Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи можна використовувати сертифікати ЗНО різних років?
Вопрос и ответы на него

Чи можна використовувати сертифікати ЗНО різних років?

Olia Matulkina
Чи можна використовували бали ЗНО з сертифікатів різних років при поданні документів у ВНЗ?

Info
Так, у 2013 році можна комбінувати результати ЗНО різних років. Згідно з Умовами прийому до ВНЗ у 2013 році абітурієнти мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2013 році, або сертифікати за 2008-2012 роки. Докоадніше див. п.6.5 зазначеного документа. Бажаємо успіхів!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!