Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи буде враховуватися середній бал атестата?
Вопрос и ответы на него

Чи буде враховуватися середній бал атестата?

Лілія Іванова
Чи буде зараховуватися середній бал атестати при додаванні всіх балів після здачі ЗНО

DOCENT
Так.

Стаття 44. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів

6. Конкурсний бал обчислюється як сума балів за кожен сертифікат, середнього бала документа про повну загальну середню освіту, бала за конкурс творчих або фізичних здібностей (у разі його проведення), помножена на вагові коефіцієнти, що встановлюються Правилами прийому до вищого навчального закладу. Сума коефіцієнтів дорівнює одиниці.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!