Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи є "хвилі" для пільговиків?
Вопрос и ответы на него

Чи є "хвилі" для пільговиків?

Наталья
якщо дитина- інвалід,яка має право позаконкурсного вступу, не є в перших турі в "рекомендовані до зарахування", чи має вона право на позаконкурсного вступу в другому чи в третьому турі відбору?

aladdin85
Під час другої хвилі список формується повторно за правилами відповідно до Умов прийому (п. 15.2): поза конкурсом — за співбесідою — учасники міжнародних олімпіад — решта з урахуванням осіб, які не принесли оригінали. Тому якщо 5 пільгових місць, дитина-інвалід на 7-му, і з п'яти лише дві особи принесли оригінали, то під час другої хвилі дитина-інвалід буде рекомендована до зарахування.

Наталья
дякую за відповідь

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!