Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи мають якісь пільги при вступі у ВНЗ діти з багатодінтих сімей?
Вопрос и ответы на него

Чи мають якісь пільги при вступі у ВНЗ діти з багатодінтих сімей?

абітурієнт
Скажіть будь ласка, згідно правил прийому 2013р - "Діти з багатодітної сімї -де пять і більше" - не попадають в пільговики, а згідно інструкцій міністерства, підписаних заступником міністра п.Суліма від 20.06.12 №1\19-461 - ПОПАДАЮТЬ. Так як насправді на сьогодні?

aladdin85
Будьте уважні, добре?
«Право на першочергове зарахування до вищих навчальних закладів мають:
- особи, яким відповідно до Закону України “Про охорону дитинства” надано таке право...»
Закон "Про охорону дитинства" (ч. 9 ст. 19): «Держава забезпечує пільгові умови для вступу до...вищих навчальних закладів...дітям з багатодітних сімей, у складі яких є
п'ятеро і більше дітей...».
Отже, норму ЗАКОНУ щодо "пільгових умов" було конкретизовано у відповідній нормі Умов прийому. Про це і йде мова у листі Міністерства, до речі, є вже оновлений лист 2013 року.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!