Вопрос и ответы на него

Чи можна вдруге поступити на бюджет у 2015 році?

Ростислав Іванків
Я, студент 2-го курсу, навчаючись на бюджеті, у 2015-му році бажаю вступити до іншого ВУЗу на іншу спеціальність, знову здавши ЗНО, на 1 курс на державне місце.

Чи можливо це і яким чином?

Чи можливо це було минулого року?

DOCENT
Відповідь на Ваше запитання дає абзац другий частини першої статті 4 Закону України "Про вищу освіту"

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно ЗДОБУВАТИ вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, ЯКЩО певний ступінь вищої освіти громадянин ЗДОБУВАЄ ВПЕРШЕ за кошти державного або місцевого бюджету.

Щодо питання "яким чином?":
Зараз знаходиться на узгодженні проект Постанови КМУ, якою планується врегулювати можливість відшкодування витрат держави. За умови такого відшкодування, перше навчання буде розглядатися таким, що відбувалося не "за кошти державного або місцевого бюджету".
Після затвердження згаданої Постанови, з'явиться легальний механізм.

Щодо можливості перевступу на бюджет в попередні роки, то такі факти дійсно були.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!