Вопрос и ответы на него

Действует ли льгота по потери кормильца (один родитель погиб) при поступлении в ВУЗ?

Ксения Баран
Действует ли льгота по потери кормильца (один родитель погиб) при поступлении в ВУЗ? Или же только круглые сироты имеют право на внеконкурсное поступление?

DOCENT
Згідно частини третьої статті 44 Закону України "Про вищу освіту"

3. Поза конкурсом до державних і комунальних вищих навчальних закладів особи зараховуються у випадках, передбачених законом.

Законами не передбачено право на позаконкурсний вступ для категорії осіб Вами згаданої.

Всі категорії абітурієнтів, що мають таке право згадані в розділі XIІ
Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році

XIІ. Зарахування поза конкурсом

1. Поза конкурсом зараховуються:

особи, яким відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" надане таке право;
інваліди I та II груп та діти-інваліди віком до 18 років, яким не протипоказане навчання за обраним напрямом (спеціальністю), відповідно до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні";
особи, яким відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" надане таке право;
особи, яким відповідно до Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" надане таке...

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!