Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Хто може замість мене подати оригінали моїх документів до ВНЗ?
Вопрос и ответы на него

Хто може замість мене подати оригінали моїх документів до ВНЗ?

Свєтік Хітько
якщо я маю документи, що у термін подачі оригіналів мене не буде на території України, а перебуватиму закордоном, то чи може довірени мені людина подати оригінали у разі проходження конкурсу за мене?

aladdin85
Якщо казати "офіційно", то відповідно до п. 17.1 треба подавати особисто, а відповідно до ч.2 ст. 238 Цивільного кодексу «Представник не може вчиняти правочин, який відповідно до його змісту може бути вчинений лише особисто тією особою, яку він представляє». Подача оригіналів до ВНЗ, думаю, може вважатись правочином, адже має наслідком певні права та обов'язки (ч.1 ст. 202 Цивільного кодексу).
Але на практиці є випадки, коли приймали документи від сторонньої особи, тому уточніть у приймальній комісії. Але краще Вам бути неподалік на випадок нестандартних ситуацій, або подивитись рейтингову ситуацію 30-31 липня і подати оригінали ще в липні.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!