Вопрос и ответы на него

Дзвонять і пропонують контракт

Тестовая
Добридень! У дочки непогані бали. Ми подали заяву на бюджет. Нам подзвонили з вузу і сказали, що точна кількість бюджетних місць поки невідомо. І пропонують нам зараз написати заяву на контракт. І, якщо ми пройдемо на бюджет по рейтингу - то цей контракт не матиме сили. Якщо ми зараз напишемо у них заяву на контракт за першим пріоритетом, ми втратимо можливість брати участь в конкурсі по іншим пріоритетам? Та й взагалі це все якось дивно звучить. Навіщо вуз нам пропонує писати зараз заяву на контракт, якщо це можна зробити після того, як буде ясно пройшли ми на бюджет чи ні? Можете якось прокоментувати цю схему?

DOCENT
Розвод.
Всі заяви на бюджет одночасно є заявами і на контракт.

"Під час подання заяв на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції вступники обов’язково зазначають один з таких варіантів:

«Претендую на участь у конкурсі на місце державного або регіонального замовлення І на участь у конкурсі на місця ЗА КОШТИ фізичних та/або юридичних осіб у разі неотримання рекомендації за цією конкурсною пропозицією за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням)»;"

На небюджетну КП потрібні окремі заяви, а також окремі заяви "ЛИШЕ на контракт" поза межами тих СЕМИ, що на бюджет +контракт. Подати електронну заяву можна до 18: 00 22 липня.

Крім того, на сайті абіт пошуку з'явилися позначки про можливу рекомендацію на бюджет.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua