Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи можна вступати до ВНЗ з минулорічними документами?
Вопрос и ответы на него

Чи можна вступати до ВНЗ з минулорічними документами?

Олена Яремчук
Який термін дії сертифікату? Чи можу я цього року вступати до ВНЗ з результатами ЗНО за минулий рік?

aladdin85
Правила прийому щоразу нові. Тому можна казати лише про 2013 рік:
п. 6.5 Умов прийому до ВНЗ-2013: «Вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2013 році, або сертифікати чи їх дублікати за 2012, або 2011, або 2010, або 2009, або 2008 рік.»

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!