Вопрос и ответы на него

Чи можна перевестись с технічної спеціальності на гуманітарну ?

Дарья Федоріненко
Я вчуся у Львівській Політехніці на програміста і на другому курсі я зрозуміла , що ця професія мені не підходіть , мені досить важко вчитися на технічній спеціальності та взагалі не цікава ця сфера . Я розумію , що тільки я винна в тому , що вибрала ту сферу , яка мені не підходить . Зараз мене цікавить макркетинг і я би хотіла перевестися на 4 семестр в інший інституч чи навіть ВНЗ . Скажіть будь-ласка чи це можливо ?

DOCENT
Формально можливо, але дуже велика академічна різниця. Скоріше за все з такою різницею на 5 семестр навряд чи переведуть. Спробуйте розпочати процедуру погодження вже зараз і перевестися на зимових канікулах на 4 семестр.

Дарья Федоріненко
то я й так і хочу на 4 , я написала про це

DOCENT
То порівняйте освітні програми. Зрозумійте які кредити Вам зможуть зарахувати на новому місці, а які утворять академічну різницю. Зрозумійте для себе чи зможете Ви ліквідувати цю різницю за розумний термін (в ідеалі протягом канікул, до початку семестру в якому плануєте продовжити навчання вже за новою спеціальністю).
Також варто з'ясувати вимоги до академічної різниці тих, хто планує переведення у новому закладі.
Крім того, якщо Ви зараз вже на бюджеті, то маєте бути готові до того, що на новому місці бюджету може для Вас не бути.

"10. Студент, який бажає перевестись до іншого закладу освіти, подає на ім'я ректора (директора) вищого закладу освіти, в якому він навчається, заяву про переведення і одержавши його письмову згоду, звертається з цією заявою до ректора (директора) того вищого закладу освіти, до якого він бажає перевестись.
11. При позитивному розгляді заяви і за умови ліквідації академічної різниці ректор (директор) вищого закладу освіти видає наказ, згідно з яким студент допускається до занять, а до закладу освіти, в якому він навчався раніше, направляє запит щодо одержання поштою його особової справи."

Дарья Федоріненко
Дуже дякую за інформацію ! Єдине питання лишилось , якшо мене відрахують зараз з 3 семестру чи зможу я перевестись на 2 семестр здав академ різницю??
Бо в межах мого ВНЗ це можливо і без проблем , а я думаю за другий університет

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua