Вопрос и ответы на него

Я кругла сирота я хочу поступить в інститут,а якщо я нездам ЗНО мене приймуть в інститут???

Misha Myhaylivsky
Наприклад я круглий сирота мени 16 років я хочу поступать в інститут ім Франка на програміста.А якщо я не здам ЗНО то мене приймуть в інститут???

DOCENT
"3. Проходять вступні випробування у формі вступних іспитів (замість зовнішнього незалежного оцінювання) та в разі отримання кількості балів за кожний з них не менше ніж встановлений закладом вищої освіти мінімальний рівень допускаються до участі в конкурсному відборі:

діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа.

Особи цих категорій беруть участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів 2019 року та/або зовнішнього незалежного оцінювання 2018,2019 року з англійської, французької, німецької, іспанської мов та 2017-2019 років з інших предметів (у будь-яких комбінаціях за їх вибором). Якщо такі особи допущені до конкурсного відбору на відкриту або закриту (фіксовану) конкурсну пропозицію, то вони беруть участь у конкурсному відборі в межах квоти-1 на місця державного або регіонального замовлення (крім випадку, коли в заяві зазначено: «претендую на участь у конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб»)."

Kozelrus
Зараз би ховатися і свій розум (а точніше його відсутність) за статусом "Дитина-сирота". Я все розумію, шкода, але потім таки "специ" відбирають місця у кращих.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua