Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи мають право ВНЗ не приймати документи у абітурієнта через відсутність у паспорті прописки?
Вопрос и ответы на него

Чи мають право ВНЗ не приймати документи у абітурієнта через відсутність у паспорті прописки?

Elena
Чи мають право ВНЗ не приймати документи у абітурієнта у зв'язку з тим, що немає на даний момент часу у паспорті прописки (виписалась і не встигла ще приписатися на нове місце проживання)?

aladdin85
Якщо суворо дивитись за Умовами прийому, то не має, там про це не зазначено, лише вимога принести оригінали. Більше того, реєструвати нове місце проживання Ви будете лише тоді, коли вступите до ВНЗ і знатимете, що саме тут будете проживати наступні 4 роки. Але для в'їзду до гуртожитку, як правило, вимагають зареєструвати місце проживання. І відповідно до ЗУ "Про свободу пересування..." (ч.1 ст. 6) це необхідно зробити протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання.

Вилен
Не бачу зв"язку між пропискою і подачею заяви про вступ до внз, наявність паспарта необхідна для встановлення особи та громадянства, відсутність прописки не робить паспорт недійсним. Зареєструйтесь в режимі онлайн, або зверніться до юриста приймальної комісії внз.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!