Вопрос и ответы на него

Чи зможуть власники дипломів молодшого спеціаліста вступати до університетів за скороченими програмами підготовки?

Римма
Відомо, що випускники коледжів мали можливість поступати у вуз на 2 або, навіть, на 3 курс, навчаючись за скороченим терміном. Як буде у цьому році? Власник диплому молодшого спеціаліста має вже певні знання, вміння та навички з майбутньої професії у порівнянні з випускниками шкіл, вони проходять практику на підприємствах, лікарнях (за за своєю спеціалізацією), тому мають більший досвід з практичних питань. При вступі у відповідний вуз диплом молодшого спеціаліста є показником того, що студент залишається вірним обраній професії, розуміє її переваги та недоліки, робить свідомий вибір та знає, чого він хоче досягнути у майбутньому. Тому, навчання у вузі за скороченим терміном для таких студентів є обгрунтованим та баженим.

DOCENT
Декларувалося, що зможуть.
Але в опублікованих Умовах прийому досить багато неузгодженостей.
Необхідно дочекатися, поки Мін'Юст зареєструє Наказ МОН про затвердження Умов прийому 2015 і вже читати Наказ, що пройшов держреєстрацію.


V. Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання

10. Прийом документів від осіб, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра за скороченими програмами відповідно до пункту 3 розділу III цих Умов закінчується о 18.00 годині 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 01 серпня.

III. Вимоги до рівня освіти вступників
3. Вищі навчальні заклади мають право приймати на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень ... за умови вступу на споріднену спеціальність,

5. На навчання для здобуття ступеня бакалавра можуть прийматися особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднений напрям підготовки,
Прийом на основі освітньо-кваліфікаційного рівня...

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!