Вопрос и ответы на него

Строки реестрацii електр.кабiнетiв

Irina
Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронного кабінету необхідних документів розпочинається 01 липня. Якщо абiтурiент буде нi на терiторii Украiни до 12 липня, до якоi дати проходить реєстрація кабiнету? Дякую.

DOCENT
Електронний кабінет можна зареєструвати з любого місця на планеті де є доступ до інтернету. Перебувати для цього на території України не є необхідним

Irina
Запитания було такие; до якоi дати проходить реєстрація кабiнету?

DOCENT
Не зрозуміло, яке відношення до запитання має місце перебування :"Якщо абiтурiент буде нi на терiторii Украiни до 12 липня, до якоi дати проходить реєстрація кабiнету?"

Кінцевий термін реєстрації ЕК - не обмежується. Але, не багато сенсу в реєстрації кабінету після завершення терміну прийому заяв.

"1. Для вступу на перший курс для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за ДЕННОЮ формою здобуття освіти:

прийом заяв та документів, передбачених розділом VI цих Умов, розпочинається 10 липня,

та закінчується о 18:00 16 липня - для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів; о 18:00 22 липня - для осіб, які вступають тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання;"

На бюджет на інші форми навчання крім денна - терміни ті самі.

"строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб визначаються Правилами прийому."

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!