Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи маю я право повторно вступати на бюджет?
Вопрос и ответы на него

Чи маю я право повторно вступати на бюджет?

Анна Синеокая
Не одноразово тут запитували про право вступати повторно на бюджет після першого курсу,якщо піти з ВУЗу взагалі. А якщо перевестись на заочну форму? Збережеться за мною таке право? Чи я маю взагалі піти з навчального закладу?
Буду вдячна за відповідь.

aladdin85
В принципі, більшість людей одностайні в думці тлумачення норми ст. 4 ЗУ "Про вищу освіту" так: поки не отримано диплом "бакалавра", отримання вищої освіти буде вважатись "вперше", тому Ви маєте право вступати на бюджет після відрахування, а так само маєте право вступати на бюджет, якщо переведетесь на заочну форму (НА КОНТРАКТ).

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!