Вопрос и ответы на него

Чи враховується конкурсний бал при вступі за контрактом?

Anatol
Перечитавши відповіді на запитання по вступу в 2019 році, я зрозумів, що конкурсний бал має значення тільки для вступу на бюджет. А для контрактників має значення хто перший особисто подасть заяву.
Тобто, якщо я не пройшов на бюджет, потрібно 01.08.2019 о 05:00 стояти біля потрібного вузу, що проштовхнутись з-поміж тих абітурієнтів, які бажають поступити на контракт?
Якщо це насправді так, то це канал для корупції. Заплатив хабаря - і все в порядку, тому що "був перший у черзі о 04:00".

DOCENT
Конкурсний бал має враховуватися.
Як правило місць на контракт суттєво більше, ніж бажаючих ха нього платити.
Винятки супер кон'юнктурні спеціальності в топових закладах.
Але там бажання зменшується вартістю навчання.

Anatol
"Конкурсний бал має враховуватися." - Хто це вирішує?

DOCENT
Закон та Умови прийому.

"Стаття 44. Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти

1. Прийом на навчання до закладів вищої освіти здійснюється на конкурсній основі відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти, затверджених центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки. Умови конкурсу повинні забезпечувати дотримання прав особи у сфері освіти."

"1. Ці Умови є обов’язковими для закладів вищої освіти (наукових установ) незалежно від форм власності та підпорядкування,

3. Прийом до закладів вищої освіти здійснюється на конкурсній основі за відповідними джерелами фінансування."

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua