Вопрос и ответы на него

Чи маю я право на вступ за співбесідою?

Alina Tomilovich
Я дитина-інвалід, інвалідність пов'язана з Чорнобилем. Чи можу я вступати за співбесідою?

DOCENT
"2. Проходять вступні випробування у формі співбесіди та в разі позитивного висновку про проходження співбесіди рекомендуються до зарахування:

особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано право на прийом без екзаменів до державних закладів вищої освіти за результатами співбесіди;"

"Стаття 30. Пільги та компенсації потерпілим дітям та їх батькам

Дітям, зазначеним у статті 27 цього Закону, яким встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою, надаються компенсації та пільги, передбачені пунктами 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 частини першої цієї статті, а також надаються такі компенсації та пільги:
4)
Особи, які закінчили середні загальноосвітні школи та професійно-технічні заклади освіти з відзнакою (відмінними оцінками), приймаються без екзаменів до державних вищих закладів освіти за результатами співбесіди. "

Alina Tomilovich
А якщо в мене всі бали в атестаті високого рівня (тобто 10,11,12), лише з ДПА з англійської мови оцінка 9, і з фізкультури стоїть зараховано? Це впливає на право на зарахування за співбесідою?

DOCENT
Так. Ви не можете вступати за співбесідою

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua