Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи можу я взяти участь у конкурсному відборі, не забираючи документи з ВУЗу, в якому навчаюсь?
Вопрос и ответы на него

Чи можу я взяти участь у конкурсному відборі, не забираючи документи з ВУЗу, в якому навчаюсь?

Marianna Angie
На даний час я навчаюся у ВУЗі на державній формі. Але я не задоволена цим закладом і хотіла би попробувати ще раз поступити у інший ВУЗ на тих самих умовах. Забрати документи і покинути університет дуже ризиковано, адже немає гарантії, що я поступлю, і можна залишитися ні з чим. Тож, чи маю я право взяти у конкурсному відборі, якщо формально я уже є студентом?(І якщо все ж таки пройду зі своїми балами, то тоді заберу документи)

aladdin85
Питання досить популярне, проте єдиної відповіді на нього немає.
При поданні документів від вступників вимагають пред'явити особисто оригінали документів (п. 6.3 Умов прийому), більше того, «Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.» (п. 6.6)
Вже є відповідь на схоже запитання (там стосується коледжу, але коледж — це теж ВНЗ, тому все аналогічно, — http://www.osvita.org.ua/articles/1199.html), де пропонується скористатись системою електронного вступу. Але електронний вступ обмежує можливість особливих умов вступу. В іншому місці рекомендують звертатись до приймальної комісії (яким чином вони можуть видати оригінали для участі у конкурсі, наприклад, під розписку, як рекомендується у відповіді на схоже запитання на цьому сайті, адже документи належать Вам, і, до того ж, законом не заборонено вступати на навчання у двох ВНЗ одночасно, а для участі у конкурсі у будь-якому разі потрібні оригінали, і ВНЗ не має права відмовити).

aladdin85
Тому так, Ви маєте право брати участь у конкурсі, якщо Ви вже студент, адже не заборонено вступати до іншого ВНЗ для отримання другої освіти (якщо інша форма навчання — хоча на практиці за цим не надто слідкують), а що Ви робитимете з попередньою — Ваша особиста справа.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!