцип широкого конкурсу. Не рекомендовано на бюджет на спеціальність "071 Облік і оподаткування" зі 172 балами. В той же час в іншому вузі на бюджетні місця на цю ж спеціальність рекомендовано вступників зі 154-170 балами (5 осіб). За яким принципом бюджетні місця надали вступникам із меньшими балами?

Настя
Як діяти абітурієнтам, які хочуть перевступити на бюджет?! 

Доброго дня. Чи можу я поступити на бюджет на наступний рік , якщо навчаюсь на бюджеті (не подобається на яку поступила спеціальність і вуз ) . І яка процедура відшкодування витрат. Потрібно відшкодувати кошти до вступу?

your_joy23
Пришел ответ 

Рекомедовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету. Это означает, что абитуриент зачислен на бюджет?

Тестовая
Не відповідають рейтинги 

За спеціальністю, яку ми вказали в першому пріоритеті 10 бюджетних місць. Ми повинні були пройти. Але взяли на бюджет тільки одного. А нас рекомендували по другому пріоритету. Чому?

Roman Kozak
Як визначаються притенденти на контракт 

Якщо немає в списках на держбюджет. Коли можна дізнатись чи пройшов на контракт?

Різотто
Не пройшли на бюджет, що робити далі? 

В нашому електронному кабінеті жодна позначка «допущено до конкурсу» не змінила свій статус. Всі заяви були подані на бюджет. Проблема полягає в тому, що ми не знаємо як саме діяти далі. Зрозуло, що в цьому році я зможу навчатись тільки на контракті. Але як саме пройде ця процедура? Треба самостійно обрати один вуз, де я б хотіла навчатись на контракті, і їхати туди без запрошення? Чи нам повинні якось зателефонувати? Чи це ще раз потрібно подавати документи на контракт? Чи ці заяви вже беруть участь у конкурсі на контракт? Як далі діяти? Наперед дякую за відповідь.

Mama
Магістр Переклад англійський 

Чи можна після закінчення навчання на бакалавра за спеціальністю : Середня освіта: англійська мова вступити до магістратури на спеціальність : Германські мови ( перша англійська)Переклад ? Дякую